Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Skyttar till mv-träning Herrjuniorer/JAS


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsträning F-04/05


      18:30
    • 17:00

      Målvaktsskola P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:15
  • 5Lör
    • 08:00

      Träning F-12


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:30

      Väsby IBK (borta) F-06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Innebandyskolan P-06


      13:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Täby FC (G) (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Match Bele Barkarby IF (08:or) - Täby FC (G) P-09


      14:00
    • 12:15

      Rotebro IS IBK (borta) P-09


      14:15
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:30

      Lokomotiv Kista IBF (borta) Herr Veteran


      16:30
    • 16:00

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-06


      18:00
    • 17:15

      Ängby IF (A) (hemma) P-05


      18:15
    • 18:00

      Hagunda IF (borta) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:50

      P08 match mot Vallentuna P-07


      20:00
    • 19:00

      Vallentuna IBK (B) (borta) P-08


      21:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Väsby AIK (A) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 09:00

      Råsunda IS (borta) P-10


      11:00
    • 09:00

      Knatteligan F-11


      12:00
    • 10:00

      Täby FC (E) (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Ekerö IK (A) (hemma) P-07


      13:00
    • 11:15

      Åkersberga IBF (borta) F-09/10


      12:15
    • 11:30

      Älvsjö AIK IBF (borta) Damjuniorer/JAS


      13:30
    • 12:00

      Vallentuna IBK (hemma) F-08


      14:00
    • 12:20

      Knatteliga Hawks F-12


      15:00
    • 12:45

      Vendelsö IK (borta) P-03/04


      14:45
    • 13:00

      Enebybergs IF (hemma) F-07


      15:00
    • 13:15

      Järfälla IBK (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      15:15
    • 14:00

      Nacka Wallenstam IBK (A) (hemma) P-06


      16:00
    • 14:20

      Knatteliga Hässelby P-12


      16:00
    • 15:15

      Värmdö IF (hemma) F-04/05


      17:15
    • 16:30

      Åkersberga IBF (hemma) P-03/04


      18:30
    • 16:50

      P08 match mot AIK P-07


      18:00
    • 17:00

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (borta) Damjuniorer/JAS


      19:00
    • 17:00

      AIK IBF (C) (borta) P-08


      19:00
    • 19:00

      Ledarmöte P-03/04


      21:00
  • 7Mån
    v.41
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 08:00

      Träning F-12


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Innebandyskolan F-06


      13:00
    • 11:00

      Innebandyskolan P-06


      13:00
    • 11:30

      Täby FC (A) (borta) P-03/04


      12:30
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 12:15

      Träningsmatch F-04/05


      13:30
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:30

      Vänskapsmatch Bro P-11


      15:00
    • 13:30

      IK Frej Täby IBK (borta) P-05


      14:30
    • 13:30

      Seriematch Ljusröd svår P-03/04


      14:30
    • 15:00

      Kallelse till föräldrar - Bemanna fiket P-06


      20:30
    • 15:00

      cafetjänst P-08


      18:30
    • 15:00

      Matchvärdar och sargvakter P-08


      18:00
    • 16:00

      Herrmatch Allsvenskan Arrangemangsgruppen


      18:00
    • 16:00

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      18:00
    • 16:00

      Strängnäs IBK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Sundsvalls IBF (borta) A-lag Damer


      19:00
    • 17:15

      Väsby AIK (B) (hemma) P-03/04


      18:15
    • 18:30

      AIK IBF ( A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      20:30
  • 13Sön
    • 08:00

      Fiket - bemanning P-03/04


      20:30
    • 09:30

      Ekerö IK (B) (hemma) Matchledare


      10:30
    • 09:30

      Ekerö IK (B) (hemma) P-09


      11:30
    • 10:30

      Rotebro IS IBK (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Rotebro IS IBK (hemma) F-08


      12:30
    • 12:00

      Örby IS (hemma) P-03/04


      13:00
    • 12:00

      Bro IK (borta) P-03/04


      13:00
    • 12:15

      Åkersberga IBF (C) (borta) P-09


      14:15
    • 12:15

      Match mot Ackers med P09 P-08


      13:15
    • 12:15

      Match mot Åkersberga P09 P-10


      13:15
    • 12:30

      Värmdö IF (B) (hemma) P-07


      14:30
    • 13:00

      Klockarbergets BK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:30

      Bemanning Café Jakobsberg F-09/10


      17:30
    • 15:30

      Hässelby SK IBK (hemma) Herrjuniorer/JAS


      17:30
    • 16:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-07


      18:15
    • 16:30

      Huddinge IBS (A) (hemma) Damjuniorer/JAS


      18:30
    • 18:15

      AIK IBF (borta) P-06


      20:15
    • 19:30

      Västerorts IBK (hemma) Herr Veteran


      21:30
  • 14Mån
    v.42
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 08:00

      Träning F-12


      09:00
    • 09:00

      Lagfotografering F-11


      09:15
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:15

      Fotografering P-08


      10:15
    • 09:35

      Lagfotografering F-12


      10:35
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      fotografering Herrjuniorer/JAS


      11:10
    • 10:05

      Lagfotografering F-06


      11:05
    • 10:45

      Lagfotografering F-09/10


      11:45
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      IK Frej Täby IBK (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Innebandyskolan P-06


      13:00
    • 11:05

      Fotografering P-07


      11:20
    • 11:20

      Lagfotografering F-08


      12:20
    • 11:30

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-08


      13:30
    • 11:30

      Fotografering Damjuniorer/JAS


      12:30
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 12:00

      Lagfotografering F-07


      13:00
    • 12:00

      Lagfotografering P-10


      13:00
    • 12:45

      Klubbfotografering P-03/04


      14:00
    • 13:00

      Farsta IBK (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      15:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:50

      Lagfotografering 19/20 P-09


      14:50
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:00

      Täby FC (A) (borta) F-08


      15:00
    • 14:00

      Gävle GIK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      Lagfotografering P-05


      15:20
    • 14:15

      Täby FC (A) (borta) Damjuniorer/JAS


      16:15
    • 14:30

      Vaxholms IBF (borta) F-06


      16:30
    • 14:30

      Fotografering Herrar Utveckling


      15:30
    • 14:30

      Lagfotografering F-04/05


      15:30
    • 14:35

      Lagfotografering P-12


      14:50
    • 15:35

      Fotografering P-11


      16:00
    • 16:00

      Lagfotografering P-06


      17:00
    • 16:30

      Vallentuna IBK (borta) Herrjuniorer/JAS


      18:30
    • 16:30

      HJ2 Vallentuna (b) P-03/04


      18:00
    • 16:30

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-03/04


      18:30
    • 17:45

      Nacka Wallenstam IBK (A) (borta) P-03/04


      19:45
  • 20Sön
    • 08:00

      Cafepass F-04/05


      20:00
    • 09:00

      Intresseanmälan Knatteligan Skogås P-11


      17:00
    • 09:00

      Vaxholms IBF (A) (hemma) F-09/10


      10:00
    • 09:00

      Vaxholms IBF (A) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) Matchledare


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-10


      12:00
    • 10:15

      Täby FC (D) (borta) F-06


      12:15
    • 10:50

      Matcher Lag 1 - Skogås P-11


      13:00
    • 11:00

      Täby FC (H) (hemma) P-09


      13:00
    • 11:50

      Matcher Lag 2 - Skogås P-11


      14:00
    • 12:00

      Rotebro IS IBK (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Match med P08 mot Rotebro P-07


      13:00
    • 12:00

      Huddinge IK (borta) Damjuniorer/JAS


      14:00
    • 12:30

      Väsby AIK (B) (borta) P-10


      14:30
    • 13:00

      IK Tomtberga (B) (hemma) F-07


      15:00
    • 13:00

      Team GB U19 (borta) P-03/04


      15:00
    • 13:30

      Sköndals IK (borta) F-04/05


      15:30
    • 14:00

      IK Frej Täby IBK (B) (hemma) P-06


      16:00
    • 15:00

      Åkersberga IBF (C) (borta) P-05


      16:00
    • 15:15

      Rotebro IS IBK (hemma) P-06


      17:15
    • 16:15

      Järfälla IBK (B) (borta) Herrar Utveckling


      18:15
    • 17:45

      Rotebro IS IBK (hemma) P-03/04


      19:45
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:00

      Träning F-12


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Innebandyskolan P-06


      13:00
    • 11:00

      Innebandyskolan F-06


      13:00
    • 11:15

      FBI Tullinge (borta) F-04/05


      13:15
    • 11:45

      Bemanning Cafe Jakobsberg F-09/10


      15:00
    • 12:00

      Träning P-13


      13:00
    • 13:00

      Arrangemang Herr-Salem, Dam-AIK Arrangemangsgruppen


      18:15
    • 13:00

      Sargvakt Bele Barkarby IF A-lag P-09


      16:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Salems IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:30

      Åkersberga IBF (C) (hemma) F-07


      16:30
    • 14:30

      Åkersberga IBF (C) (hemma) F-08


      15:30
    • 14:30

      IK Frej Täby IBK (borta) P-03/04


      16:30
    • 15:00

      Cafétjänst P-05


      18:30
    • 15:00

      Bemanning café Jakobsberg F-09/10


      18:30
    • 15:00

      Sargvakt F-08


      18:00
    • 15:30

      Vallentuna IBK (borta) P-06


      17:30
    • 15:30

      Fotografering A-lag Herrar


      15:50
    • 16:00

      AIK IBF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:20

      Sekretariat F-06


      19:45
    • 17:30

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      19:30
    • 18:30

      Cafétjänst P-05


      21:30
    • 18:45

      Täby FC (A) (hemma) F-06


      20:45
    • 20:00

      Ängby IF (hemma) F-04/05


      22:00
  • 27Sön
    • 08:00

      Cafetjänst P-08


      21:00
    • 09:00

      Vallentuna IBK (B) (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      Vallentuna IBK (B) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 11:00

      Silverdals IF (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Sollentuna IBF (hemma) P-09


      13:00
    • 11:30

      Täby FC (A) (borta) P-05


      12:30
    • 11:30

      Seriematch P-03/04


      12:30
    • 12:00

      Enebybergs IF (hemma) F-08


      14:00
    • 12:00

      Töjnan IBK (borta) F-09/10


      13:00
    • 12:00

      Hjälpa F08 mot Enebybergs IF F-07


      13:00
    • 13:15

      Rotebro IS IBK (B) (borta) P-06


      15:15
    • 14:00

      Töjnan IBK (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Vallentuna IBK (C) (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      HJ2 Väsby AIK (b) P-03/04


      15:30
    • 14:00

      Järfälla IBK (hemma) P-03/04


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK (hemma) P-03/04


      16:00
    • 14:00

      Väsby AIK (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      16:00
    • 15:30

      Ekerö IK (A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      17:30
    • 17:15

      Hässelby SK IBK (hemma) Damjuniorer/JAS


      19:15
    • 18:45

      Vendelsö IK (A) (hemma) Damjuniorer/JAS


      20:45
    • 20:15

      Hässelby SK IBK (borta) Herr Veteran


      22:15
    • 20:15

      Rosersbergs IK (B) (hemma) Herrar Utveckling


      22:15
  • 28Mån
    v.44
    • 08:00

      Skottskola med Patrik Lönell F-08


      09:30
    • 08:00

      Skottskola med Patrik Lönell F-07


      09:30
    • 09:30

      Skotträning med proffsinstruktör P-08


      11:00
    • 09:30

      Skotträning P-09


      11:00
    • 09:30

      Skottträning P-07


      11:00
    • 11:00

      Skottskola P-06


      12:30
    • 13:00

      Skottskola F-06


      14:30
    • 13:00

      Skotträning F-04/05


      14:30
    • 14:30

      Skottskola P-03/04


      16:00
    • 14:30

      Skottskola P-05


      16:00
    • 16:00

      Skottskola P-03/04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 18:30

      Träningsmatch F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:30

      Utbildning Skotträning Ledare


      21:30
    • 19:00

      Cafemöte - Scorpions Cup P-10


      20:00
    • 19:00

      Café - Infomöte Scorpions cup P-05


      19:45
    • 19:00

      Scorpions Cafemöte F-07


      20:00
    • 19:00

      Cafemöte - Scorpionscup P-07


      20:00
    • 19:30

      Hallvärdsmöte - Scorpions Cup P-10


      20:00
    • 19:45

      Träning Herrar Utveckling


      22:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:15
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-04/05


      19:30
    • 19:00

      Sekmöte - Scorpionscup P-07


      20:00
    • 19:00

      Scorpions Sekretariatsmöte F-07


      20:00
    • 19:00

      Sekreteriat - Infomöte Scorpions cup P-05


      20:00
    • 19:00

      Sekretariatsmöte - Scorpions Cup P-10


      20:30
    • 19:15

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer/JAS


      20:45
    • 20:00

      Träning Herrjuniorer/JAS


      21:30
    • 20:00

      Hallvärdsmöte - Scorpionscup P-07


      21:00
    • 21:25

      Träning Herr Veteran


      23:00
  • 31Tor