Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • Heldag

      1 Majcupen P-08

    • 09:00

      Träning U17


      10:30
    • 09:00

      Kick-Off säsong 2018 P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning U17 - 2018


      10:30
    • 15:00

      Upptaktsmöte P-06


      15:30
    • 15:00

      Träning U15


      16:30
    • 15:30

      Träning P-06


      17:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 2Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:00
  • 3Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      M5 U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P16 City


      21:00
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:15

      Västerås IK P06:1 Svart (borta) P-06


      20:15
    • 18:15

      Träning U16


      19:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Sörstafors-Kolbäck FK P05 (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Norrby SK P 07-08 (hemma) P-08


      11:30
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 12:00

      Degerfors IF (borta) U19


      14:00
    • 12:00

      Märsta IK (hemma) U16


      14:00
    • 13:00

      Västerås BK 30 (borta) U17


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch VIK P-10


      16:00
    • 15:30

      Barkarö SK P07 Röd (borta) P-07


      17:30
    • 16:30

      Enskede IK (borta) U17 - 2018


      18:30
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
  • 6Sön
    • 09:00

      NIK/HSK/SK91-P07 Röd (borta) P-07


      11:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P08 Gul (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Köping FF 06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF F09 Blå (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Västerås BK 30 (borta) P16 City


      13:00
    • 11:30

      Gideonsbergs IF P09 (hemma) P-09


      12:30
    • 12:00

      IK Franke P08 (borta) P-08


      13:30
    • 13:00

      Skiljebo SK P09 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P09 Gul (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Västerås SK FK P03:2 (hemma) P-03:2


      15:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P04 Svart (hemma) U15


      15:00
    • 13:00

      Västerås SK FK P03:2 (hemma) P-04


      15:00
    • 13:30

      Köping FF 03 Svart (borta) P-03


      15:30
    • 15:00

      Västerås IK P04 Gul (hemma) P-04


      17:00
    • 15:30

      Gideonsbergs IF P07 Blå (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Syrianska FC (borta) Fotbollslekis


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
  • 7Mån
    v.19
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      TAF genomgång U19


      20:00
    • 18:45

      Genomgång med TAF U17 - 2018


      20:00
    • 18:45

      Genomgång med TAF U16


      20:00
    • 18:45

      Genomgång med TAF U17


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 8Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      IF Nerike (hemma) P16 Skälby


      21:00
  • 9Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 10Tor
    • Heldag

      Intresseanmälan Sharp Cup P-04

    • Heldag

      Sharp Cup P-04

    • 07:00

      RM Cup, Södertälje P-08


      19:00
    • 08:00

      VFF Svealandslägret U16


      00:00
    • 10:00

      Träning U17 - 2018


      11:30
    • 10:30

      Träning P16 Skälby


      12:00
    • 12:30

      Det egna grundspelet 4-3-3 U15


      13:30
    • 15:10

      Gideonsbergs IF (hemma) P-03:2


      16:10
    • 16:00

      Sharp Cup U15


      00:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 11Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Sharp Cup P-04

    • Heldag

      Sharp Cup P-04

    • Heldag

      VFF Svealandslägret U16

    • Heldag

      Sharp Cup U15

    • 11:00

      Jäders IF (borta) P-03:2


      12:00
    • 13:40

      Bele Barkarby FF (hemma) P-03:2


      14:40
    • 15:30

      BAD P-04


      20:59
    • 16:30

      Kolsva IF:KIF (borta) P-03:2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Sharp Cup P-04

    • Heldag

      Sharp Cup P-04

    • 00:00

      VFF Svealandslägret U16


      19:00
    • 00:00

      Sharp Cup U15


      19:00
    • 10:00

      Köping FF (hemma) P-03:2


      11:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 11:00

      Munktorps BK 06 (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Assyriska IF i Norrköping (hemma) U19


      14:00
    • 13:00

      Arboga Södra IF P07 Gul (hemma) P-07


      15:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Köping FF 07 Svart (hemma) P-07


      11:00
    • 09:00

      Fagersta Södra IK P07 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P08 Vit (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Ramnäs IF P07 (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Arboga Södra IF P08 Svart (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Barkarö SK P06 Röd (hemma) P-06


      12:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 F09 (hemma) F-09


      13:30
    • 13:30

      Västerås BK 30 P09 Vit (borta) P-09


      14:30
    • 14:00

      Funktionär VSK-Karlslund P-07


      17:00
    • 14:00

      Ungdomsmatchen VSK-Karlslunds IF Västerås SK FK


      17:00
    • 14:00

      Jobb A-lagsmatch U19


      17:00
    • 14:00

      Maskotar P-11


      17:00
    • 14:00

      Ungdomens Match i samband med hemmamatchen mot Karlslund P-10


      17:00
    • 14:15

      VSK-Karslund P-13


      17:15
    • 15:00

      Skiljebo SK P04 Gul (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar VSK-Karlslund P16 City


      17:00
    • 15:00

      Ungdomsmatchen VSK-Karlslunds IF F-11


      17:00
    • 15:00

      Ungdomsmatchen VSK-Karlslunds IF F-12


      17:00
    • 15:00

      Ungdomsmatchen P-08


      17:00
    • 15:00

      Karlslunds IF HFK (hemma) Fotbollslekis


      17:00
    • 15:00

      A-lagsmatch- Kioskansvar U17


      17:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P09 (borta) P-09


      17:15
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 18:00

      Irsta IF P03 Irsta IF P03 (hemma) P-03


      20:00
    • 18:00

      Barkarö SK P04 (hemma) P-03:2


      20:00
  • 14Mån
    v.20
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Dingtuna GIF P04-05 (hemma) P-05


      20:15
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 15Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      FC Europe Juniors 02-01 (hemma) P16 Skälby


      20:30
    • 19:00

      Västerås IK P04 Svart (borta) U15


      21:00
    • 19:00

      Sala FF P03 (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 16Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:30

      Plus+ Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 17Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Fys U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 17:45

      Föräldramöte F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:00

      Västerås IK P05:2 (borta) P-05


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Tillberga IK Fotboll 04/05 (borta) P-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P-03:2


      19:15
  • 19Lör
    • 08:15

      Poolspel (hemma) P-11


      15:00
    • 09:00

      Poolspel match F-10


      14:30
    • 10:00

      Västerås BK 30 P07 Vit (hemma) P-08


      11:30
    • 11:00

      Köping FF 03 Svart (hemma) U15


      13:00
    • 12:00

      IK Huge (hemma) U16


      14:00
    • 12:15

      POOLSPEL VSK SVART P-10


      16:45
    • 12:15

      POOLSPEL VSK ORANGE P-10


      17:15
    • 13:00

      Köping FF 07 Röd (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Grupputveckling P-03


      15:00
    • 15:00

      Skiljebo SK P04 Gul (hemma) P-03:2


      17:00
  • 20Sön
    • 09:15

      POOLSPEL VSK GRÖN P-10


      14:00
    • 09:45

      POOLSPEL VSK VIT P-10


      14:00
    • 10:00

      Dingtuna GIF P09 (borta) P-09


      11:15
    • 10:00

      Skiljebo SK P 05 (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Västanfors IF FK F09 F09 (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P04 (hemma) P-04


      13:00
    • 11:30

      Västerås IK P09:3 (hemma) P-09


      12:30
    • 11:30

      Västerås BK 30 P09 Vit (hemma) P-09


      12:30
    • 13:00

      Västerås BK 30 P07 Svart (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Barkarö SK P08 Svart (borta) P-08


      14:30
    • 13:00

      Nora BK (borta) P16 Skälby


      15:00
    • 13:00

      Sala FF P04 (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      Örebro SK FK Svart (hemma) P16 City


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK P04 Svart (borta) P-03


      16:00
    • 14:00

      IK Viljan Strängnäs (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Gideonsbergs IF P06 Blå (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      VSK-Assyriska FF P-03:2


      19:00
    • 15:15

      Maskotar F-09


      16:15
    • 15:30

      Västerås IK P07:3 Svart (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Västerås SK - Assyriska FF Västerås SK FK


      18:00
    • 16:00

      Köping FF Svart (borta) P-08


      17:30
    • 16:00

      Assyriska FF (hemma) Fotbollslekis


      18:00
    • 16:00

      Bollkallar Västerås SK FK - Assyriska FF P16 Skälby


      18:00
    • 16:00

      A-lagsmatch- Kioskansvar U17


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:30

      FC Gute (borta) U17 - 2018


      18:30
  • 21Mån
    v.21
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning U15


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 22Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      IFK Kumla (hemma) U17


      21:30
  • 23Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      M5 U16


      18:30
    • 17:30

      Plus+ Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      VSK Värdegrund Del 2. P16 Skälby


      21:00
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U15


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 City


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      IK Oden (borta) P16 City


      21:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-03:2


      19:15
  • 26Lör
    • 09:00

      Syrianska IF Kerburan P08-10 (borta) P-09


      10:30
    • 09:00

      Fotografering Västerås SK FK


      15:00
    • 09:30

      Fotografering P-04


      10:30
    • 10:30

      Träning F-10


      12:00
    • 10:30

      Fotografering F-12


      11:00
    • 10:30

      Fotografering F-11


      11:00
    • 10:30

      Fotografering P-11


      11:00
    • 10:30

      Extra träning, fika och fotografering P-06


      13:00
    • 10:40

      Lagfotografering P-10


      11:40
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 11:00

      Eskilstuna City FK (borta) U17


      13:00
    • 11:30

      Fotografering P-09


      12:00
    • 11:30

      Fotografering F-09


      12:00
    • 11:50

      FOTOGRAFERING FÖR VSK P07 P-07


      12:30
    • 12:00

      Fotografering P-08


      12:30
    • 12:00

      Fotografering P-05


      13:00
    • 13:00

      Fotografering U15


      13:30
    • 13:00

      Fagersta Södra IK 1 (borta) P-04


      15:00
    • 13:15

      Fotografering P-03


      13:45
    • 14:00

      Fotografering P16 Skälby


      14:30
    • 15:00

      Västerås IK U15 (borta) U15


      17:00
    • 17:00

      Somaliska FF ELMAN (borta) P-07


      19:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Västerås BK 30 P08 Vit (hemma) P-08


      11:30
    • 10:00

      Barkarö SK P07 Blå (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P06 1 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK P04 (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Västerås IK P09:3 (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Möte 2 Gothiagruppen P-07


      12:00
    • 11:30

      Tillberga IK Fotboll F08/09/10 (hemma) F-09


      13:30
    • 14:00

      IK Brage (hemma) U17 - 2018


      16:00
    • 14:30

      Enköpings SK FK (borta) U16


      16:30
    • 14:30

      Arboga Södra IF P07 Svart (hemma) P-07


      16:30
    • 15:30

      MATCH: Romfartuna vs VSK P07 lag Svart P-07


      17:00
    • 16:00

      IFK Västerås FK P09 Vit (borta) P-09


      17:15
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      BK Forward (hemma) U19


      19:00
    • 17:00

      Sandvikens IF (borta) Fotbollslekis


      19:00
    • 17:15

      Köping FF P-05 Svart (borta) P-05


      19:15
    • 17:15

      Sala FF P04 (borta) P-03:2


      19:15
    • 18:00

      Västerås IK P04 Svart (hemma) P-03


      20:00
  • 28Mån
    v.22
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
      Blåsbo IP
      Samlingsinformation: Hakonomklädningsrum
      Samlingstid: 16:30
    • 17:00

      Träning P16 Skälby


      18:30
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 29Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 30Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:30
    • 17:00

      M5 U16


      18:30
    • 17:30

      Plus+ Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Plus+


      18:45
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Ledarträff 5manna F-10


      20:30
  • 31Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:45

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P16 City


      20:00
    • 18:30

      Träning P16 Skälby


      20:00
    • 19:30

      Karlslunds IF HFK (borta) U17


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 23:00

      Supporter t-shirt P-05


      00:00