Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bankeryds Skid o MK

Följ

Bankeryds Skid o MK

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.44
    • 08:00

      Träning P-14


      09:15
    • 09:15

      Träning P-12


      10:30
    • 10:45

      Östra SK Jönköping F10-11 (hemma) F10/11


      12:45
    • 11:40

      Hovslätts IK F10-11/3 (hemma) F10/11


      13:40
    • 12:35

      Jönköpings IK F11/1 (borta) F10/11


      14:35
    • 13:00

      Domare under säsongen F-06


      17:00
    • 13:15

      Poolspel P-12


      16:15
    • 13:45

      Jönköpings IK P12/2 (hemma) P-12


      15:45
    • 14:40

      Aneby SK P12 (hemma) P-12


      16:40
    • 15:35

      IBF Tranås P12/1 (borta) P-12


      17:35
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 2Mån
    v.45
  • 3Tis
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:15

      Träning F10/11


      18:15
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:40
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      18:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Träning P-13


      09:15
    • 08:30

      Gnosjö IBK F10-11 (borta) F10/11


      10:30
    • 09:15

      Träning F10/11


      10:30
    • 09:30

      Jönköpings IK F11/1 (borta) F10/11


      11:30
    • 10:30

      Hovslätts IK F10-11/3 (hemma) F10/11


      12:30
    • 13:30

      Vetlanda IBF P10 (borta) P-09


      15:30
    • 14:30

      KFUM Jönköping P12-13/3 (hemma) P-12


      16:30
    • 15:25

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 (hemma) P-12


      17:25
    • 16:20

      KFUM Jönköping P12-13/1 (borta) P-12


      18:20
  • 8Sön
    • 09:15

      Träning P-12


      10:30
    • 09:30

      Husqvarna IK P12/2 (hemma) P-12


      11:30
    • 10:25

      (AVANMÄLT LAG) (hemma) P-12


      12:25
    • 10:30

      Träning P-09


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13


      14:00
    • 11:15

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 (borta) P-09


      13:15
    • 11:20

      Jönköpings IK P12/1 (borta) P-12


      13:20
    • 12:30

      Gränna AIS P10-12 (hemma) P-12


      14:30
    • 13:25

      (AVANMÄLT LAG) (hemma) P-12


      15:25
    • 14:20

      Gnosjö IBK P11 (borta) P-12


      16:20
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 9Mån
    v.46
  • 10Tis
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:15

      Träning F10/11


      18:15
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:40
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      18:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 14Lör
    • 08:00

      Träning P-13


      09:15
    • 09:00

      S/W 2010 IBK P09-10 (borta) P-10


      11:00
    • 09:15

      Träning F10/11


      10:30
    • 10:00

      Jönköpings IK P10/1 (hemma) P-10


      12:00
    • 10:45

      Jönköpings IK P09/3 (hemma) P-09


      12:45
    • 12:45

      IBF Tranås P09 (hemma) P-09


      14:45
    • 14:50

      Sävsjö IBK F10-11/2 (hemma) F10/11


      16:50
    • 16:10

      Jönköpings IK F11/2 (borta) F10/11


      18:10
    • 17:20

      Östra SK Jönköping F10-11 (hemma) F10/11


      19:20
  • 15Sön
    • Heldag

      Träning P-10

    • 09:15

      Träning P-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-09


      12:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 16Mån
    v.47
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning F10/11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      18:45
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Träning P-13


      09:15
    • 09:15

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 (borta) P-09


      11:15
    • 09:15

      Träning F10/11


      10:30
    • 11:15

      Forserums IF P12-13 (borta) P-12


      13:15
    • 11:15

      Nässjö IBF P11/2 (hemma) P-12


      13:15
    • 12:10

      Bankeryds Skid o MK P12/4 (hemma) P-12


      14:10
    • 12:10

      Bankeryds Skid o MK P12/4 (hemma) P-12


      14:10
    • 13:05

      Nässjö IBF P11/2 (hemma) P-12


      15:05
    • 13:05

      Forserums IF P12-13 (borta) P-12


      15:05
    • 13:45

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/3 (borta) P-09


      15:45
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.48
  • 24Tis
    • 16:00

      Träning P-11


      17:15
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 20:15

      Träning P-05


      21:35
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning P-10


      18:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06/07


      20:00
  • 26Tor
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
      Torphallen Bankeryd
    • 18:45

      Träning P-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 20:30

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 27Fre
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
  • 28Lör
    • 08:00

      Träning P-13


      09:15
    • 09:30

      Träning F10/11


      10:45
    • 09:30

      Gnosjö IBK F10-11 (hemma) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Husqvarna IK P12/1 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:15

      Jönköpings IK F11/2 (borta) F10/11


      12:15
    • 11:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Hovslätts IK F10-11/3 (hemma) F10/11


      13:00
    • 11:45

      KFUM Jönköping P09/2 (hemma) P-09


      13:45
    • 12:00

      Gränna AIS P10-12 (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      IBK Husar P12-13 (borta) P-12


      16:00
    • 15:00

      IBF Tranås P12/1 (hemma) P-12


      17:00
    • 16:00

      Forserums IF P12-13 (borta) P-12


      18:00
    • 16:15

      Jönköpings IK P09/2 (hemma) P-09


      18:15
  • 29Sön
    • 10:30

      Uppdrag A-lagsmatch P-10


      13:30
    • 13:30

      Östra SK Jönköping P10-11/2 (hemma) P-12


      15:30
    • 14:30

      KFUM Jönköping P12-13/3 (borta) P-12


      16:30
    • 15:30

      Jönköpings IK P12/1 (hemma) P-12


      17:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 30Mån
    v.49