Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bankeryds Basket
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:45

      Träning F 06


      18:00
    • 18:00

      Träning F 03/04


      19:00
    • 18:00

      Forum F04 (hemma) F 05


      20:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Easy basket i Bankeryd F 07

    • 08:00

      Easy Basket P 09/10


      12:00
    • 09:00

      Easy Basket F 06


      16:00
    • 09:00

      EB Bankeryd P 06-08


      15:00
    • 12:00

      Träning F 05


      14:00
    • 12:00

      EB i Bankeryd F 09/10


      17:00
    • 12:00

      EB 12 F 08


      18:00
    • 14:00

      Träning F 03/04


      16:00
    • 18:00

      Städa hallen, Linus P 03/04


      19:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Oskarshamn vs F06 F 06


      12:30
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning F 05


      17:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning F 08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 06-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F 05


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07


      19:00
    • 19:00

      Träning P 03/04


      20:00
  • 8Fre
    • 16:45

      Träning F 06


      18:00
    • 17:00

      Träning F 05


      18:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P 11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning F 11/12


      10:00
    • 10:00

      Träning FP 13


      11:00
    • 10:00

      Träning F 09/10


      11:00
    • 11:00

      Träning F 08


      12:00
    • 11:00

      Träning F 07


      12:00
    • 14:00

      Sparks F 05


      16:00
    • 18:00

      Städa hallen, Viggo P 03/04


      19:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.7
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning F 05


      17:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 09:00

      Träning P 11/12


      10:00
    • 16:30

      Träning F 08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning F 07


      18:00
    • 18:00

      Träning F 05


      19:00
    • 19:00

      Träning P 03/04


      20:00
  • 15Fre
    • 16:45

      Träning F 06


      18:00
    • 17:00

      Träning F 05


      18:00
    • 19:00

      Dammatch F 03/04


      21:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning F 11/12


      10:00
    • 10:00

      Träning FP 13


      11:00
    • 10:00

      Träning F 09/10


      11:00
    • 11:00

      Träning F 08


      12:00
    • 11:00

      Träning F 07


      12:00
    • 18:00

      Städa hallen, Adam P 03/04


      19:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning F 05


      17:00
    • 16:45

      Träning F 06


      18:00
    • 17:00

      Träning P 06-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P 09/10


      18:00
    • 18:00

      Träning F 03/04


      19:00
    • 19:00

      Träning P 03/04


      20:15
      Attarpshallen - A
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning F 05


      17:30
    • 16:00

      Träning F 05


      17:30
    • 16:00

      Träning F 03/04


      17:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning F 08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 06-08


      18:00
    • 18:00

      Träning F 05


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07


      19:00
    • 19:00

      Träning P 03/04


      20:00
  • 22Fre
    • 16:45

      Träning F 06


      18:00
    • 17:00

      Träning F 05


      18:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning P 11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning F 11/12


      10:00
    • 10:00

      Träning FP 13


      11:00
    • 10:00

      Träning F 09/10


      11:00
    • 11:00

      Träning F 08


      12:00
    • 11:00

      Träning F 07


      12:00
    • 11:30

      Brahe F04 (borta) F 05


      13:30
    • 12:30

      F06 vs Växjö F 06


      14:00
    • 13:30

      Match F 03/04


      16:30
    • 13:30

      Match F03 F 05


      16:30
    • 18:00

      Städa hallen, Theo P 03/04


      19:00
  • 24Sön
    • 08:00

      Träningsmatcher P 06-08


      12:00
    • 12:15

      Forum F05 (hemma) F 05


      14:15
    • 15:00

      Träningsmatcher F 08


      19:00
    • 15:00

      poolspel F 07


      18:00
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 09:00

      Träning P 11/12


      10:00
    • 16:30

      Träning F 08


      18:00
    • 17:00

      Träning F 09/10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 06-08


      18:00
    • 17:30

      Forum vs F06 F 06


      19:00
    • 18:00

      Träning F 05


      19:00
    • 18:00

      Träning F 07


      19:00
    • 19:00

      Träning P 03/04


      20:00