Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ
Bankeryds Basket
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning FU19


      20:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 12:00

      Växjö Ravens (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Marbo (hemma) FU19


      14:30
    • 14:00

      Växjö Ravens (borta) F-08


      16:00
    • 17:30

      Hemma match mot Älmhult F-07


      19:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning FU19


      17:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning FU19


      20:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 12:30

      OBBK (hemma) P-08


      14:30
    • 14:00

      Bortamatch Wetterbygden F-07


      15:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Växjö Ravens (borta) F-06


      12:00
    • 11:20

      Västerviks IF (borta) P-06/07


      14:00
    • 12:30

      OBBK (hemma) Damer A-lag


      14:30
    • 16:00

      OBBK F 08 (hemma) F-08


      18:00
    • 16:30

      Onsala (borta) FU19


      18:30
    • 17:00

      Lagkväll F-07


      20:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 18:30

      Träning Herrar A-lag


      20:00
  • 12Mån
    v.42
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:05

      Möte - föräldrainformation och planering Södertälje Open P-09


      17:25
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A-lag


      20:00
  • 13Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning FU19


      17:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning FU19


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 13:00

      Huddinge Basket (hemma) FU19


      15:00
  • 18Sön
    • 11:00

      Träning Damer A-lag


      12:00
    • 13:00

      Alvik Basket Ungdom (hemma) FU19


      15:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
  • 19Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning F-06


      17:15
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-09


      18:15
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A-lag


      20:00
  • 20Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning FU19


      17:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning FU19


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 07:00

      Region F15 Småland/Westra/Skåne F-06


      22:00
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 12:30

      Västerviks IF (hemma) P-06/07


      15:30
    • 15:00

      Växjö (hemma) FU19


      17:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Nässjö Basket F07 (hemma) F-08


      12:00
    • 12:30

      Hemmamatch OBBK F-07


      14:00
    • 15:00

      Wetterbygden Basketball Ungdom (hemma) P-06/07


      18:00
    • 15:00

      Kalmar Saints (borta) Damer A-lag


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
  • 26Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      18:15
    • 18:15

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer A-lag


      20:00
  • 27Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning FU19


      17:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      20:00
  • 28Ons
    • 09:30

      Träning P-09


      10:30
    • 10:30

      Träning P-08


      12:00
    • 12:45

      Träningsmatch P-08


      13:45
    • 14:00

      Träningsmatch mot Växjö. P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 20:00

      Träning P-06/07


      21:00
    • 20:30

      Träning Damer A-lag


      21:40
  • 29Tor
    • 15:00

      Träning F-06


      17:30
    • 15:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning FU19


      20:00
  • 30Fre
  • 31Lör
    • Heldag

      Open P-09

    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00