Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 4Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:45
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Teori P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Teori U15 P15


      20:00
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Västerås SK P07 (hemma) P-06


      19:30
  • 6Lör
    • 07:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      08:00
    • 09:00

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 09:30

      Kick-off VSK F09 F-09


      17:30
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 14:30

      Träningsmatch P-08


      16:00
    • 17:30

      Vasalunds IF (hemma) P16


      19:30
  • 7Sön
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning P-06


      11:00
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 10:00

      Avesta AIK (hemma) P-04


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 15:30

      Tyresö FF (borta) P17


      17:30
    • 16:15

      Gideonsbergs IF P03 (hemma) P15


      18:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 8Mån
    v.15
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 9Tis
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Funktionärer hemmapremiären P-10


      21:00
    • 17:30

      Funktionärer VSK-IK Brage P16


      21:00
    • 19:00

      Vsk - Brage P-06


      20:30
    • 19:00

      Maskot P-08


      20:30
    • 19:00

      IK Brage (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      VFF internmatch P15


      21:30
  • 11Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 12Fre
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Västerås BK 30 p06 (hemma) P-06


      19:30
  • 13Lör
    • 08:00

      Träning P16


      09:30
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 13:00

      Träning F-10


      14:30
    • 13:30

      Mjällby AIF (borta) A-lag Herrar


      15:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Åkra FC P-07


      19:35
    • 18:15

      Brommapojkarna 07-1 (hemma) P-06


      19:30
  • 14Sön
    • 09:30

      Träning P-06


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 15:00

      Tyresö FF (borta) P16


      17:00
    • 15:30

      Västerås BK 30 (hemma) P19


      17:30
    • 16:30

      IK Franke (borta) P17


      18:30
    • 18:00

      Skiljebo SK (P15) (borta) P15


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
      Solid Park
      Samlingsinformation: Samling 20 minuter före utsatt starttid.
      Samlingstid: 16:10
      Anteckning: Samling senast 16.10 i omklädningsrum
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 16Tis
    • 09:30

      Träning P-05


      14:30
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
    • 16:00

      Djurgården (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:00

      Djurgårdens IF (borta) P19


      17:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 09:00

      Träning P15


      10:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
  • 19Fre
    • Heldag

      Future cup P-06

    • 09:00

      Träning P17


      10:30
    • 09:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      10:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 12:30

      IF Brommapojkarna (hemma) P16


      14:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
  • 20Lör
  • 21Sön
    • Heldag

      Future cup P-06

    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 12:00

      Tullinge Triangel Pojkar FK (hemma) P17


      14:00
    • 15:15

      IK Huge (P15) (borta) P15


      17:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 22Mån
    v.17
    • Heldag

      Annandagscup i Uppsala P-07

    • 08:30

      Träning P16


      10:00
    • 09:30

      Annandagscupen i Uppsala P-07


      16:00
    • 15:00

      Maskotar P-09


      16:00
    • 15:00

      Bollkalle P15


      17:00
    • 15:00

      Trelleborgs FF (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 23Tis
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 24Ons
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
  • 25Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:15

      Genomgång sjukskrivning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Teori P-03


      19:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Örgryte IS FF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 27Lör
    • 09:45

      Minicup i Köping P-10


      15:30
    • 13:00

      Assyriska FF (borta) P17


      15:00
    • 14:00

      Kolsva IF P05/06 (hemma) P-05


      15:30
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (borta) P16


      16:00
    • 17:00

      Barkarö SK P06 (hemma) P-05


      18:30
    • 17:00

      Åkra FC (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Västerås IK (borta) P15


      19:00
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus (borta) P19


      20:00
  • 28Sön
    • 09:30

      Träning P-06


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Gemensam grillning! P-12


      13:00
    • 15:30

      Dalkurd FF (P15) (hemma) P15


      17:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 29Mån
    v.18
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 30Tis
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Örebro (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Örebro SK (hemma) P19


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30