Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bankeryds Basket
Välj lag

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
    • 10:00

      Träning P-08


      12:00
    • 14:00

      Träning P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 14:00

      Södertälje Open P-08


      00:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Södertälje Open P-08

    • Heldag

      Domarutbildning i samband med EB Domare

    • 09:00

      EB Bankeryd P-13


      18:00
    • 09:00

      EB Bankeryd P-11


      17:00
    • 09:00

      Easy basket bankeryd P-12


      17:00
    • 09:00

      Easy Basket F-11 & F-12


      17:00
    • 09:30

      Nässjö (hemma) F-14


      17:00
    • 09:30

      Nässjö (hemma) F-13


      17:00
    • 09:30

      Easybasket EB P-14


      17:00
    • 10:00

      Domarutbildning F-07/08


      15:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.45
  • 8Tis
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:50

      Lagaktivitet P-11


      20:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-12


      10:30
    • 09:00

      Steg 1 utbildning Domare


      20:00
    • 09:00

      Steg 1 utbildning F-07/08


      18:00
    • 10:30

      Träning F-15/16


      11:30
    • 12:00

      Älmhult (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      p14 Domare


      14:00
    • 14:00

      Älmhult Beasts (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      p13 Domare


      16:00
    • 16:00

      f14 Domare


      18:00
    • 16:00

      Älmhult Beasts (hemma) F-09


      17:00
    • 18:00

      f14 Domare


      20:00
    • 18:00

      Nässjö Basket (hemma) F-09


      19:00
  • 13Sön
    • 11:30

      Kalmar Saints (hemma) P-08


      13:30
    • 11:30

      p15 Domare


      13:30
    • 14:30

      Träning F-13


      15:30
    • 14:30

      Träning F-14


      15:30
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 18:00

      Nässjö Basket (hemma) F-07/08


      20:00
    • 18:00

      f16 Domare


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 14Mån
    v.46
  • 15Tis
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:20

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 19Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning F-15/16


      11:30
    • 11:30

      Tranås Knights Basket (borta) F-10


      13:30
    • 13:00

      Knights Basketball (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      Brahe Basket (hemma) F-07/08


      16:00
    • 14:00

      f16 Domare


      16:00
    • 16:00

      Nässjö Basket B (hemma) Herrar A-lag


      18:00
    • 16:00

      Match och pizza F-13


      20:00
    • 16:00

      Match och pizza F-14


      20:00
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.47
  • 22Tis
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07/08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning F-15/16


      11:30
    • 12:00

      Gislaved (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      p14 Domare


      14:00
    • 14:00

      f13 Domare


      16:00
    • 14:00

      Kalmar Basket (hemma) F-10


      16:00
    • 16:00

      Wetterbygden Basket (hemma) F-07/08


      18:00
    • 16:00

      f16 Domare


      18:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning P-15/16


      11:00
    • 12:30

      Träning P-08


      14:00
    • 12:45

      Wetterbygden Stars (hemma) P-08


      14:30
    • 12:45

      p15 Domare


      14:30
    • 14:30

      Träning F-13


      15:30
    • 14:30

      Träning F-14


      15:30
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 28Mån
    v.48
  • 29Tis
  • 30Ons