Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Åkersberga IBF

Följ

Åkersberga IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06CD


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
  • 2Tis
    • 16:30

      Träning P-08B


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 10:45

      Träning Herr


      12:00
    • 16:00

      Junior Ostrava Cup P-06CD


      00:00
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Möte med Zone Klubbrummet


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
  • 5Fre
    • Heldag

      Junior Ostrava Cup P-06CD

    • 17:00

      Träning P-08A


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08B


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Junior Ostrava Cup P-06CD

    • 10:00

      Träning F-05


      00:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Junior Ostrava Cup P-06CD

    • 00:00

      Träning F-05


      10:00
    • 11:30

      Avslutning med brännboll och korvgrillning F-10


      13:30
    • 15:00

      Träning P-11A


      16:00
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
    • 18:00

      Träning Motion


      19:00
  • 8Mån
    v.24
    • 00:00

      Junior Ostrava Cup P-06CD


      16:00
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04-


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Unga ledare SISU Klubbrummet


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 10:45

      Träning Herr


      12:00
    • 18:00

      Avslutning F-09


      20:30
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-06


      21:00
  • 12Fre
    • 18:00

      Träning P-06CD


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Täby FC P08 P-08A


      19:00
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P-09B


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
  • 16Tis
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09B


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr


      19:45
    • 19:00

      Täby FC SSL (hemma) Dam


      21:00
  • 18Tor
    • 10:45

      Träning Herr


      12:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.26
    • 08:30

      Ackerscampen F-09


      00:00
    • 17:00

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
  • 23Tis
    • Heldag

      Ackerscampen F-09

    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
  • 24Ons
    • Heldag

      Ackerscampen F-09

    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr


      19:45
  • 25Tor
    • Heldag

      Ackerscampen F-09

    • 10:45

      Träning Herr


      12:00
  • 26Fre
    • 00:00

      Ackerscampen F-09


      16:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Prova på golf F-06


      12:00
    • 10:00

      Ackersgolfen - prova på golf! F-07


      12:00
    • 10:00

      Prova på golf F-09


      12:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning P-08B


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 19:30

      Träning Herr


      20:45
  • 30Tis