Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby IF

Följ

Bele Barkarby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
    • Heldag

      Scorpions cup Herrjunior B

    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • Heldag

      Scorpions Cup 2018 F-07

    • 08:00

      Scorpions cup 18 F-05


      00:00
    • 12:00

      Scorpions cup P-04


      00:00
    • 13:00

      Scorpions Cup 2018 P-05


      00:00
    • 13:00

      Vallentuna IBK Vit (borta) P-06


      14:00
    • 13:45

      Vallentuna IBK Svart (borta) P-06


      14:45
    • 14:30

      Sirius (hemma) Herrjunior B


      15:20
    • 16:00

      IK Sirius FBC (borta) P-04


      16:45
    • 16:00

      Värmdö IF (borta) F-06


      17:00
    • 18:15

      Västerås IBS Ungdom P07 Svart (hemma) P-06


      19:15
    • 20:30

      Västerhaninge IBK Lag 2 (borta) P-06


      21:30
    • 21:15

      Huddinge IK F05 (hemma) F-06


      22:15
    • 21:50

      SK Vide (borta) Herrjunior B


      22:40
    • 22:00

      Västerhaninge IBK (hemma) P-04


      22:45
  • 3Lör
    • Heldag

      Scorpions cup Herrjunior B

    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • Heldag

      Scorpions Cup 2018 F-07

    • 00:00

      Scorpions cup 18 F-05


      19:00
    • Heldag

      Scorpions cup P-04

    • Heldag

      Scorpions Cup 2018 P-05

    • 08:00

      Huddinge IBS P06 (borta) P-06


      09:00
    • 08:00

      IK Sirius IBK Svart (borta) F-05


      09:00
    • 08:00

      Scorpions cup F-03/04


      22:00
    • 08:45

      Huddinge IK Innebandy (borta) F-03/04


      09:45
    • 09:30

      Västerås IBS Ungdom P07 Vit (hemma) P-06


      10:30
    • 09:30

      Täby FC Skarpäng (hemma) F-07


      10:00
    • 10:00

      Funktionär Scorpions cup 18 F-05


      23:00
    • 11:00

      Rosersbergs IK (B) (borta) B-lag Herrar


      13:00
    • 11:00

      Nykvarns IF (borta) F-06


      12:00
    • 12:30

      Nykvarns IF (hemma) F-03/04


      13:30
    • 12:35

      Cup Herrjunior B


      13:15
    • 14:00

      Scorpions cup Herrjuniorer


      18:30
    • 14:15

      FBC Uppsala f04 (hemma) F-05


      16:00
    • 14:45

      Vendelsö IK (borta) P-04


      15:30
    • 14:45

      Bele Barkarby IF Lag 1 (hemma) P-06


      15:45
    • 15:30

      SK Vide (borta) F-07


      16:00
    • 16:00

      Nacka Wallenstam IBK (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Värmdö IF F07 (hemma) F-07


      19:30
    • 18:30

      Scorpions cup Herrjuniorer


      23:30
    • 19:15

      Täby FC (hemma) F-03/04


      20:15
    • 20:20

      IK Sirius IBK Blå (hemma) F-05


      21:20
    • 21:00

      SK Vide (borta) F-07


      22:30
  • 4Sön
    • Heldag

      Scorpions cup Herrjunior B

    • Heldag

      Scorpions Cup F-06

    • Heldag

      Scorpions Cup 2018 F-07

    • 00:00

      Scorpions cup P-04


      21:00
    • Heldag

      Scorpions Cup 2018 P-05

    • Heldag

      Föräldratjänst Scorpions cup 2018 P-08

    • 07:00

      Scorpions Cup, Arbeta Damjuniorer


      20:00
    • 07:00

      Scorpions Cup A-lag Damer


      20:00
    • 07:15

      Scorpions cup F-08


      16:00
    • 07:45

      Bele Barkarby IF P09 Lag 2 (borta) P-10


      09:15
    • 08:00

      Scorpions Cup Matchledare


      19:00
    • 08:00

      Scorpions Cup P-09


      20:00
    • 08:00

      Scorpions Cup 2018 P-07


      19:00
    • 09:45

      Scorpions cup 2018 P-08


      20:00
    • 10:25

      Bele Barkarby IF P09 Lag 2 (hemma) P-10


      11:55
    • 10:25

      Rönnby IBK Ungdom (borta) F-03/04


      11:25
    • 11:15

      Vallentuna IBK Vit (borta) P-06


      12:15
    • 12:25

      Bele Barkarby IF P09 Lag 1 (borta) P-10


      13:55
    • 14:00

      Värmdö IF (hemma) F-05


      15:00
    • 15:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) P-10


      17:15
    • 19:00

      Sandvikens AIK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • Heldag

      Inbetalning skatt Styrelsen

    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:45

      Hammarby IF IBF (hemma) F-03/04


      21:45
    • 19:45

      Hammarby IF IBF (hemma) Damjuniorer


      21:45
  • 10Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Innebandyskola P-05


      13:15
    • 10:30

      Innebandyskolan F-05


      13:00
    • 11:30

      Cafetjänst P-07


      15:30
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:00

      Sargvakter P-06


      15:00
    • 13:00

      Titta på A-lagsmatch P-05


      15:00
    • 13:00

      Rotebro IS IBK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 16:45

      Täby FC (A) (borta) Damjuniorer


      18:45
    • 17:00

      Bro IK (hemma) Herr Veteran


      19:00
    • 17:00

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) P-09


      19:00
    • 18:15

      Ingarö IF (B) (borta) Herrjunior B


      20:15
    • 18:30

      Vendelsö IK (A) (hemma) Herrjuniorer


      20:30
  • 11Sön
    • Heldag

      Cafeteriatjänst HJB Herrjunior B

    • 09:00

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 09:00

      Hässelby SK IBK (C) (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Ängby IF (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      Värmdö IF (B) (hemma) F-06


      13:00
    • 12:00

      Danderyds SK IBF (hemma) P-05


      13:15
    • 12:00

      AIK IBF (B) (hemma) P-06


      14:00
    • 12:45

      AIK IBF (hemma) Herrjuniorer


      14:45
    • 13:00

      Silverdals IF (hemma) P-06


      15:00
    • 13:15

      Åkersberga IBF (hemma) P-04


      15:15
    • 14:00

      Ängby IF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Ängby IF (borta) F-05


      16:00
    • 14:30

      IK Frej TäbyIBK (hemma) P-04


      16:30
    • 14:30

      Rotebro IS IBK (A) (borta) Damjuniorer


      16:30
    • 15:15

      Grimsta AIK (hemma) Herrjunior B


      17:15
    • 15:45

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-03/04


      17:45
    • 15:45

      Täby FC (borta) A-lag Damer


      16:45
    • 16:30

      Ekerö IK F07/06 (hemma) F-08


      18:00
    • 16:30

      Ekerö IK (hemma) F-07


      18:30
    • 17:00

      FBI Tullinge (A) (hemma) F-03/04


      19:00
    • 18:15

      Åkersberga IBF (hemma) F-05


      20:15
    • 19:30

      AIK IBF (B) (borta) Damjuniorer


      21:30
    • 19:30

      AIK (borta) F-03/04


      20:30
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
  • 17Lör
    • 09:00

      Knatteligan P-11


      17:00
    • 09:00

      Knatteliga Viksjö P-10


      17:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 09:00

      IK Frej Täby IBK (A) (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      IK Frej Täby IBK (borta) P-05


      11:15
    • 10:30

      Innebandyskolan F-05


      13:15
    • 11:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-04


      13:15
    • 12:15

      Åkersberga IBF (borta) F-06


      14:15
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 15:00

      Grimsta AIK (B) (borta) P-09


      17:00
    • 16:00

      Farsta IBK (A) (borta) Herrjuniorer


      18:00
    • 16:00

      Rasbo IK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:45

      Danderyds SK IBF (borta) P-06


      18:45
    • 17:00

      Bro IK (hemma) F-08


      19:00
    • 18:15

      Huddinge IBS (hemma) A-lag Damer


      19:15
    • 18:15

      Huddinge IBS (hemma) Damjuniorer


      20:15
  • 18Sön
    • 10:00

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-06


      12:00
    • 11:30

      Cafetjänstgörning F-07


      15:30
    • 12:00

      Järfälla IBK (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Värmdö IF (A) (hemma) F-07


      14:00
    • 12:00

      Värmdö IF F06 (hemma) F-08


      13:00
    • 12:10

      Sargvakt F-07


      16:00
    • 13:00

      Hammarby IF IBF (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 13:30

      Vallentuna IBK (hemma) Damjuniorer


      15:30
    • 14:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) Herrjunior B


      16:15
    • 15:00

      Täby FC (hemma) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Skälby IBK/Tillberga IK Ungdom (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 15:30

      Järfälla IBK (borta) Herrjunior B


      17:30
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (hemma) Damjuniorer


      18:30
    • 17:15

      Grimsta AIK (C) (hemma) P-04


      19:15
    • 18:00

      Mariebergs SK (hemma) Matchledare


      19:00
    • 18:00

      Mariebergs SK (hemma) P-09


      20:00
    • 19:00

      Vallentuna IBK (B) (hemma) B-lag Herrar


      21:00
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Rönnby Västerås IBK Ungdom (borta) Damjuniorer


      21:30
    • 19:30

      Ekerö IK (borta) Herrjuniorer


      21:30
  • 24Lör
    • 08:00

      Träning P-10


      09:00
    • 09:00

      Träning F-09/10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK IBF (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK Innebandy F06/07 (borta) F-08


      11:30
    • 10:15

      Duvbo IK (A) (borta) P-09


      12:15
    • 10:30

      Ekerö IK (borta) P-04


      12:30
    • 10:30

      Innebandyskola P-05


      13:15
    • 13:00

      Träning P-11


      14:00
    • 13:15

      Sundbybergs IK (borta) F-05


      15:15
    • 14:00

      Träning P-09


      15:30
    • 14:00

      FBI Tullinge (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      FBI Tullinge (A) (hemma) F-03/04


      16:00
    • 15:15

      Täby FC (A) (borta) F-03/04


      17:15
    • 17:00

      IBK Uppsala Teknologer (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Täby FC (A) (hemma) Herrjuniorer


      19:00
  • 25Sön
    • 09:00

      Knatteligan F-09/10


      13:00
    • 09:00

      Bro IK (A) (hemma) Matchledare


      10:00
    • 09:00

      Bro IK (A) (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Täby FC (H) (hemma) Matchledare


      11:00
    • 10:00

      Täby FC (H) (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Tumba GOIF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:45

      Västerorts IBK (borta) Herr Veteran


      13:45
    • 12:00

      Sigtuna IF IBK (A) (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Töjnan IBK (A) (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Duvbo IK (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Töjnan IBK (hemma) Matchledare


      13:00
    • 13:00

      Täby FC (D) (hemma) F-07


      15:00
    • 13:15

      Grimsta AIK (A) (hemma) P-04


      15:15
    • 14:00

      Mariebergs SK (A) (hemma) P-06


      16:00
    • 14:30

      Töjnan IBK (A) (hemma) F-05


      16:30
    • 15:00

      AIK IBF (hemma) P-06


      17:00
    • 15:45

      Rotebro IS IBK/Töjnan IBK (hemma) F-03/04


      17:45
    • 16:15

      Nacka Wallenstam IBK (B) (borta) A-lag Damer


      17:15
    • 17:00

      Täby FC (hemma) Herrjunior B


      19:00
    • 18:15

      Ingarö IF (hemma) Herrjunior B


      20:15
    • 19:30

      Åkersberga IBF (B) (borta) Damjuniorer


      21:30
    • 20:00

      IK Frej TäbyIBK (borta) B-lag Herrar


      22:00
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:30

      Träning F-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-04


      18:40
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30