Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Basket

Följ

Bankeryds Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bankeryds Basket
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 11:00

      Seriematch Bankeryds Basket - Wetterbygden Stars P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Apladalens BK (borta) P-03/04 & U19


      14:00
    • 13:00

      Växjö Ravens (hemma) F-05


      15:00
    • 15:00

      Älmhult Beasts BC (hemma) F-06


      17:00
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Easy Basket U12 P-09/10


      13:00
    • 08:00

      Easy Basket P-08


      13:00
    • 09:00

      EB B-Ryd F-08


      15:00
    • 09:00

      Funktionär EB U12 F-06


      13:00
    • 10:00

      Brahe Basket (hemma) F-09


      15:00
    • 11:00

      Bortamatch oskarshamn F-07


      13:00
    • 16:00

      KFUM Nässjö (hemma) P-03/04 & U19


      18:00
  • 8Sön
    • 12:00

      Nässjö Basket (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      Bortamatch Wetterbygden A-lag Damer


      14:00
    • 13:30

      Seriematch Växjö Ravens - Bankeryds Basket P-06/07


      15:30
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-11/12


      10:00
    • 09:00

      Träning F-11/12


      10:00
    • 10:00

      Träning F-09


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-13


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 12:30

      Borgholm Wings (hemma) F-05


      14:30
    • 15:00

      Damlaget - Ungdomsaktivitet F-06


      17:00
    • 15:00

      Damlagsmatch - Basketfest P-06/07


      17:00
    • 15:00

      Hemmamatch Oskarshamn A-lag Damer


      17:00
    • 15:00

      Basketfest F-09


      17:00
    • 15:00

      Damlagsmatch - Ungdomsaktivitet P-09/10


      17:00
    • 15:00

      Träning F-10


      17:00
    • 15:00

      Damalgsmatch - Ungdomsaktivitet P-08


      17:00
    • 17:00

      Nässjö P01-03 (hemma) P-03/04 & U19


      18:00
    • 18:00

      Lagkväll A-lag Damer


      21:00
  • 15Sön
    • 11:00

      Brahe Basket (hemma) F-06


      12:30
    • 13:00

      Wetterbygden Sparks (hemma) F-05


      15:00
    • 15:00

      Seriematch Bankeryds Basket - Brahe Basket P-06/07


      17:00
    • 16:30

      Växjö Ravens BBK (borta) P-03/04 & U19


      17:30
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 18:00

      Träning F-11/12


      19:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning F-07


      17:20
  • 27Fre
    • 16:00

      Träning P-09/10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.1
  • 31Tis