Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Börje SK

Följ

Börje SK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Börje SK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 13:00

      Dalkurd FF P07 (borta) P-07/08


      15:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Knutby/Edsbro IF (hemma) P-09/10


      13:00
    • 12:00

      Gräsö Norrskedika IF (borta) Herrlaget


      14:00
    • 14:00

      Vattholma IF (borta) F-09/10


      15:00
    • 15:00

      SK Iron 2 (borta) Herrlaget


      17:00
  • 7Mån
    v.37
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 16:00

      Storvreta IK P07 Svart (hemma) P-07/08


      18:00
  • 13Sön
    • 09:45

      Almo BK/Ekeby (hemma) F-09/10


      10:45
    • 10:00

      IF VP Uppsala (borta) P-09/10


      12:00
    • 13:00

      Bälinge IF (hemma) Herrlaget


      15:00
    • 16:00

      IK Rex 2 (hemma) Herrlaget


      18:00
  • 14Mån
    v.38
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Almunge (hemma) PF11-12


      11:00
    • 10:00

      Gamla Upsala SK P07 Gul (borta) P-07/08


      12:00
      Yrsa IP 2
      Serie: P13 A1
      Samlingsinfo: Fjälliden (sen 09:20 på Yrsa i Gamla Uppsala)
      Samlingstid: 08:55
      Resultat och referat
    • 10:30

      Vaksala SK (borta) F-09/10


      11:30
    • 12:00

      Edsbro (hemma) PF11-12


      13:00
  • 20Sön
    • 09:45

      IK Fyris P09 (hemma) P-09/10


      11:45
    • 10:00

      Sunnersta AIF P07 Svart (hemma) P-07/08


      12:00
    • 13:00

      Upsala IF (hemma) Herrlaget


      15:00
  • 21Mån
    v.39
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 10:00

      Gamla Upsala SK P07 Svart (borta) P-07/08


      12:00
  • 27Sön
    • 09:45

      Vattholma IF (hemma) F-09/10


      10:45
    • 10:00

      Vaksala SK Svart (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Storvreta (hemma) PF11-12


      12:00
    • 11:00

      Storvreta (hemma) PF11-12


      12:00
    • 14:00

      Wattholma IF (borta) Herrlaget


      16:00
    • 14:00

      Rådmansö SK P09 Vit (borta) P-09/10


      16:00
    • 16:30

      Ärentuna SK 2 (hemma) Herrlaget


      18:30
    • 17:00

      Säsong 2020 avslutning P-07/08


      19:30
  • 28Mån
    v.40
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 19:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herrlaget


      21:00