Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Askims IK F-08

Följ

F-08

Följ oss för uppdateringar
Följ
Askims IK
Fotboll
F-08
Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg
Tabell
Lag M V O F P
1 Lerums IS (P08) 11 8 1 2 25
2 Askims IK (F07) 7 7 0 0 21
3 Backatorp IF (P06) 8 6 0 2 18
4 Hovås Billdal IF (P06) 7 5 1 1 16
5 Partille IF FK (P08) 8 4 2 2 14
6 Västra Frölunda IF (P05) 5 4 0 1 12
7 Masthuggets BK (P07) 4 4 0 0 12
8 Örgryte IS Fotboll (P08) 6 4 0 2 12
9 Örgryte IS (P05) 5 4 0 1 12
10 BK Häcken (P06) 9 4 0 5 12
11 Partille IF FK (P07) 8 3 3 2 12
12 Qviding FIF (P07) 8 3 2 3 11
13 IK Zenith (P07) 6 3 1 2 10
14 Hisingsbacka FC (P07) 5 3 1 1 10
15 Backatorp IF (P07) 5 3 0 2 9
16 Lunden Överås BK (P08) 3 3 0 0 9
17 Torslanda IK (F06) 3 3 0 0 9
18 Älvsborg FF (P05) 4 3 0 1 9
19 Örgryte IS (P06) 6 3 0 3 9
20 Mölnlycke IF (P07) 9 2 2 5 8
21 Lundby IF (P08) 3 2 1 0 7
22 Sävedalens IF (P08) 4 2 1 1 7
23 IFK Göteborg (P06) 2 2 0 0 6
24 BK Häcken (P08) 2 2 0 0 6
25 IFK Göteborg (P05) 3 2 0 1 6
26 Ytterby IS (F08) 2 2 0 0 6
27 FC Komarken (P08) 2 2 0 0 6
28 Näsets SK (P08) 2 2 0 0 6
29 Älvsborg FF (F06) 2 2 0 0 6
30 IK Kongahälla (P06) 2 2 0 0 6
31 Masthuggets BK (P08) 4 2 0 2 6
32 BK Häcken (P05) 3 2 0 1 6
33 Askims IK (F06) 4 2 0 2 6
34 Sävedalens IF (P06) 3 2 0 1 6
35 Mölnlycke IF (P05) 4 2 0 2 6
36 Ytterby IS (P07) 3 1 2 0 5
37 Kärra KIF (F07) 2 1 1 0 4
38 GAIS (P07) 2 1 1 0 4
39 Älvsborg FF (P06) 2 1 1 0 4
40 Ytterby IS (P06) 4 1 1 2 4
41 Azalea BK (P06) 3 1 1 1 4
42 Solängens BK (F08) 1 1 0 0 3
43 Ytterby IS (P08) 1 1 0 0 3
44 IK Kongahälla (P07) 1 1 0 0 3
45 Azalea BK (F06) 1 1 0 0 3
46 Sävedalens IF (P05) 2 1 0 1 3
47 Lundby IF (P07) 1 1 0 0 3
48 IFK Göteborg (P07) 1 1 0 0 3
49 Mossens BK (F07) 1 1 0 0 3
50 Fässbergs IF (P07) 1 1 0 0 3
51 Utbynäs SK (P07) 1 1 0 0 3
52 Sävedalens IF (F07) 1 1 0 0 3
53 IFK Göteborg (F06) 1 1 0 0 3
54 Floda BoIF (P07) 1 1 0 0 3
55 Lerums IS (F08) 1 1 0 0 3
56 Solängens BK (F07) 1 1 0 0 3
57 Askims IK (P07) 2 1 0 1 3
58 Ale United (P05) 1 1 0 0 3
59 Mölnlycke IF (P06) 1 1 0 0 3
60 Floda BoIF (P05) 1 1 0 0 3
61 IF Warta (P05) 1 1 0 0 3
62 Hjuviks AIK (F06) 1 1 0 0 3
63 BK Häcken (F08) 1 1 0 0 3
64 Lundby IF (P06) 1 1 0 0 3
65 Kullavik IF (P05) 1 1 0 0 3
66 Lerums IS (P05) 1 1 0 0 3
67 Lekstorps IF (P06) 1 1 0 0 3
68 Öjersjö IF (P06) 1 1 0 0 3
69 IF Warta (P07) 3 1 0 2 3
70 Backatorp IF (F07) 2 1 0 1 3
71 Näsets SK (P06) 2 1 0 1 3
72 Öjersjö IF (P08) 2 1 0 1 3
73 IK Kongahälla (P05) 3 1 0 2 3
74 Qviding FIF (P06) 3 1 0 2 3
75 GAIS (P06) 3 1 0 2 3
76 Kopparberg/Göteborg FC (F05) 2 1 0 1 3
77 Finlandia/Pallo AIF (P06) 2 1 0 1 3
78 GAIS (P05) 3 1 0 2 3
79 Eriksbergs IF (F07) 2 1 0 1 3
80 Utbynäs SK (P06) 3 1 0 2 3
81 Fässbergs IF (P06) 4 0 2 2 2
82 IF Väster (P06) 1 0 1 0 1
83 IFK Björkö (F07) 1 0 1 0 1
84 Hisingsbacka FC (P06) 1 0 1 0 1
85 Backatorp IF (P08) 3 0 1 2 1
86 Alingsås KIK (F07) 0 0 0 0 0
87 Donsö IS (P05) 0 0 0 0 0
88 Eskilsminne IF (F06) 0 0 0 0 0
89 Guldhedens IK (P05) 0 0 0 0 0
90 Hönö IS (P05) 0 0 0 0 0
91 Lindome GIF (P05) 0 0 0 0 0
92 Torslanda IK (P07) 0 0 0 0 0
93 Ytterby IS (F07) 0 0 0 0 0
94 IF Mölndal Fotboll (P08) 0 0 0 0 0
95 Hovås Billdal IF (P08) 0 0 0 0 0
96 Fässbergs IF (P05) 0 0 0 0 0
97 Bergums IF (P05) 0 0 0 0 0
98 Tvååker/Galtabäck (P05) 0 0 0 0 0
99 Örgryte IS Fotboll (P07) 0 0 0 0 0
100 Kungsbacka IF (P05) 0 0 0 0 0
101 Älvsborg FF (F08) 0 0 0 0 0
102 Näsets SK (F08) 0 0 0 0 0
103 Mölnlycke IF (F08) 0 0 0 0 0
104 Torslanda IK (P06) 0 0 0 0 0
105 IF Warta (P06) 0 0 0 0 0
106 Hermansby IF (P06) 0 0 0 0 0
107 Kortedala IF (P07) 0 0 0 0 0
108 IF Mölndal Fotboll (P05) 0 0 0 0 0
109 Azalea BK (P05) 0 0 0 0 0
110 Näsets SK (P05) 0 0 0 0 0
111 Bergums IF (F06) 0 0 0 0 0
112 Tölö IF (P05) 0 0 0 0 0
113 Nödinge SK Fotboll (F07) 0 0 0 0 0
114 Falkenbergs FF (P05) 0 0 0 0 0
115 Kärra KIF (P08) 0 0 0 0 0
116 Kållered SK (P05) 0 0 0 0 0
117 IF Väster (F08) 0 0 0 0 0
118 Stenungsunds IF (P05) 0 0 0 0 0
119 IK Zenith (F07) 0 0 0 0 0
120 Hovås Billdal IF (P07) 0 0 0 0 0
121 Kållered SK (P07) 0 0 0 0 0
122 Groheds IF /Ljungskile SK (P07) 0 0 0 0 0
123 Näsets SK (P07) 0 0 0 0 0
124 Partille IF FK (P06) 0 0 0 0 0
125 IF Mölndal Fotboll (P06) 0 0 0 0 0
126 GAIS (P08) 0 0 0 0 0
127 Vara SK (P08) 0 0 0 0 0
128 Dalen/Krokslätts FF (P05) 0 0 0 0 0
129 Norrby IF (P06) 0 0 0 0 0
130 Lekstorps IF (P05) 0 0 0 0 0
131 Vänersborgs IF (P06) 0 0 0 0 0
132 Romelanda UF (P05) 0 0 0 0 0
133 Torslanda IK (P05) 0 0 0 0 0
134 Jitex Mölndal BK (F07) 0 0 0 0 0
135 Kinna IF (P05) 0 0 0 0 0
136 Qviding FIF (F06) 0 0 0 0 0
137 IF Mölndal Fotboll (F06) 0 0 0 0 0
138 Mossens BK (P06) 0 0 0 0 0
139 Älvsborg FF (F07) 0 0 0 0 0
140 Näsets SK (F06) 0 0 0 0 0
141 Hemsjö IF (F07) 0 0 0 0 0
142 Qviding FIF (F07) 0 0 0 0 0
143 Stenkullen GoIK (F07) 0 0 0 0 0
144 Landvetter IS (P07) 0 0 0 0 0
145 Sävedalens IF (F05) 0 0 0 0 0
146 Öjersjö IF (P07) 0 0 0 0 0
147 Kållered SK (F07) 0 0 0 0 0
148 Mossens BK (P05) 0 0 0 0 0
149 Utbynäs SK (P05) 0 0 0 0 0
150 BK Häcken (F06) 0 0 0 0 0
151 Landvetter IS (P05) 0 0 0 0 0
152 Hestrafors IF (P05) 0 0 0 0 0
153 Kållered SK (P06) 0 0 0 0 0
154 Dalen/Krokslätts FF (P06) 0 0 0 0 0
155 Brämaregårdens FC (P08) 0 0 0 0 0
156 IFK Valla (F06) 0 0 0 0 0
157 Bergums IF (F07) 0 0 0 0 0
158 Torslanda IK (F07) 0 0 0 0 0
159 IK Zenith (F06) 0 0 0 0 0
160 Öckerö IF (F07) 0 0 0 0 0
161 IFK Örby (P06) 0 0 0 0 0
162 Stenkullen GoIK (P07) 0 0 0 0 0
163 IK Zenith (P06) 0 0 0 0 0
164 Bergums IF (P07) 0 0 0 0 0
165 Azalea BK (F07) 0 0 0 0 0
166 Hermansby IF (P07) 0 0 0 0 0
167 Lindome GIF (F05) 0 0 0 0 0
168 Åsa IF (F05) 0 0 0 0 0
169 Backatorp IF (P05) 0 0 0 0 0
170 IK Zenith (P05) 0 0 0 0 0
171 Hjuviks AIK (F07) 0 0 0 0 0
172 Sävedalens IF (P07) 0 0 0 0 0
173 Askims IK (P06) 0 0 0 0 0
174 Solängens BK (P06) 0 0 0 0 0
175 Kärra KIF (F08) 0 0 0 0 0
176 Kullavik IF (F08) 0 0 0 0 0
177 IK Zenith (F08) 0 0 0 0 0
178 Kode IF (P07) 0 0 0 0 0
179 Jonsereds IF (P06) 0 0 0 0 0
180 Gerdskens BK (P06) 0 0 0 0 0
181 Alingsås IF FF (P06) 0 0 0 0 0
182 Ytterby IS (F06) 0 0 0 0 0
183 Kungälvs FF (F07) 0 0 0 0 0
184 Mölnlycke IF (F06) 0 0 0 0 0
185 Kullavik IF (F06) 0 0 0 0 0
186 Sjömarkens IF (F06) 0 0 0 0 0
187 IF Väster (F06) 0 0 0 0 0
188 Torp GOIF (F06) 0 0 0 0 0
189 IFK Uddevalla (P08) 0 0 0 0 0
190 Kållered SK (F06) 0 0 0 0 0
191 Jonsereds IF (F08) 0 0 0 0 0
192 IF Mölndal Fotboll (P07) 0 0 0 0 0
193 Öjersj?? IF (P07) 0 0 0 0 0
194 Askims IK (P05) 0 0 0 0 0
195 IFK Fjärås (P05) 0 0 0 0 0
196 Landvetter IS (P08) 0 0 0 0 0
197 Mossens BK (F06) 0 0 0 0 0
198 Askims IK (F05) 0 0 0 0 0
199 Göteborgs FF (F05) 0 0 0 0 0
200 Jitex Mölndal BK (F05) 0 0 0 0 0
201 Onsala BK (F05) 0 0 0 0 0
202 Bergums IF (F05) 0 0 0 0 0
203 Lekstorps IF (F07) 0 0 0 0 0
204 Eriksbergs IF (P07) 0 0 0 0 0
205 Finlandia Pallo AIF (P07) 0 0 0 0 0
206 Öckerö IF (P06) 0 0 0 0 0
207 Kungälvs FF (F05) 0 0 0 0 0
208 Ale United (F06) 0 0 0 0 0
209 Lindome GIF (F07) 0 0 0 0 0
210 Kungsladugårds BK (P07) 0 0 0 0 0
211 IK Zenith (F05) 0 0 0 0 0
212 Ale United (F05) 0 0 0 0 0
213 Eriksbergs IF (F08) 0 0 0 0 0
214 IFK Bj??rkö (F07) 0 0 0 0 0
215 Holmalunds IF (P08) 1 0 0 1 0
216 Backatorp IF (F06) 1 0 0 1 0
217 Älvsborg FF (P08) 1 0 0 1 0
218 Romelanda UF (F08) 1 0 0 1 0
219 Lunden Överås BK (P06) 1 0 0 1 0
220 Öjersjö IF (F06) 1 0 0 1 0
221 IF Väster / Näsets SK (F05) 1 0 0 1 0
222 Kungsladugårds BK (P05) 1 0 0 1 0
223 Floda BoIF (P06) 1 0 0 1 0
224 Hisingsbacka FC (P08) 1 0 0 1 0
225 Stenkullen GoIK (P06) 1 0 0 1 0
226 BK Häcken (F07) 1 0 0 1 0
227 Lerums IS (P06) 1 0 0 1 0
228 Qviding FIF (F05) 1 0 0 1 0
229 Näsets SK (F07) 1 0 0 1 0
230 Jitex Mölndal BK (F06) 1 0 0 1 0
231 Västra Frölunda IF (P07) 1 0 0 1 0
232 Bergums IF (F08) 1 0 0 1 0
233 Assyriska BK (P05) 1 0 0 1 0
234 Lerums IS (F06) 1 0 0 1 0
235 Lundby IF (P05) 2 0 0 2 0
236 Floda BoIF (P08) 2 0 0 2 0
237 Västra Frölunda IF (P08) 2 0 0 2 0
238 Donsö IS (F07) 1 0 0 1 0
239 Jonsereds IF (P08) 1 0 0 1 0
240 Kärra Dragons FC (P07) 1 0 0 1 0
241 Stenkullen GoIK (F06) 1 0 0 1 0
242 Jonsereds IF (P05) 1 0 0 1 0
243 Ytterby IS (P05) 1 0 0 1 0
244 Rävlanda AIS (P07) 1 0 0 1 0
245 Älvängens IK (F07) 1 0 0 1 0
246 Hovås Billdal IF (P05) 2 0 0 2 0
247 Azalea BK (F08) 1 0 0 1 0
248 Hovås Billdal IF (F07) 1 0 0 1 0
249 Lerums IS (P07) 2 0 0 2 0
250 Sandarna BK (F06) 1 0 0 1 0
251 Älvsborg FF (P07) 1 0 0 1 0
252 Götaholms BK (P05) 2 0 0 2 0
253 Sandarna BK (P07) 1 0 0 1 0
254 Angered MBIK (P08) 2 0 0 2 0
255 Vallens IF (F08) 1 0 0 1 0
256 Hovås Billdal IF (F06) 1 0 0 1 0
257 Utbynäs SK (P08) 2 0 0 2 0
258 Askims IK (F08) 1 0 0 1 0
259 Guldhedens IK (F06) 1 0 0 1 0
260 Gunnilse IS (P08) 1 0 0 1 0
261 Qviding FIF (P08) 1 0 0 1 0
262 Öjersjö IF (F07) 2 0 0 2 0
263 Romelanda UF (P07) 2 0 0 2 0
264 Eriksbergs IF (P08) 1 0 0 1 0
265 Västra Frölunda IF (P06) 5 0 0 5 0
266 FC Komarken (P07) 3 0 0 3 0
267 Landvetter IF F07) 2 0 0 2 0
268 KF Velebit (P07) 3 0 0 3 0
269 Qviding FIF (P05) 4 0 0 4 0
270 Mölnlycke IF (P08) 5 0 0 5 0

Match

Solängens BK (F08)

9 - 1
Eklandavallen 11
10 februari 2021
18:00

Askims IK (F08)

Referat

Inget referat skrivet

Spelarstatistik
Utespelare
Namn M G A GK RK P
Alice Richardson 1 0 0 0 0 0
Alice Österberg 1 0 0 0 0 0
Emma Roosemark 1 0 0 0 0 0
Heidi Stenberg 1 0 0 0 0 0
Karlotta Jaeger 1 0 0 0 0 0
Louise Hamilton 1 0 0 0 0 0
Lova Hallbäck 1 0 0 0 0 0
Lovisa Granqvist 1 0 0 0 0 0
Maja Nehring 1 0 0 0 0 0
Zoe Andersson 1 0 0 0 0 0
M Spelade matcher G Mål A Assist GK Gula kort RK Röda kort P Poäng