Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:00

      Poolspel P-11


      00:00
    • 09:00

      Svealandsläger i Enköping P15


      19:00
    • 09:00

      Träning P19


      10:30
    • 09:30

      Poolspel VSK F10 F-10


      15:00
    • 09:30

      POOLSPEL VSK GRÖN P-10


      15:00
    • 09:30

      POOLSPEL VSK SVART P-10


      14:30
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK 09 röd (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Poolspel Skultuna F-11


      14:30
    • 10:00

      Västerås IK P07:2 Gul (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Skultuna F-12


      14:30
    • 10:15

      POOLSPEL VSK VIT P-10


      14:30
    • 10:15

      POOLSPEL VSK ORANGE P-10


      15:00
    • 11:30

      Irsta IF P09 svart (hemma) P-09


      13:00
    • 12:00

      BK Sport (borta) P16


      14:00
    • 16:00

      Halmstad (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Poolspel P-11


      19:00
    • 08:30

      Kiosk poolspel bemanning P-11


      15:00
    • 10:00

      Västerås IK P08:2 Gul (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Norbergs AIF P09/10 (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Köping FF P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P06 Gul (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Eskilstuna City FK (borta) P15


      13:00
    • 11:30

      Åkra FC P07 (borta) P-07


      13:30
    • 11:30

      Västerås BK 30 P07 vit (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Norberg AIF P07-08 (hemma) P-08


      12:30
    • 13:00

      Barkarö SK F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Karlslunds IF HFK (borta) P17


      15:00
    • 14:30

      Gideonsbergs IF P05 Vit:1 (hemma) P-05


      16:30
    • 17:00

      Skiljebo SK P 05 Gul 1 (borta) P-05


      19:00
    • 18:00

      Huddinge IF (borta) P19


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 4Tis
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning Plus+


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
  • 6Tor
    • Heldag

      Nationaldagscupen P-08

    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:00

      Nationaldagscupen VSK Grön. P-08


      19:00
    • 09:00

      Nationaldagscupen lag Vit P-08


      19:00
    • 09:00

      Träning P16


      10:30
    • 09:00

      Nationaldagscupen vit P-09


      16:15
    • 09:40

      Nationaldagscupen svart P-09


      17:00
    • 09:40

      Nationaldagscupen lag svart P-08


      23:59
    • 10:00

      Arboga Södra IF F08-09 (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 12:20

      Nationaldagscupen grön P-09


      17:45
    • 16:00

      IK Huge (hemma) P15


      18:00
    • 16:30

      Karlslunds IF HFK (hemma) P19


      18:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 7Fre
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      IFK Västerås FK P06 Vit (borta) P-06


      20:30
  • 8Lör
    • 11:00

      Fagersta Södra IK P07 (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Västerås BK 30 P07 Svart (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Vasalunds IF (borta) P16


      14:00
    • 14:30

      UNT Cup dag 1 F-09


      21:00
    • 15:15

      Maskot VSK - IK Frej F-11


      18:30
    • 15:15

      Maskot VSK - IK Frej F-12


      18:30
    • 16:00

      IK Frej Täby (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Bollkallar och funktionärer P-06


      17:30
    • 16:45

      IFK Haninge (borta) P17


      18:45
  • 9Sön
    • Heldag

      Träning P-12

    • 08:30

      UNT Cup dag 2 F-09


      14:00
    • 09:00

      Poolspel P-13


      15:00
    • 10:00

      Köping FF P09 svart (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Västerås IK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:30

      Kolsva IF P05-06 (hemma) P-05


      13:30
    • 13:00

      Grällsta IF P07 (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P07 Gul (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      FBK Karlstad (borta) P19


      16:00
    • 14:30

      Skiljebo SK P 05 Gul 3 (hemma) P-05


      16:30
    • 16:30

      Skiljebo SK (P15) (hemma) P15


      18:30
    • 17:30

      Skiljebo SK P08 Gul (borta) P-08


      18:45
    • 18:00

      IFK Lindesberg (hemma) P-03


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Syrianska IF Kerburan P05-06 (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 11Tis
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      IFK Norrköping (borta) P19


      18:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning Plus+


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
      Skälby IP 7 manna
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Västerås IK P07:3 Gul (borta) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Köping FF (hemma) P15


      20:00
  • 13Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 14Fre
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:00

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 15Lör
    • 08:00

      Poolspel P-11


      15:00
    • 08:30

      Kiosk poolspel bemanning P-11


      15:30
    • 09:00

      POOLSPEL VSK GRÖN P-10


      13:15
    • 09:15

      POOLSPEL VSK ORANGE P-10


      14:00
    • 10:00

      POOLSPEL VSK SVART P-10


      14:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF P07 Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:40

      POOLSPEL VSK VIT P-10


      14:00
    • 11:00

      Fagersta Södra IK 2 (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Sala FF P05 (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      Skiljebo SK (borta) P15


      14:00
    • 12:30

      IK Franke (borta) P-09


      13:45
    • 13:00

      Barkarö SK P06 Svart (borta) P-05


      15:00
    • 17:30

      Nyköpings BIS (hemma) P17


      19:30
    • 18:00

      Degerfors IF (borta) A-lag Herrar


      20:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Poolspel 3 manna P-12

    • 09:00

      Poolspel Irsta F-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel Irsta F-12


      15:00
    • 09:00

      Poolspel VSK hemma F-10


      14:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF P09 (hemma) P-09


      11:30
    • 11:00

      Match med P06 mot Barkarö P-07


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK P06 Röd (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Köping FF P-07 svart (hemma) P-08


      12:45
    • 12:00

      IFK Haninge (hemma) P19


      14:00
    • 12:30

      IK Huge (P15) (hemma) P15


      14:30
    • 12:30

      Syrianska IF Kerburan P07 (borta) P-07


      14:30
    • 13:00

      Västerås BK 30 F09 (hemma) F-09


      15:00
    • 15:30

      Tyresö FF (hemma) P16


      17:30
    • 17:00

      Västerfärnebo AIK 08-07 (borta) P-08


      18:30
    • 18:00

      Poolspel Irsta F-11


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      VSK PLUS+ SummerCamp Plus+

    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 10:00

      SummerCamp Plus+ Summercamp


      15:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Örebro SK FK Vit (borta) P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 18Tis
    • Heldag

      VSK PLUS+ SummerCamp Plus+

    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 10:00

      SummerCamp Plus+ Summercamp


      15:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Degerfors IF (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Örebro SK (hemma) P19


      18:00
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 19Ons
    • Heldag

      VSK PLUS+ SummerCamp Plus+

    • 10:00

      SummerCamp Plus+ Summercamp


      15:00
    • 16:30

      Träning Plus+


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Skiljebo SK P09 röd (borta) P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Västerås IK P05:3 (hemma) P-05


      20:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Karlslunds IF HFK 2 (borta) P-03


      21:00
    • 19:30

      IFK Kumla (hemma) P17


      21:30
  • 20Tor
    • Heldag

      VSK PLUS+ SummerCamp Plus+

    • 10:00

      SummerCamp Plus+ Summercamp


      15:00
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      VFF träning P15


      20:00
    • 18:30

      Köping FF P-07 Vit (borta) P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      IF Brommapojkarna (borta) P16


      21:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Västerås IK P05/06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P09 svart (hemma) P-09


      11:30
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 11:30

      Syrianska IF Kerburan P07 (hemma) P-07


      13:30
    • 11:30

      Sala FF P07 (hemma) P-07


      13:30
    • 13:00

      Gideonsbergs IF P08 Röd (hemma) P-08


      14:15
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:00

      Västerås IK P07:3 svart (borta) P-08


      17:15
    • 16:30

      Sala FF P09 vit (borta) P-09


      18:00
    • 16:30

      Skultuna IS F07-09 Skultuna IS Röd (borta) F-09


      18:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
  • 24Mån
    v.26
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Dingtuna GIF P04/05/06 (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Vivalla SK 2 (hemma) P-03


      20:00
    • 19:00

      Nyköpings BIS (borta) P19


      21:00
    • 20:00

      Västerås IK (hemma) P15


      22:00
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Dalkurd (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Tyresö FF (hemma) P17


      22:00
  • 26Ons
    • Heldag

      Intresseanmälan P-05

    • Heldag

      Semester A-lag Herrar

    • 16:30

      Träning Plus+


      18:00
    • 17:15

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      Västerås BK 30 (borta) P19


      21:00
    • 20:00

      Djurgårdens IF FF (hemma) P16


      22:00
  • 27Tor
    • Heldag

      Semester A-lag Herrar

    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup P-05

    • Heldag

      Aroscupen P-08

    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Semester A-lag Herrar

    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup P-05

    • Heldag

      Aroscupen P-08

    • Heldag

      Aroscupen intresseanmälan P-09

    • 09:40

      Aroscupen. VSK lag Grön P-08


      00:00
    • 10:30

      Aroscupen. VSK lag svart P-08


      00:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Semester A-lag Herrar

    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup P-05

    • Heldag

      Aroscupen P-08

    • Heldag

      Aroscupen intresseanmälan P-09

    • Heldag

      Aroscupen. VSK lag Grön P-08

    • Heldag

      Aroscupen. VSK lag svart P-08

  • 30Sön
    • Heldag

      Semester A-lag Herrar

    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup P-05

    • 00:00

      Aroscupen P-08


      19:00
    • 00:00

      Aroscupen intresseanmälan P-09


      23:00
    • 00:00

      Aroscupen. VSK lag Grön P-08


      09:30
    • 00:00

      Aroscupen. VSK lag svart P-08


      09:30
    • 18:00

      Utvecklingsläger i Halmstad P15


      00:00