Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      IFK Västerås P07 Vit (borta) P-08


      11:15
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P08 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P08 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Kungsör BK P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:25

      Upsala IF (P15) (borta) P-05


      14:25
    • 13:00

      Västerås BK 30 F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Syrianska FC (hemma) P19


      15:00
    • 14:30

      Skiljebo SK F08 (borta) F-09


      16:30
    • 15:00

      Pålsboda GOIF (borta) P-03


      17:00
    • 15:30

      Karlstads BK (hemma) P17


      17:30
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:30

      Västerås BK 30 P09 Svart (borta) P-09


      18:30
    • 17:30

      Trelleborgs FF (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 2Mån
    v.36
    • 07:00

      Restaurangchansen P15


      19:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
  • 3Tis
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      IFK Norrköping FK (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning Plus+


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Västerås BK 30 P09 Vit (borta) P-09


      19:15
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Västerås IK U15 P04 (hemma) P15


      20:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 7Lör
    • 08:45

      POOLSPEL VSK Orange P-10


      15:00
    • 09:00

      Barkarö SK F09 (borta) F-09


      11:00
    • 09:00

      Poolspel P-11


      14:00
    • 09:35

      Poolspel VSK GRÖN P-10


      15:00
    • 10:00

      Träning P19


      11:00
    • 11:00

      Västerås IK 2 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Barkarö SK P06 Svart (borta) P-05


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatch 7manna F-10


      13:30
    • 14:45

      IF Brommapojkarna (P15) (borta) P-05


      16:45
  • 8Sön
    • 09:00

      Poolspel Irsta F-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel Irsta F-12


      15:00
    • 09:00

      Poolspel VSK F10 F-10


      15:00
    • 09:30

      Poolspel VSK VIT P-10


      13:45
    • 09:30

      IK Franke P07 (hemma) P-08


      10:45
    • 10:00

      Dingtuna GIF P09 (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Västerås IK P08:2 Svart (borta) P-07


      12:00
    • 10:15

      POOLSPEL VSK SVART P-10


      13:45
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK P09 VIT (hemma) P-09


      12:15
    • 11:00

      Skiljebo SK P 08 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF P05 Vit:1 (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      BK Forward (hemma) P17


      15:00
    • 13:00

      Irsta IF F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Carlstad United BK (borta) P19


      16:00
    • 15:00

      Sala FF P06 (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      AIK FF P16 (hemma) P16


      17:30
    • 16:00

      Västerås IK P07:2 Svart (hemma) P-08


      17:15
    • 16:00

      BKV Norrtälje (borta) P15


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Skiljebo SK P 09 Vit (borta) P-09


      18:30
  • 9Mån
    v.37
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
  • 10Tis
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning Plus+


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Syrianska IF Kerburan P07 (borta) P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
  • 12Tor
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
      Solid Park
      Samlingsinformation: Samling 20 minuter före utsatt starttid.
      Samlingstid: 16:10
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Avesta AIK (hemma) P15


      21:30
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning & match med P06 P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Frasses minicup P-12

    • 08:00

      Frasses minicup P-13


      16:00
    • 09:00

      Kids Brandstore Cup (Frasses) F-11


      15:00
    • 09:00

      Kids brandstoder Cup (Frasses) F-12


      14:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:00
    • 10:00

      Träning P19


      11:00
    • 10:00

      Syrianska IF Kerburan P07 (borta) P-08


      11:15
    • 11:00

      Västerås IK P07:3 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Barkarö SK P06 Blå (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      IK Franke P09 (borta) P-09


      14:15
    • 14:30

      Västerås IK P05:2 (hemma) P-05


      16:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Norrby SK F09/10 (borta) F-09


      12:00
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Norbergs AIF PF07-08 NAIF pf07/08 (hemma) P-09


      12:15
    • 11:00

      Surahammars FK P05 (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK P09 Svart (hemma) P-09


      12:15
    • 12:30

      Dalkurd FF (P15) (hemma) P-05


      14:30
    • 13:00

      Skiljebo SK P 08 Gul (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Huddinge IF (borta) P17


      15:00
    • 13:00

      BK Forward (hemma) P19


      15:00
    • 14:30

      Gideonsbergs IF F09/10 (hemma) F-09


      16:30
    • 15:00

      IFK Hallsberg FK (borta) P-03


      17:00
    • 15:00

      Ersmarks IK (borta) P16


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 18:00

      Irsta IF P07 Grön (borta) P-07


      20:00
  • 16Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Eskilstuna City FK (hemma) P15


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Maskotar VSK - BP P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:15
    • 19:00

      IF Brommapojkarna (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 17Tis
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Syrianska FC (hemma) P19


      20:00
    • 18:00

      Syrianska FC (hemma) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 18Ons
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:45

      Träning Plus+


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Skiljebo SK (borta) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Sala FF P04 (borta) P15


      21:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 20Fre
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning & Match med P06 P-07


      19:00
  • 21Lör
    • 08:30

      Poolspel VSK Grön P-10


      11:45
    • 09:00

      Poolspel VSK F-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel VSK F-12


      15:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:00

      Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Irsta IF P07 (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Poolspel VSK Orange P-10


      15:15
    • 12:00

      Huddinge IF (hemma) P19


      14:00
    • 13:00

      Västerås BK 30 F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:30

      Dingtuna GIF P04/05/06 (hemma) P-05


      16:30
    • 19:00

      Forssa BK (hemma) P16


      21:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 09:30

      Tillberga IK P06/07 (hemma) P-08


      10:45
    • 10:00

      Barkarö SK P08 Blå (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      IK Oden P08 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P08 (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Poolspel v38 F-10


      14:00
    • 11:00

      Köping FF P09 röd (hemma) P-09


      12:15
    • 12:50

      Poolspel VSK Vit P-10


      16:30
    • 13:30

      Karlslunds IF HFK (hemma) P17


      15:30
    • 13:40

      Poolspel VSK Svart P-10


      17:30
    • 13:45

      Funktionärer VSK-Degerfors F-09


      16:00
    • 14:00

      Västerås IK P07:3 Gul (borta) P-07


      16:00
    • 14:15

      Maskotar VSK-Degerfors F-09


      17:00
    • 15:00

      Kolsva IF (hemma) P-03


      17:00
    • 15:00

      Degerfors IF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      IFK Västerås FK P05 Blå (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      IK Oden P06 (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      IK Huge (borta) P15


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Åkra FC P07 (hemma) P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
  • 24Tis
    • 00:00

      AFC Eskilstuna (borta) P19


      01:00
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning Plus+


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Norrby IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:45

      Upsala IF (P15) (borta) P-05


      21:45
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Fagersta Södra IK P07 (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 27Fre
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Skiljebo SK P 05 Gul 2 (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Surahammars FK P09 (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Karlslunds IF HFK (borta) P19


      14:00
    • 13:00

      Intern match 3 manna plan med nät! P-14


      15:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Avslutnings poolspel P-12

    • 09:30

      Ransta ik P06/09 (hemma) P-08


      10:45
    • 11:00

      Romfartuna GIF Västerås P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:3 Gul (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P07 Svart (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P05:3 (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P06 Gul (hemma) P-06


      15:00
    • 13:00

      IFK Kumla (borta) P17


      15:00
    • 13:00

      Ekeby BK (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Barkarö SK F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Irsta IF P07 Grön (borta) P-08


      15:15
    • 14:00

      Skiljebo SK (hemma) P15


      16:00
    • 14:00

      Maskotar P-11


      17:00
    • 15:00

      Skiljebo SK (borta) P-03


      17:00
    • 16:30

      Bollstanäs SK (borta) P16


      18:30
    • 17:30

      Östers IF (hemma) A-lag Herrar


      19:30
  • 30Mån
    v.40
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00