Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bankeryds Basket
Välj lag

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
  • 2Tis
    • 09:00

      Skills Camp P-09


      15:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 14:00

      Södertälje Open P-09


      00:00
    • 15:00

      Södertälje Open P-08


      00:00
    • 15:00

      Match EOS P-08


      16:00
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 18:00

      Match Djursholm P-09


      19:00
    • 18:00

      Match AIK P-08


      19:00
    • 21:00

      Match SISU P-09


      22:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Södertälje Open P-09

    • Heldag

      Södertälje Open P-08

    • 10:00

      EB-turnering F-13


      17:00
    • 10:00

      EB matcher P-13 & P-14


      17:00
    • 10:00

      EB P-12


      17:00
    • 10:00

      EB P-11


      17:00
    • 10:00

      EB-turnering F-14


      16:00
    • 10:50

      Easy Basket Bankeryd F-10


      13:30
    • 12:00

      Match EOS P-09


      13:00
    • 13:30

      Match F-11 & F-12


      16:00
    • 14:00

      Easy Basket Bankeryd P-10


      16:00
    • 14:00

      Match SISU P-08


      15:00
    • 15:00

      Match Järfälla P-09


      16:00
    • 18:00

      Match Blackeberg P-08


      19:00
    • 19:00

      Match Södertälje P-09


      20:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Södertälje Open P-09


      19:00
    • 00:00

      Södertälje Open P-08


      19:00
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 12:00

      Match Virum P-09


      13:00
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 8Mån
    v.45
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 13Lör
    • 08:00

      Träning P-08


      09:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:00

      Växjö Ravens BBK (borta) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:20

      Träning F-14


      13:00
    • 12:30

      Apladalen (hemma) P-09


      14:00
    • 14:30

      Brahe Basket (hemma) F-08


      16:30
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 12:20

      Brahe Basket Gul (borta) F-09


      13:20
    • 14:00

      Nässjö Basket (borta) P-08


      17:00
    • 14:20

      Brahe Basket Röd F07 (borta) F-08


      16:20
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 15Mån
    v.46
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      17:35
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 20Lör
    • 07:45

      Träning P-08


      09:00
    • 08:45

      Easy Basket i Råslätt F-10


      13:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:30

      EB F-11 & F-12


      12:30
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      EB-Brahe F-14


      13:00
    • 11:20

      EB-Brahe F-13


      13:00
    • 12:30

      Nässjö Basket (hemma) F-08


      14:30
    • 14:30

      Wetterbygden Basketball Ungdom (hemma) P-06/07


      16:30
    • 16:30

      Wetterbygden (hemma) FU19


      18:30
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.47
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning FU19


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:15
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning FU19


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:35
    • 19:30

      Träning F-09


      20:30
    • 20:30

      Träning Herrar A-lag


      22:00
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13 & P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11 & F-12


      18:00
      Attarpshallen - B hallen
      Samlingstid: 16:50
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning FU19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 27Lör
    • 07:55

      Träning P-08


      09:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 12:30

      Brahe röd (hemma) F-07


      14:00
    • 14:30

      Brahe Basket Gul F07 (hemma) F-08


      16:30
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning F-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 11:00

      OBBK (borta) FU19


      13:00
    • 11:30

      Nässjö Basket (hemma) F-09


      12:30
    • 13:30

      Alvesta Tigers (hemma) P-06/07


      15:30
    • 15:30

      Gislaved (hemma) P-09


      16:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:05
    • 19:00

      Träning Herrar A-lag


      20:30
  • 29Mån
    v.48
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:30

      Brahe (borta) FU19


      20:30