Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Axvalls IF Herr Senior

Följ

Herr Senior

Följ oss för uppdateringar
Följ
Tabell
Lag M V O F P
1 Sätila SK 3 3 0 0 9
2 Dardania IF 3 3 0 0 9
3 IFK Värsås 3 2 1 0 7
4 Brämhults IK 3 2 1 0 7
5 Skepplanda BTK 3 2 1 0 7
6 Trässbergs BK 3 2 1 0 7
7 Källby IF 2 2 0 0 6
8 Skoftebyns IF 2 2 0 0 6
9 Tvärred-Vegby FC 2 2 0 0 6
10 Sjöviks SK 2 2 0 0 6
11 Äspereds IF 2 2 0 0 6
12 Norrmalms IK 2 2 0 0 6
13 IK Friscopojkarna 2 2 0 0 6
14 Fagersanna IF 2 2 0 0 6
15 Trollekis 2 2 0 0 6
16 Varnhem/Lundsbrunn 3 2 0 1 6
17 IFK Falköping FF 2 2 0 0 6
18 Östadkulle SK 2 2 0 0 6
19 Ulricehamns IFK 2 2 0 0 6
20 Stenstorps IF 2 2 0 0 6
21 IF Tymer 2 2 0 0 6
22 Götene IF 2 2 0 0 6
23 Annelunds IF 2 2 0 0 6
24 Hangelösa IF 2 2 0 0 6
25 Syrianska FK Lidköping 2 2 0 0 6
26 IFK Mariestad 3 1 2 0 5
27 Jula BK 2 1 1 0 4
28 Tråvad/Larv 2 1 1 0 4
29 Falköpings FK 2 1 1 0 4
30 Främmestads IK 2 1 1 0 4
31 Borgunda IK 2 1 1 0 4
32 IFK Trollhättan 2 1 1 0 4
33 Töllsjö IF 2 1 1 0 4
34 Södra Vings IF 3 1 1 1 4
35 Limmareds IF 2 1 0 1 3
36 Skultorps IF U 1 1 0 0 3
37 Åsarp-Trädet FK A 1 1 0 0 3
38 Råda BK 1 1 0 0 3
39 Våmbs IF 2 1 0 1 3
40 Öxabäcks IF 2 1 0 1 3
41 SK Mjörn 1 1 0 0 3
42 Sandareds IF U 2 1 0 1 3
43 Levene-Skogslunds IF 2 1 0 1 3
44 IFK Mariestad U 1 1 0 0 3
45 Björketorps IF 1 1 0 0 3
46 Gullspångs IF 1 1 0 0 3
47 Källby IF U 1 1 0 0 3
48 Bergdalens IK 1 1 0 0 3
49 BK Trix 2 1 0 1 3
50 Grolanda/Floby U 1 1 0 0 3
51 Hyssna IF 2 1 0 1 3
52 Hemsjö IF herr B 1 1 0 0 3
53 Fristads GoIF U 1 1 0 0 3
54 Sexdrega/Lockryd 2 1 0 1 3
55 Sjötofta IF 1 1 0 0 3
56 Lidköpings FK 1 1 0 0 3
57 Järpås IS 1 1 0 0 3
58 Tibro AIK FK U 1 1 0 0 3
59 Torsö BIF 1 1 0 0 3
60 Kinnarp-Slutarps IF B 1 1 0 0 3
61 Sandhults SK 3 1 0 2 3
62 Norra Härene BK 2 1 0 1 3
63 Skultorps IF 2 1 0 1 3
64 Tibro AIK FK 2 1 0 1 3
65 Somali FF 1 1 0 0 3
66 Vara SK U 2 1 0 1 3
67 Gällstad/ Dalstorp U 1 1 0 0 3
68 Tvååkers IF 1 1 0 0 3
69 Norra Fågelås IF 1 1 0 0 3
70 Tidavads IF 1 1 0 0 3
71 Trollhättans BoIS A 1 1 0 0 3
72 Trollhättans IF 1 1 0 0 3
73 Vedums AIS 1 1 0 0 3
74 Redvägs FK 1 1 0 0 3
75 Rydboholms SK 1 1 0 0 3
76 Sparsörs AIK 1 1 0 0 3
77 IFK Fjärås 1 1 0 0 3
78 Högsäters GF 1 1 0 0 3
79 Lödöse Nygård IK 2 1 0 1 3
80 Högvads BK 1 1 0 0 3
81 Vårgårda IK 1 1 0 0 3
82 Jung/Kvänum 10 IF B 1 1 0 0 3
83 Skövde AIK 1 1 0 0 3
84 Vinninga AIF 2 1 0 1 3
85 Gånghester/Målsryd 2 1 0 1 3
86 Vartofta SK 2 1 0 1 3
87 Sollebrunns AIK 2 1 0 1 3
88 Sils IF U-lag 2 1 0 1 3
89 Vara SK 2 1 0 1 3
90 Trollhättan Syrianska FK 2 1 0 1 3
91 Mariestads BK 3 1 0 2 3
92 Rackeby IK 2 1 0 1 3
93 FC Corner 2 1 0 1 3
94 Tranemo IF 3 1 0 2 3
95 Ubbhult/Hällingsjö 2 1 0 1 3
96 Hjärtums IS 3 1 0 2 3
97 Kållandsö GoIF 2 1 0 1 3
98 Skara FC 2 1 0 1 3
99 Töreboda IK 2 1 0 1 3
100 IFK Örby 2 1 0 1 3
101 Bollebygds SK 3 1 0 2 3
102 Kinne-Vedums IF 3 1 0 2 3
103 Grolanda/Floby 2 1 0 1 3
104 Ekedalens SK 2 0 2 0 2
105 Kinna IF 2 0 2 0 2
106 Herrljunga SK FK 2 0 2 0 2
107 Byttorps IF 1 0 1 0 1
108 Dalsjöfors GoIF 1 0 1 0 1
109 Grimsås IF 1 0 1 0 1
110 Hedareds BK 1 0 1 0 1
111 Azalea BK Herrsenior 1 0 1 0 1
112 Säven/Hol 1 0 1 0 1
113 Nol IK 1 0 1 0 1
114 Örslösa-Söne IK 2 0 1 1 1
115 Trollhättans FK 2 0 1 1 1
116 Hemsjö IF 2 0 1 1 1
117 Fristads GoIF 2 0 1 1 1
118 Ulvåkers IF 2 0 1 1 1
119 Nossebro IF 2 0 1 1 1
120 Arentorp/Helås FK 3 0 1 2 1
121 Sjuntorps IF 2 0 1 1 1
122 Igelstorps IK 2 0 1 1 1
123 Angered BK 0 0 0 0 0
124 Björsäters IF 0 0 0 0 0
125 Brålanda IF 0 0 0 0 0
126 Dalstorps IF 0 0 0 0 0
127 Dannike IK 0 0 0 0 0
128 FC Skövde 0 0 0 0 0
129 Fröjereds IF 0 0 0 0 0
130 Gerdskens BK 0 0 0 0 0
131 Gerdskens BK U-lag 0 0 0 0 0
132 Hajoms IF 0 0 0 0 0
133 Hestrafors IF 0 0 0 0 0
134 Holmalunds IF 0 0 0 0 0
135 Hörnebo SK 0 0 0 0 0
136 Hössna/Timmele 0 0 0 0 0
137 IF Elfsborg U21 0 0 0 0 0
138 IFK Hjo 0 0 0 0 0
139 IFK Skövde FK 0 0 0 0 0
140 IFK Tidaholm 0 0 0 0 0
141 Jonsereds IF HERR 0 0 0 0 0
142 Korsberga IF 0 0 0 0 0
143 Kållered SK A-lag Herrar 0 0 0 0 0
144 Ljungsarps IF 0 0 0 0 0
145 Långareds BoIS 0 0 0 0 0
146 Mariedals IK 0 0 0 0 0
147 Norrby IF 0 0 0 0 0
148 Rångedala IK 0 0 0 0 0
149 Saleby IF 0 0 0 0 0
150 Sandareds IF 0 0 0 0 0
151 Skara FC U 0 0 0 0 0
152 Trollhättans FF 0 0 0 0 0
153 Vänersborgs IF 0 0 0 0 0
154 Mullsjö/Sandhems IF A 0 0 0 0 0
155 Strömtorps IK 0 0 0 0 0
156 Smålandsstenars GOIF 0 0 0 0 0
157 Kinna IF U 0 0 0 0 0
158 Ulvåkers IF U 0 0 0 0 0
159 Stenkullen GoIK A 0 0 0 0 0
160 Stenkullens GOIK B 0 0 0 0 0
161 Karlsberg United FC 0 0 0 0 0
162 Lerums IS HerrA 0 0 0 0 0
163 Ytterby IS Herr 0 0 0 0 0
164 Melleruds IF 0 0 0 0 0
165 IK Kongahälla 0 0 0 0 0
166 Henån-Gilleby IF 0 0 0 0 0
167 Töreboda IK B 0 0 0 0 0
168 Finnerödja IF 0 0 0 0 0
169 Vallens IF 0 0 0 0 0
170 Åsebro IF 0 0 0 0 0
171 IK Oddevold 0 0 0 0 0
172 Ahlafors IF 0 0 0 0 0
173 Säffle FF 0 0 0 0 0
174 Alingsås IF FF U 0 0 0 0 0
175 Assyriska BK 0 0 0 0 0
176 Gislaveds IS Herr A 0 0 0 0 0
177 Gnosjö IF 0 0 0 0 0
178 Kung Karl Bollklubb 0 0 0 0 0
179 Glommens IF 0 0 0 0 0
180 Kortedala IF Herr 0 0 0 0 0
181 Anderstorps IF 0 0 0 0 0
182 Jönköpings BK 0 0 0 0 0
183 Tofta GIF Herr A 0 0 0 0 0
184 Edsvära-Norra Vånga FF B 0 0 0 0 0
185 Tomtens IF U 0 0 0 0 0
186 Åsarp-Trädet FK B 0 0 0 0 0
187 IFK Hjo B 0 0 0 0 0
188 Axvalls IF U 0 0 0 0 0
189 Stenstorps IF U 0 0 0 0 0
190 IFK Lane 1, Div.5 Herrar Bohuslän 2021 2021 0 0 0 0 0
191 Rosseröds IK 0 0 0 0 0
192 Äspereds IF B 0 0 0 0 0
193 Torestorp/Älekulla FF B 0 0 0 0 0
194 Lekstorps IF A-lag, Division 7 Herrar 2021 0 0 0 0 0
195 Tvärred-Vegby FC B 0 0 0 0 0
196 Grimsås IF U 0 0 0 0 0
197 Skövde AIK U21 0 0 0 0 0
198 Partille SC 0 0 0 0 0
199 Tollereds IF A-lag 0 0 0 0 0
200 Fröjereds IF U 0 0 0 0 0
201 Norra Fågelås IF B 0 0 0 0 0
202 Skeppshults BK 0 0 0 0 0
203 Partille IF FK 0 0 0 0 0
204 Götene IF U 0 0 0 0 0
205 Bankeryds SK 0 0 0 0 0
206 FK Kosova 0 0 0 0 0
207 Borås GIF 1 0 0 1 0
208 FC Trollhättan 1 0 0 1 0
209 Halvorstorps IS 1 0 0 1 0
210 Vänersborgs FK 1 0 0 1 0
211 Redvägs FK B-lag 1 0 0 1 0
212 Sils IF 1 0 0 1 0
213 Skene IF A 1 0 0 1 0
214 Torestorp-Älekulla FF 1 0 0 1 0
215 Göta BK 1 0 0 1 0
216 Axvalls IF 1 0 0 1 0
217 Ardala GoIF 1 0 0 1 0
218 Kinnarp-Slutarps IF 1 0 0 1 0
219 IK Gauthiod 1 0 0 1 0
220 Fritsla IF 2 0 0 2 0
221 Edsvära-Norra Vånga FF 2 0 0 2 0
222 Kronängs IF 1 0 0 1 0
223 Alingsås IF FF 1 0 0 1 0
224 Nissafors IS 1 0 0 1 0
225 Åsaka SK 1 0 0 1 0
226 Marbäcks IF 1 0 0 1 0
227 Tidaholms GoIF 1 0 0 1 0
228 Stora Mellby SK 2 0 0 2 0
229 Rävlanda AIS 1 0 0 1 0
230 Wargöns IK 2 0 0 2 0
231 Vretens BK 2 0 0 2 0
232 Elmer-Fåglum FK 1 0 0 1 0
233 Gällstads FK 2 0 0 2 0
234 Floda BoIF Floda BoIF b-lag 1 0 0 1 0
235 Valtorps IF U 2 0 0 2 0
236 Viskafors IF 1 0 0 1 0
237 Södra Härene IF 1 0 0 1 0
238 Mölltorp-Breviks AIF 2 0 0 2 0
239 Månstads IF 2 0 0 2 0
240 Kållandsö GoIF Herr U 1 0 0 1 0
241 Åtorps IF 1 0 0 1 0
242 Jula BK B 1 0 0 1 0
243 Edet FK 2 0 0 2 0
244 Kroatiska Kf Tomislav 1 0 0 1 0
245 Hova/Weimer Lyrestad 2 0 0 2 0
246 Kinnahults IF 1 0 0 1 0
247 Alvhems IK 1 0 0 1 0
248 Moholms SK 1 0 0 1 0
249 Tidans IF 1 0 0 1 0
250 Fagersanna IF B 2 0 0 2 0
251 Jung/Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
252 Borgstena IF 1 0 0 1 0
253 Tomtens IF 3 0 0 3 0
254 Svenljunga IK 2 0 0 2 0
255 Forsviks IF 1 0 0 1 0
256 Kinna IF U17 1 0 0 1 0
257 Folkabo IK 2 0 0 2 0
258 Horreds IF 1 0 0 1 0
259 Mellby IK 2 0 0 2 0
260 Mariedals IK A 2 0 0 2 0
261 Valtorps IF 2 0 0 2 0
262 IFK Emtunga 2 0 0 2 0
263 Länghems IF 2 0 0 2 0

Match

Hangelösa IF

2 - 1
Skogevi A-plan
10 juni 2021
18:30

Axvalls IF

Referat

Inget referat skrivet