Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Mars 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.9
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
  • 2Tis
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 3Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:25

      Träning P-09A


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Träning P-09A


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09B


      13:30
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 13:00

      Träning Dam


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 15:30

      Nacka Wallenstam IBK (A) (borta) Herr


      17:30
    • 17:10

      Träning P-06


      18:40
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.10
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:40

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 9Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 10Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 11Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 09:00

      Täby FC (A) (borta) F-05


      11:00
    • 09:00

      Vit (hemma) P-13Orange


      16:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-09


      12:15
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-08


      13:15
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Väsby AIK (A) (borta) B-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      Bele Barkaby IF IBF (B) (borta) P-10A


      14:00
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Älvsjö AIK Dam


      15:00
    • 14:00

      Täby FC (B) (borta) P-08B


      16:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 16:00

      Åkersberga IBF (B) (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Matchledare F-05


      17:00
    • 16:15

      Hässelby SK IBK (hemma) P-06


      18:15
    • 17:00

      Töjnan IBK (hemma) F-10


      19:00
    • 17:00

      Matchledare F-05


      18:00
    • 17:10

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Älvsjö AIK IBF (hemma) F-07


      19:30
    • 18:00

      Vallentuna IBK (E) (hemma) P-09A


      20:00
    • 19:00

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-09A


      21:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:30

      Jakobsbergs IBF (A) (hemma) P-08B


      12:30
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:30

      Vallentuna IBK (hemma) F-08


      13:30
    • 12:15

      Matchledare F-05


      13:15
    • 12:30

      Täby FC (C) (hemma) F-08


      14:30
    • 13:00

      Råsunda IS (borta) P-11A


      15:00
    • 13:00

      Danderyds SK IBF (borta) P-11A


      15:00
    • 13:15

      Täby FC (C) (borta) P-09B


      15:15
    • 13:15

      Djurgårdens IF IBS (hemma) P-05


      15:15
    • 13:45

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) Herr


      15:45
    • 14:30

      Vaxholms IBF (A) (borta) P-10A


      16:30
    • 14:30

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-06


      16:30
    • 16:00

      Täby FC (C) (hemma) F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Älta IF (B) (borta) P-10A


      19:00
    • 17:45

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) DJ20/21


      19:45
    • 17:45

      Bele Barkarby IF (hemma) Dam


      19:15
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:15

      Väsby AIK (C) (hemma) HJ


      21:15
  • 15Mån
    v.11
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Värmdö IF (A) (hemma) HJ


      21:30
    • 19:40

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 16Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 17Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 18Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
    • 20:00

      Täby FC (borta) DJ20/21


      22:00
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 09:30

      Sköndals IK (borta) F-09


      11:30
    • 10:00

      Täby FC (F) (borta) P-11A


      12:00
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 11:00

      Silverdals IF (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 11:30

      Farsta IBK (B) (borta) P-06


      13:30
    • 12:15

      Hässelby SK IBK (A) (borta) F-09


      14:15
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 13:30

      IK Frej Täby IBK (borta) P-07


      15:30
    • 15:00

      Täby FC (B) (borta) F-08


      17:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 16:00

      Täby FC (A) (borta) F-08


      18:00
    • 16:15

      Danderyds SK IBF (borta) P-06


      18:15
    • 17:10

      Träning P-06


      18:40
  • 21Sön
    • 09:00

      Rotebro IS IBK (borta) F-08


      11:00
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:00

      Rosersberg Arlanda IBK (borta) P-05


      12:00
    • 10:15

      Silverdals IF (hemma) P-08B


      12:15
    • 10:30

      Sigtuna IF IBK (A) (borta) P-09A


      12:30
    • 10:45

      Tyresö Trollbäcken IBK (borta) F-05


      12:45
    • 11:00

      Täby FC (A) (borta) P-11A


      13:00
    • 11:00

      Älvsjö AIK IBF (B) (borta) P-11B


      13:00
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:15

      Ekerö IK (hemma) P-08A


      13:15
    • 12:15

      Järfälla IBK (hemma) P-11A


      14:15
    • 12:15

      Vallentuna IBK (hemma) F-05


      14:15
    • 13:00

      Väsby AIK (borta) P-06


      15:00
    • 13:15

      Karlbergs BK (hemma) P-10A


      15:15
    • 14:00

      Fullersta IBK (A) (borta) Herr


      16:00
    • 14:15

      Nacka Wallenstam IBK (A) (borta) F-07


      16:15
    • 14:15

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-06


      16:15
    • 14:30

      Vaxholms IBF (borta) P-08B


      16:30
    • 15:30

      Vallentuna IBK (borta) B-lag Damer


      17:30
    • 15:45

      Rotebro IS IBK (A) (borta) HJ


      17:45
    • 16:15

      Huddinge IBS (A) (borta) DJ20/21


      18:15
    • 16:15

      Huddinge IBS (borta) Dam


      17:45
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 22Mån
    v.12
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:40

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 23Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 24Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30
  • 25Tor
    • 15:50

      Träning P-08A


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13Orange


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:30

      Fysträning med rörelse, styrka och kondition F-08


      18:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 20:45

      Träning HJ


      22:00
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-11A


      17:30
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10B


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10A


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08B


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09B


      19:30
    • 20:00

      KAIS Mora UIF (borta) Dam


      22:00
    • 20:00

      KAIS Mora U Dam


      22:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P-12Svart


      10:00
    • 09:15

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-09


      11:15
    • 10:00

      Träning F12-13


      11:00
    • 10:15

      Ängby IF (A) (hemma) P-10A


      12:15
    • 11:00

      Träning F-09


      12:00
    • 11:15

      Bele Barkaby IF IBF (B) (hemma) P-09B


      13:15
    • 11:15

      Träning P-14svart


      12:15
    • 12:00

      Vallentuna IBK (borta) P-08B


      14:00
    • 12:00

      IBF Borlänge Dam


      14:00
    • 12:15

      Silverdals IF (hemma) F-08


      14:15
    • 12:30

      Träning P-12Orange


      14:00
    • 13:15

      Vendelsö IK (hemma) F-05


      15:15
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 15:15

      Jakobsbergs IBF (A) (hemma) Herr


      17:15
    • 16:00

      Jakobsbergs IBF (hemma) P-11A


      18:00
    • 16:15

      Danderyds SK IBF (borta) P-06


      18:15
    • 17:00

      Älvsjö AIK IBF (hemma) P-05


      19:00
    • 17:10

      Träning P-06


      18:40
    • 18:00

      Täby FC (A) (borta) P-08A


      20:00
    • 18:30

      Silverdals IF (hemma) P-07


      20:30
  • 28Sön
    • 09:00

      Träning InnebandyLekiz1


      10:00
    • 09:15

      Danderyds SK IBF (A) (hemma) P-09B


      11:15
    • 10:00

      Träning InnebandyLekiz2


      11:00
    • 10:15

      Bro IK (hemma) P-10A


      12:15
    • 11:00

      Träning InnebandyLekiz3


      12:00
    • 11:15

      Täby FC (D) (hemma) P-08B


      13:15
    • 12:15

      Karlbergs BK (hemma) P-09A


      14:15
    • 14:15

      Rotebro IS IBK (B) (borta) P-06


      16:15
    • 14:30

      Jakobsbergs IBF (A) (hemma) P-09A


      16:30
    • 15:30

      Sundbybergs IK (hemma) F-07


      17:30
    • 16:15

      Enebybergs IF (A) (borta) P-11A


      18:15
    • 16:15

      IBF Offensiv Lidingö (A) (borta) P-10A


      18:15
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:45

      Väsby AIK (B) (hemma) P-07


      18:45
    • 18:00

      Farsta IBK (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 29Mån
    v.13
    • 16:00

      Träning P-12Orange


      17:00
    • 16:00

      Träning P-12Svart


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11B


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Träning P-06


      18:55
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning HJ


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:40

      Träning F-06


      21:00
    • 20:00

      Träning HJ


      21:00
    • 20:00

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 30Tis
    • 15:40

      Träning P-11A


      17:00
    • 16:15

      Träning P-10A


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10B


      17:30
    • 16:40

      Träning P-08A


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:25

      Träning P-09A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08B


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning DJ20/21


      19:30
    • 19:30

      Träning Dam


      21:00
    • 20:00

      Träning P-07


      21:15
    • 21:00

      Träning HJ


      22:15
  • 31Ons
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:25

      Träning P-06


      18:40
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Storvreta IBK (hemma) Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:45
    • 19:00

      Storvreta IBK Dam


      21:00
    • 19:45

      Träning B-lag Damer


      21:30