Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bankeryds Basket
Välj lag

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-11 & F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
    • 20:00

      Träning Damer A-lag


      22:00
  • 3Tis
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:25
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
  • 7Lör
    • 08:00

      Easy Basket i Nässjö F-11 & F-12


      17:00
    • 09:00

      EB Nässjö P-13


      18:00
    • 10:00

      Nässjö (hemma) F-14


      17:00
    • 10:00

      Nässjö (hemma) F-13


      17:00
    • 10:00

      EB Nässjö P-12


      17:00
    • 10:00

      EB Nässjö P-11


      17:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15/16


      11:00
    • 14:00

      Brahe Basket F09 (borta) F-10


      16:00
    • 14:30

      Träning F-13


      15:30
    • 14:30

      Träning F-14


      15:30
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning F-15/16


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Wetterbygden (borta) F-09


      20:30
    • 20:00

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:20

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:30

      Wetterbygden Basketball (borta) P-09


      19:30
  • 14Lör
    • Heldag

      EB Älmhult P-11

    • Heldag

      EB Älmhult P-11

    • Heldag

      EB Nässjö P-12

    • 09:00

      Träning P-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      11:30
    • 12:00

      Västerviks IF (hemma) F-09


      13:00
    • 12:00

      Domare - F14 Domare


      14:00
    • 14:00

      Nässjö (hemma) Damer A-lag


      16:00
    • 16:00

      Västerviks IF (hemma) F-09


      17:00
    • 16:00

      Domare - F14 Domare


      18:00
    • 17:20

      Brahe Basket F10 (borta) F-10


      19:20
    • 18:00

      Wetterbygden Basket (hemma) F-07/08


      19:30
    • 18:00

      Domare - F16 Domare


      20:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Växjö Ravens (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15/16


      11:00
    • 12:30

      Titta på Herrlagsmatch P-10


      14:30
    • 13:30

      Älmhult Beasts (borta) F-09


      14:30
    • 14:30

      Träning F-13


      15:30
    • 14:30

      Träning F-14


      15:30
    • 14:30

      Växjö Ravens (borta) P-08


      16:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 17:00

      Träning Damer A-lag


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:25
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Wetterbygden Stars (borta) P-10


      21:30
    • 20:00

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning F-15/16


      11:30
    • 11:00

      Träning P-08


      12:45
    • 12:00

      Domare - P14 Domare


      14:00
    • 12:00

      Växjö Ravens BBK (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Växjö Ravens P 10 Vit (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Domare - P13 Domare


      16:00
    • 16:00

      Wetterbygden (hemma) F-09


      17:00
    • 16:00

      Domare - F14 Domare


      18:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:25
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
      Attarpshallen - A
      Anteckning: 16-17 - Skott och fys
      17-18 - Spel och taktik
    • 17:00

      Träning F-15/16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:20

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Brahe basket (borta) Damer A-lag


      20:30
  • 28Lör
    • 09:00

      EB Bankeryd P-13


      17:00
    • 09:00

      EB i Bankeryd F-11 & F-12


      17:00
    • 09:00

      EB Bankeryd 28/1 P-11


      17:00
    • 09:00

      EB Bankeryd P-12


      15:00
    • 09:00

      Domare - EB Domare


      17:00
    • 09:30

      Nässjö (hemma) F-14


      17:00
    • 09:30

      Nässjö (hemma) F-13


      17:00
    • 10:15

      Easybasket EB P-14


      13:00
    • 12:30

      Västerviks IF (borta) F-09


      13:30
    • 15:30

      Växjö Ravens P 10 Svart (borta) P-10


      17:30
    • 18:00

      Älmhult Beasts (hemma) Herrar A-lag


      20:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Träning P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15/16


      11:00
    • 11:30

      Växjö Ravens BBK (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning Damer A-lag


      13:15
    • 13:30

      Växjö Ravens BBK (borta) F-09


      14:30
    • 14:30

      Träning F-13


      15:30
    • 14:30

      Träning F-14


      15:30
    • 15:30

      Växjö Ravens BBK (borta) F-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:25
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00