Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 09:30

      Träning P16


      11:00
    • 09:30

      Träning P17


      11:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 2Lör
    • 00:00

      GIF Sundsvall (borta) A-lag Herrar


      01:00
    • 10:30

      Barkarö SK p06 (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 13:30

      IFK Stocksund (U16) (borta) P16


      15:30
    • 18:30

      Västerås SK P05 (hemma) P-05


      20:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:30

      IFK Stocksund (U17) (hemma) P17


      13:30
    • 14:00

      Hammarby TFF (U19) (hemma) P19


      16:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 16:30

      IK Sirius FK U15 (hemma) P15


      18:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 4Mån
    v.10
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 5Tis
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:30

      Kommunikationsutbildning P19


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 7Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      SvFF Domargenomgång A-lag Herrar


      19:00
    • 18:00

      Teori P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 8Fre
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:00

      Västerås Invitational P15


      00:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 9Lör
    • Heldag

      Västerås Invitational P15

    • 07:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      08:00
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      FC Djursholm (U16) (borta) P16


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-03


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch P-04


      13:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-08


      15:30
  • 10Sön
    • 00:00

      Västerås Invitational P15


      20:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 11:00

      IK Frej Täby FK (U17) (borta) P17


      13:00
    • 11:00

      Åkra FC P04-06 (borta) P-04


      13:00
    • 13:00

      FC Djursholm (U19) (borta) P19


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 11Mån
    v.11
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 12Tis
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:45

      SEF Värdegrundsarbete A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Utbildning VSK Uppförandekod P19


      19:00
    • 17:00

      Uppförandekod och värdegrund P15


      19:00
    • 17:00

      Utbildning uppförandekod och värdegrund P16


      19:00
    • 17:00

      Träning P17


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 14Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 15Fre
    • Heldag

      Big Mac cup P-06

    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 12:00

      Big Mac Cup P-08


      00:00
      Rocklunda (bandyhallen)
      Anteckning: Kostnad för att delta: 150 kr
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Bigmac cup P-08


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      18:45
  • 16Lör
    • Heldag

      Big Mac cup P-06

    • Heldag

      Big Mac Cup P-08

      Rocklunda (bandyhallen)
      Anteckning: Kostnad för att delta: 150 kr
    • Heldag

      Bigmac cup P-08

    • Heldag

      Turnering P-08

    • 08:00

      UEFA B Tränarutbildning P15


      00:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 16:00

      Forssa BK (U17) (hemma) P17


      18:00
    • 16:00

      Match camp P-06


      21:00
  • 17Sön
    • Heldag

      Big Mac cup P-06

    • 00:00

      Big Mac Cup P-08


      19:00
      Rocklunda (bandyhallen)
      Anteckning: Kostnad för att delta: 150 kr
    • 00:00

      Bigmac cup P-08


      19:00
    • 00:00

      UEFA B Tränarutbildning P15


      19:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Föräldramöte P-07


      16:30
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 16:00

      Assyriska FF (U19) (hemma) P19


      18:00
    • 18:00

      Spelarmöte P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 18Mån
    v.12
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Teori P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Utbildning i kommunikation P16


      20:00
  • 22Fre
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 23Lör
    • 00:00

      IK Sirius (hemma) P16


      00:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-08


      11:00
    • 10:30

      Barkarö (hemma) P-04


      12:00
    • 11:00

      IFK Eskilstuna (borta) P15


      13:00
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 12:00

      IFK Haninge (borta) P19


      14:00
    • 13:00

      Triangelns IK P05 (hemma) P-05


      14:30
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 16:30

      Nyköpings BIS (borta) P17


      18:30
    • 18:30

      Rynninge IK p06 (hemma) P-06


      20:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      Träning P-06


      11:00
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 13:00

      Syrianska FC (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 25Mån
    v.13
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 27Ons
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Kostföreläsning P16


      19:00
    • 18:30

      Kostföreläsning P15


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 28Tor
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Teori P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 29Fre
    • 10:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      11:00
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 30Lör
    • 12:00

      Träning F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 13:00

      Träning F-10


      14:00
    • 13:30

      IF Brommapojkarna (borta) A-lag Herrar


      15:30
  • 31Sön
    • 07:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      08:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      Träning P-06


      11:00
    • 09:30

      Träning P-07


      11:00
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 09:30

      Skiljebo SK P05 (borta) P-05


      11:00
    • 10:00

      Team building P16


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna U15 (borta) P15


      13:00
    • 11:00

      VFF träningsmatch P15


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 15:30

      Sollentuna FK P05 Akademi (borta) P-05


      17:30
    • 18:00

      Nyköpings BIS (hemma) P19


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00