Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ale Basket

Följ

Ale Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Ale Basket
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
  • 4Mån
    v.45
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 6Ons
    • 19:30

      Träning Hu17


      20:45
    • 19:30

      Styrelsemöte Övriga


      21:00
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 20:00

      Träning Hu17


      21:15
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 9Lör
    • 10:30

      Träning Knattelag


      11:30
    • 13:15

      Västra Hisingen (borta) Hu17


      14:15
    • 14:15

      Kvarnby (hemma) P-06


      15:45
    • 15:00

      BK Marbo (borta) F-05


      16:30
      Kinnahallen
      Serie: DU14A Höst 2019
      Samlingsinfo: Vid frukt och grönt i Nödinge
      Samlingstid: 12:45
      Anteckning: Bortamatch
      Resultat och referat
    • 16:45

      Varbergs Basket (hemma) U19


      17:45
  • 10Sön
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
  • 11Mån
    v.46
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 13Ons
    • 19:30

      Träning Hu17


      20:45
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 20:00

      Träning Hu17


      21:15
  • 15Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 16Lör
    • 09:00

      EB-Boysen (hemma) P-09


      16:00
    • 10:30

      Träning Knattelag


      11:30
    • 12:15

      Bosna IF (hemma) F-05


      13:45
    • 14:15

      Partille (hemma) P-06


      15:45
  • 17Sön
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
  • 18Mån
    v.47
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 20Ons
    • 19:30

      Träning Hu17


      20:45
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 20:00

      Träning Hu17


      21:15
  • 22Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 23Lör
    • 10:30

      Träning Knattelag


      11:30
    • 13:30

      Västra hisingen (borta) P-06


      15:00
  • 24Sön
    • 10:45

      Hammarkullens Basketklubb (hemma) Hu17


      11:45
    • 16:30

      Kungsbacka Knights BK (borta) U19


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:45
  • 25Mån
    v.48
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 27Ons
    • 19:30

      Träning Hu17


      20:45
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 20:00

      Träning Hu17


      21:15
  • 29Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 18:30

      Högsbo Basket Lions (hemma) F-05


      20:00
  • 30Lör