Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      RÅs LB Komb (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:15

      Bankeryds SK (borta) F05/06


      21:30
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      IFK Värnamo blå (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Gislaveds IS vit (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Tabergs SK (hemma) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Habo IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 13:00

      Tranås FF (hemma) F-07/08


      15:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Husqvarna FF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Burseryds IF (hemma) P-05


      13:00
    • 12:30

      Träning Fotbollsskolan (P12/13)


      13:30
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (hemma) F-07/08


      16:00
    • 14:00

      Smålandsstenars GOIF (borta) F-09/10


      16:00
    • 14:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) F05/06


      16:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 18:30

      Jönköpings Södra IF 2 (borta) P-04


      20:30
    • 18:30

      Tabergs SK (borta) P-06


      20:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Bankeryds SK (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Vetlanda FF (borta) F05/06


      21:30
    • 19:00

      IF Hallby FK 2 9-m (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
      A-Plan
      Anteckning: Vi återkommer med tid!
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Vetlanda FF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Bottnaryds IF (9-m) (borta) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      DM match P-04


      21:00
    • 19:00

      Älmhults IF (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 21:15

      Travstädning P-08


      21:50
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Anderstorps IF (borta) F-07/08


      20:00
  • 15Lör
    • 12:00

      Träning P-09


      16:00
    • 12:30

      Lagans AIK (borta) P-05


      14:30
    • 14:00

      IFK S/RIF/VIF (borta) J-lag


      16:00
    • 14:00

      IF Haga (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Kioskbemanning P-03


      21:15
    • 19:00

      Dalstorp/Gällstad (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Ekhagens IF 2 (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Smålandsstenars GOIF (hemma) F-07/08


      21:00
    • 19:00

      Hillerstorps GoIF (hemma) P-05


      21:00
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Kioskbemanning P-03


      21:00
    • 19:00

      IFK Värnamo (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      IFK Österbymo komb. (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Habo IF (hemma) F-07/08


      21:00
    • 19:00

      Tabergs SK (hemma) F05/06


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Kioskbemanning P-03


      21:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09/10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Habo IF vit (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Holsby SK (9-m) (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Hvetlanda GIF (hemma) J-lag


      21:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF 2 (borta) P-03


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 15:45

      Kioskbemanning P-03


      17:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:00

      IK Vista 9-m (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Hovslätts IK (hemma) F-07/08


      19:00
    • 17:00

      Hestra/Grimsås (hemma) F-09/10


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Kulltorps GoIF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning J-lag


      20:30
    • 19:00

      Skillingaryds IS (borta) F-07/08


      21:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F05/06


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Hultsjö IF Atom (borta) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      IK Tord 2 9-m (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12/13


      19:00
    • 18:30

      Gränna AIS (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Bankeryds SK (hemma) F-03/04


      21:00
    • 19:00

      Hovslätts IK (hemma) J-lag


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi cup P-03

    • 11:00

      Ljungby IF vit (borta) F-09/10


      13:00
    • 15:00

      Smålandsstenars GoIF (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi cup P-03


      21:00
    • 09:00

      Travstädning P-08


      10:00