Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås BK 30

Följ

Västerås BK 30

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås BK 30
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 11:30

      Familjedag ICA-Ettan F-04


      16:30
    • 15:00

      Piteå IF (borta) F19


      17:00
    • 15:00

      Skultuna IS (hemma) Herr


      17:00
  • 2Sön
    • 12:00

      Umeå IK (borta) F19


      14:00
    • 12:00

      Dalhem IF (borta) F 16


      14:00
    • 15:00

      Hemma match mot Sturehov, ändrad från lördag till söndag F-04


      17:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      20:15
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 4Tis
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 19:30

      Adolfsbergs IK F04/05 (borta) F-03


      21:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 7Fre
    • 19:00

      Fagersta Södra IK 1 (hemma) U19


      21:00
  • 8Lör
    • 11:00

      Boo FF (hemma) F19


      13:00
    • 11:00

      Forsby FF F05 (hemma) F-04


      13:00
    • 15:00

      Kungsör BK (borta) Herr


      17:00
  • 9Sön
    • 11:00

      IK Sturehov 0405 (hemma) F-03


      13:00
    • 14:00

      Sundsvalls DFF (hemma) F19


      16:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:45

      Landskamp F-03


      23:55
  • 11Tis
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 14Fre
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF F04 (borta) F-03


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Nora BK Flickor -03/04 (hemma) F-04


      12:00
    • 12:00

      QBIK (hemma) F 16


      14:00
    • 15:00

      Assyriska FC (hemma) Herr


      17:00
  • 16Sön
    • 17:00

      Ekeby BK (borta) F-04


      19:00
    • 18:00

      Stuvsta IF (borta) F19


      20:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:15

      Träning F-03


      21:30
  • 18Tis
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 17:30

      Skultuna IS F03 (hemma) F-03


      19:30
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 21Fre
    • 19:00

      IK Oden 1 (hemma) U19


      21:00
  • 22Lör
    • 15:00

      Pålsboda GOIF Sköllersta/Hallsberg F14/15 (borta) F-04


      17:00
  • 23Sön
    • 12:00

      Västerås IK F03/04 (hemma) F-03


      14:00
    • 14:00

      Hammarby IF DFF (borta) F19


      16:00
    • 17:00

      IFK Västerås FK (hemma) Herr


      19:00
    • 17:00

      Ornäs BK (hemma) F 16


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
    • 20:15

      Träning F-03


      21:30
  • 25Tis
    • 18:30

      Kungsör BK juniorer (borta) U19


      20:30
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 17:30

      Skultuna/Gideonsberg F04/05 (hemma) F-04


      19:30
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 19:00

      Täby FK (hemma) F19


      21:00
    • 19:00

      Skiljebo SK (borta) F 16


      21:00
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning F-04


      19:15
    • 17:45

      Träning F-03


      19:00
    • 19:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F 16


      21:00
    • 19:00

      IK Uppsala Fotboll (borta) F19


      21:00
    • 19:30

      Träning Herr


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Reklamutdelning F-04


      12:00
    • 11:00

      Surahammars FK F03/04 (borta) F-04


      13:00
    • 13:00

      Skiljebo SK F 04 (borta) F-03


      15:00
  • 30Sön
    • 15:00

      Köping FF (borta) Herr


      17:00