Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 07:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      08:00
    • 08:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 10:00

      Träning P-13


      11:00
    • 11:00

      IK Uppsala f19 (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:00

      Dalkurd FF P14 (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Örebro SK FK (P16) (borta) P16


      15:00
    • 13:00

      Träning P-12


      14:00
    • 14:00

      Träning P-14


      15:00
    • 14:45

      Träning F-11


      16:00
    • 14:45

      Träning F-12


      16:00
  • 2Mån
    v.10
    • 16:15

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Fotografering A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 3Tis
    • 07:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      08:00
    • 08:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:15
  • 6Fre
    • 07:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      08:00
    • 08:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
  • 7Lör
    • 08:30

      Träning P-08


      10:00
    • 11:00

      Funktionärer VSK - Sollentuna (Svenska cupen) P-10


      14:30
    • 12:30

      Sollentuna FK (hemma) A-lag Herrar


      14:30
    • 12:30

      Gideonsbergs IF (hemma) A-lag Damer


      14:30
    • 13:00

      Träning F-09


      14:30
    • 16:00

      Älvsjö AIK FF (borta) P19


      17:00
    • 16:30

      Skiljebo SK P15 (hemma) P-06


      18:00
    • 19:00

      IFK Stocksund P17 (hemma) P17


      21:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.11
    • 16:15

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:15
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Aktivitetsdag P19

    • 15:00

      Akropolis IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK P17 (borta) P17


      16:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.13
    • 16:15

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
  • 25Ons
    • 16:15

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:15

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      17:45
      Plåthallen - Rocklunda
      Samlingstid: 16:20
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:15
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:45

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P16


      19:30
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:30
    • 09:00

      Träning F-11


      10:30
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:45

      Träningsmatch mot IK Franke P-07


      13:15
    • 13:00

      Träning F-09


      14:30
    • 13:15

      IFK Stocksund (borta) P19


      15:00
    • 15:00

      Arboga Södra IF (hemma) P-06


      16:30
    • 17:00

      Västerås BK 30 Dam (hemma) P15


      19:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.14
    • 16:15

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P19


      18:00