Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om AIK Handboll

Följ

AIK Handboll

Följ oss för uppdateringar
Följ
AIK Handboll
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
    • 16:30

      Träningsmatcher mot Täby F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning F-19 födda 2004


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P-19


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 2Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-16


      17:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
  • 3Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 17:15

      Träning P-19


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:15
    • 19:00

      Träning F-07


      20:15
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning Handbollsskolan


      10:00
    • 09:00

      Träning F-16


      11:00
    • 09:20

      Träning P-10


      10:30
    • 09:30

      Föräldramöte P-10


      10:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Huddinge F-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P-19


      12:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P-19


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 17:50

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning F-19 födda 2004


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P-19


      20:30
    • 21:00

      Träning Trim-Dam


      22:00
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
  • 10Tor
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning P-19


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:15
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      11:00
      Mörbyhöjden 24
      Anteckning: Lördag 5/6 obligatoriskt, efter det "frivilligt" dvs man får träna på egen hand om man inte kommer till den gemensamma träningen.

      Vi kommer dela in oss it två olika grupper, så ni kommer antingen träna 9-10 eller 10-11.
    • 09:20

      Träning P-10


      10:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:30
  • 13Sön
    • Heldag

      Träning Dam

  • 14Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
    • 17:30

      Säsongsavslutning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P-19


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P-19


      20:30
    • 20:00

      Träning Trim-Dam


      21:00
  • 16Ons
    • 11:00

      Träning P-19


      12:30
    • 13:00

      Sommarlovsaktivitet P16 P-16


      19:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning P-19


      18:45
    • 17:30

      Träning Dam


      20:15
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 19:30

      Träning P-19


      20:30
  • 18Fre
    • 12:00

      Träning P-19


      13:30
    • 16:00

      Match Eken Cup F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam


      19:00
  • 19Lör
    • 08:00

      Träning F-06


      00:00
    • 09:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatcher "Eken" F-09


      13:30
    • 12:00

      Match P-10


      13:15
    • 13:30

      Match P-10


      14:45
  • 20Sön
    • 00:00

      Träning F-06


      21:00
    • 09:00

      Älta IF (hemma) F-08


      10:00
    • 12:00

      F10 (hemma) F-10


      13:25
    • 18:00

      Årsta AIK Grön (hemma) P-08


      19:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
    • 17:45

      Träningsmatch F-16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P-19


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch F-16


      21:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning P-19


      20:30
  • 23Ons
    • 12:00

      Träning P-19


      14:00
    • 17:30

      Träning Dam


      18:30
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning Herr


      18:30
    • 17:00

      Träning P-19


      18:45
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      11:00
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-16


      18:30
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning F-16


      19:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 30Ons