Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P04


      20:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:45

      Silverdals IF (borta) F-08


      12:45
    • 10:45

      Silverdals IF (borta) F-09/10


      11:45
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:30

      Sköndals IK (B) (borta) P-06


      13:30
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Träning Innebandyskolan


      15:00
    • 14:00

      Salems IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Tränare på Innebandyskolan F-07


      16:00
    • 14:30

      Vaxholms IBF (borta) P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
    • 15:00

      Träning Innebandyskolan


      16:00
    • 15:45

      Väsby AIK (borta) P04


      17:45
    • 15:45

      Värmdö IF (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      17:45
    • 16:00

      Storvreta IBK (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:15

      Ingarö IF/Sickla IF (borta) F-08


      17:15
    • 18:30

      Tungelsta IF (B) (borta) Herrar Utveckling


      20:30
  • 4Sön
    • 09:30

      Träningsmatch F-11


      10:30
    • 09:30

      Träningsmatch F-09/10


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch Töjnan P-08


      12:00
    • 12:00

      Transportörer F05/06


      15:00
    • 12:30

      Enebybergs IF (hemma) F-07


      14:30
    • 13:45

      Åkersberga IBF (borta) F05/06


      15:45
    • 13:45

      AIK IBF (B) (borta) P04


      15:45
    • 15:15

      AIK Innebandy (borta) P04


      16:15
    • 15:15

      AIK IBF (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      17:15
    • 16:45

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-06


      18:45
    • 18:15

      Vallentuna IBK (borta) Herrjuniorer/JAS


      20:15
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:40

      Åkersberga IBF (C) (hemma) P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P04


      21:30
    • 20:45

      Träning Herrjuniorer/JAS


      22:00
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:45

      Chaufför till match P-09


      10:15
    • 10:00

      Täby FC (C) (borta) F-11


      11:30
    • 10:45

      Väsby AIK (A) (borta) P-09


      12:45
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF IBS (A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      14:00
    • 12:00

      Djurgårdens IF Innebandy (hemma) P04


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Träning Innebandyskolan


      15:00
    • 14:00

      Tränare på Innebandyskolan F-07


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch medel Enebybergs IF P-08


      16:30
    • 15:00

      Träning Innebandyskolan


      16:00
    • 15:00

      FBI Tullinge (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
    • 16:00

      IBF Täby (borta) Herrar Utveckling


      18:00
    • 16:00

      Åkersberga IBF (A) (hemma) P-06


      18:00
    • 16:30

      Ängby IF ( C) (hemma) F-08


      18:30
    • 16:30

      Ängby IF (hemma) F-09/10


      17:30
    • 17:30

      Sköndals IK (hemma) Damjuniorer/JAS


      19:30
  • 11Sön
    • 09:00

      Bromma KFUK-KFUM (B) (hemma) P-10


      11:00
    • 09:45

      Uppgift till hemmamatch P-11


      11:00
    • 10:00

      AIK IBF (B) (hemma) P-08


      12:00
    • 10:15

      Täby FC (E) (hemma) P-11


      12:15
    • 10:15

      Täby FC (E) (hemma) Matchledare


      11:15
    • 11:00

      Täby FC (hemma) F-09/10


      12:00
    • 11:00

      Täby FC (A) (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Nacka Wallenstam IBK (D) (hemma) P04


      13:00
    • 12:00

      Medelsvår med P05 P04


      14:00
    • 12:00

      Väsby AIK (hemma) P-05


      13:30
    • 15:00

      Vallentuna IBK (borta) F-07


      17:00
    • 15:45

      IBF Offensiv Lidingö (B) (hemma) P-06


      17:45
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P04


      20:00
    • 20:00

      Hagunda IF (hemma) Damjuniorer/JAS


      22:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Fotografering F-11


      09:20
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:20

      Lagfotograferiing P-09


      09:40
    • 09:40

      Lagfotografering P-08


      10:40
    • 09:45

      Fotografering P-11


      10:30
    • 10:00

      Lagfotografering F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Rosersberg Arlanda IBK (hemma) P04


      11:30
    • 10:30

      Sundbybergs IK (borta) F-07


      12:30
    • 10:40

      Lagfotografering P-05


      11:05
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:20

      Lagfoto F-09/10


      11:50
    • 11:30

      Lokomotiv Kista IBF (borta) Herr Veteran


      13:30
    • 11:30

      Hammarby IF IBF (A) (borta) Damjuniorer/JAS


      13:30
    • 12:00

      Fotografering Herrjuniorer/JAS


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Damerna möter Åkersberga. Arrangemangsgruppen


      15:30
    • 13:00

      Åkersberga IBF (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Sargvakt + entré F-09/10


      15:00
    • 13:10

      Lagfotografering F-07


      13:30
    • 13:15

      IBF Offensiv Lidingö (borta) P-05


      14:30
    • 13:30

      Lagfotografering F-08


      13:45
    • 13:30

      Lagfotografering P-10


      14:30
    • 14:00

      Tränare på innebandyskolan F-07


      16:00
    • 14:00

      Träning Innebandyskolan


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-08


      16:00
    • 14:05

      Fotografering P-13


      14:45
    • 14:35

      Lagfotografering P-12


      15:00
    • 14:40

      Storvreta IBK (hemma) P04


      16:10
    • 15:00

      Träning Innebandyskolan


      16:00
    • 15:00

      Fotografering Herrar Utveckling


      15:30
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
    • 15:10

      Fotografering Damjuniorer/JAS


      15:45
    • 15:45

      Lagfotografering P-06


      16:45
    • 16:00

      Djurgårdens IF IBS (hemma) P-08


      18:00
    • 16:10

      Lagfotografering F05/06


      16:30
    • 17:15

      Rotebro IS IBK (hemma) F-09/10


      18:15
    • 17:15

      Rotebro IS IBK (hemma) F-08


      19:15
    • 17:20

      Hallvärd F05/06


      19:30
    • 18:10

      Hagunda IF (borta) P04


      19:40
    • 18:30

      Vallentuna IBK (hemma) F05/06


      20:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Ingarö IF (B) (hemma) F-11


      10:15
    • 09:00

      Ingarö IF (B) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 09:30

      Uppgift till hemmamatch P-11


      11:00
    • 10:00

      Vaxholms IBF (B) (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Vaxholms IBF (B) (hemma) Matchledare


      11:00
    • 10:30

      Uppgift till hemmamatch P-11


      12:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF (B) (hemma) Matchledare


      12:00
    • 12:00

      Danderyds SK IBF (A) (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Täby FC (A) (borta) P-05


      13:15
    • 12:00

      Sekretariat samt Hallvärdar P-09


      14:00
    • 13:00

      Ängby IF (A) (hemma) P-10


      15:00
    • 13:15

      Täby FC (D) (hemma) F-07


      15:15
    • 16:00

      Ängby IF (A) (hemma) F-08


      18:00
    • 16:30

      Åkersberga IBF (A) (borta) Herrjuniorer/JAS


      18:30
    • 17:00

      Vaxholms IBF (B) (hemma) Herrar Utveckling


      19:00
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup P-05

    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Tacokväll F-08


      21:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Transportörer F05/06


      22:00
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P04


      20:00
    • 20:00

      Vaksala SK (borta) F05/06


      22:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup P-05

    • 09:00

      Träningsmatch P-13


      10:20
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:15

      Åkersberga IBF (borta) F-08


      12:15
    • 10:15

      Åkersberga FC (borta) F-09/10


      11:15
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:15

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-08


      14:15
    • 13:00

      Silverdals IF (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Damerna möter Borlänge Arrangemangsgruppen


      15:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 13:00

      Duvbo IK (A) (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      IBF Borlänge (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Sargvakt + éntre F-09/10


      15:00
    • 14:00

      Träning Innebandyskolan


      15:00
    • 14:00

      Träning F-14


      15:00
    • 14:45

      Ängby IF (B) (hemma) F-07


      16:45
    • 15:00

      Träning P-14


      16:00
    • 15:00

      Träning Innebandyskolan


      16:00
    • 16:00

      AIK IBF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Sargvakt Bele Barkarby IF A-lag P-09


      18:30
    • 16:00

      Herrarna möter AIK Arrangemangsgruppen


      18:30
    • 16:30

      Träningsmatch IK Frej Täby P-08


      17:30
    • 16:30

      Järfälla IBK (B) (hemma) P04


      18:30
    • 17:40

      IK Sirius IBK (borta) Damjuniorer/JAS


      19:40
  • 25Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup P-05

    • 08:30

      Hallvärd hemmamatch F-09/10


      10:30
    • 08:30

      Seket F-09/10


      10:00
    • 09:00

      Järfälla IBK (hemma) F-09/10


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Väsby AIK (C) (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Täby FC (B) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      13:00
    • 11:00

      Täby FC (hemma) P04


      12:00
    • 13:30

      Täby FC (B) (hemma) F-07


      15:30
    • 13:45

      Täby FC (A) (borta) P-06


      15:45
    • 14:15

      Väsby AIK (A) (hemma) Herrjuniorer/JAS


      16:15
    • 14:45

      Träningsmatcher 3-manna F12 Matchledare


      16:00
    • 14:45

      BB IF F12 vs Hässelby F-12


      16:00
    • 16:00

      Värmdö IF (A) (hemma) Damjuniorer/JAS


      18:00
    • 16:00

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-05


      17:15
    • 17:15

      Djurgårdens IF IBS (hemma) P04


      19:15
    • 17:15

      Enebybergs IF (borta) P-09


      19:15
    • 17:30

      Kungsängens IF (hemma) Herr Veteran


      19:30
  • 26Mån
    v.44
    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup P-05

    • 13:30

      Träningsmatch mot Stadslaget P04 Herrjuniorer/JAS


      15:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:15
    • 18:15

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09/10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Filmningsutbildning F-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F05/06


      20:45
    • 19:00

      Utbildning Filmare F-11


      20:00
    • 19:30

      Träning P04


      20:45
    • 20:00

      Hallvärdsutbildning F-07


      21:00
    • 20:00

      Sekretariatsutbildning F-07


      21:00
    • 20:00

      Utbildning Sekretariat F-11


      21:00
    • 20:45

      Träning Damjuniorer/JAS


      22:00
    • 20:45

      Träning Herrjuniorer/JAS


      22:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup P-05

    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:15
    • 18:15

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:00

      Djurgårdens IF IBS (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
    • 19:35

      Järfälla IBK (A) (hemma) P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning P04


      21:30
    • 20:45

      Träning Herrjuniorer/JAS


      22:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup P-05

    • Heldag

      Scorpions Cup Damjuniorer/JAS

    • Heldag

      Intresseanmälan 03'or för Scorpions cup P04 Herrjuniorer/JAS

    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions cup P04

    • Heldag

      Scorpions Cup F05/06

    • Heldag

      Scorpions cup F-08

    • Heldag

      Scorpions Cup F-09/10

    • Heldag

      Scorpions cup 2020 P-11

    • Heldag

      Scorpions Cup 2020 P-11

    • 07:30

      Scorpions Förmiddag F-07


      12:30
    • 07:30

      Arbetspass 1 - Scorpions cup P04


      12:00
    • 07:30

      Filmpass 1 - Scorpions cup P04


      11:00
    • 08:00

      Scorpions cup - Lag svår P-08


      20:00
    • 08:30

      Hässelby SK IBK (borta) P04


      09:30
    • 08:30

      Jakobsberg IBF F06 (borta) F-07


      09:30
    • 10:00

      Åkersberga IBF F05 (borta) F05/06


      11:00
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (borta) P04


      11:00
    • 11:00

      Filmpass 2 - Scorpions cup P04


      14:30
    • 11:30

      Huddinge IBS (borta) P04


      12:30
    • 11:30

      Vendelsö IK F06-07 (hemma) F-07


      12:30
    • 12:00

      Arbetspass 2 - Scorpions cup P04


      17:00
    • 12:15

      Scorpions Eftermiddag F-07


      17:15
    • 14:30

      Filmpass 3 - Scorpions cup P04


      18:30
    • 14:30

      FBC Uppsala (hemma) P04


      15:30
    • 14:30

      Nykvarns IF (borta) F05/06


      15:30
    • 15:15

      Täby FC (hemma) P04


      16:15
    • 16:00

      VAKANT (borta) F-07


      17:00
    • 17:00

      Arbetspass 3 - Scorpions cup P04


      22:00
    • 17:00

      Scorpions Kväll F-07


      22:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Intresseanmälan Scorpions Cup 2020 P-09


      00:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Filmpass 4 - Scorpions cup P04


      22:00
    • 19:45

      Farsta IBK (hemma) P04


      20:45
    • 19:45

      Skälby IBK (borta) P04


      20:45
    • 19:45

      RA19/Sigtuna (hemma) F05/06


      20:45
  • 31Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup P-05

    • Heldag

      Scorpions Cup Damjuniorer/JAS

    • Heldag

      Intresseanmälan 03'or för Scorpions cup P04 Herrjuniorer/JAS

    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions cup P04

    • Heldag

      Scorpions Cup F05/06

    • Heldag

      Scorpions cup F-08

    • Heldag

      Scorpions Cup F-09/10

    • Heldag

      Scorpions cup 2020 P-11

    • Heldag

      Scorpions Cup 2020 P-11

    • Heldag

      Intresseanmälan Scorpions Cup 2020 P-09

    • Heldag

      Scorpions Cup 2020 P-06

    • 06:30

      Tjänstgöring Scorpions Cup F-11


      15:00
    • 07:00

      Tjänstgöring Scorpions Cup F-11


      11:00
    • 07:00

      Arbetspass 1 - Scorpions cup P-06


      12:00
    • 07:00

      Filmpass 1 - Scorpions cup P-06


      11:00
    • 07:00

      F08 Arbetspass Scorpions F-08


      23:00
    • 08:00

      Scorpions Cup Matchledare


      20:00
    • 08:00

      Väsby AIK (borta) P-06


      09:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 11:00

      Filmpass 2 - Scorpions cup P-06


      15:00
    • 11:45

      Täby FC F10 Skarpäng (borta) F-11


      12:30
    • 12:00

      Arbetspass 2 - Scorpions cup P-06


      18:00
    • 13:15

      Västerås IBS Ungdom (borta) P-06


      14:15
    • 14:00

      Vaksala SK F2010 (hemma) F-11


      14:45
    • 15:00

      Filmpass 3 - Scorpions cup P-06


      19:00
    • 15:45

      Hässelby SK IBK (borta) Herr Veteran


      17:45
    • 17:45

      Bele Barkarby IF F10 (borta) F-11


      18:30
    • 18:00

      Arbetspass 3 - Scorpions cup P-06


      23:00
    • 18:30

      VAKANT (hemma) F-11


      19:15
    • 18:30

      Västerhaninge IBK (hemma) P-06


      19:30
    • 19:00

      Filmpass 4 - Scorpions cup P-06


      23:00