Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • Heldag

      Planering inför 2018 P-04

    • 10:00

      M5 U15


      11:30
    • 12:00

      Träning U14


      13:30
    • 13:00

      Träning U16


      14:15
    • 14:15

      Träning U17


      15:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Information om matchfixning U19


      19:00
    • 18:00

      Information - Matchfixning U17


      19:30
    • 18:00

      Inför säsong 2018. P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Information - Matchfixning U16


      19:30
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
  • 2Fre
    • 11:00

      Träning P-04


      12:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
  • 3Lör
    • 11:30

      Träning U15


      13:00
    • 12:00

      Träning P-03:2


      13:00
    • 12:20

      FC Ungdomscup 2018 P-03


      23:59
    • 12:20

      Sollentuna FK (borta) P-03


      12:35
    • 13:00

      Indoor cup-Uppsala P-07


      17:00
    • 13:20

      Boo FF (hemma) P-03


      13:35
    • 13:30

      Skiljebo SK P-05 (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P16 Skälby


      15:00
    • 14:00

      FC Järfälla (hemma) P-03


      14:15
    • 15:00

      Ursviks IK (borta) P-03


      15:15
    • 16:30

      Hässelby SK FF (hemma) P-03


      17:30
    • 17:00

      Sköllersta IF (borta) P-03


      18:00
    • 17:30

      Afrimente (borta) P-03


      18:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Surahammar P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-06


      13:30
    • 12:00

      Träning P-05


      13:30
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:20

      FC Ungdomscup P-04


      20:00
    • 13:20

      Fc Järfälla röd (hemma) P-04


      14:20
    • 13:40

      Fc Järfälla grön (hemma) P-04


      14:20
    • 14:00

      Fc Järfälla gul (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:15

      Athletic FC Eskilstuna (U19) (borta) U19


      16:15
    • 14:40

      Råsunda is blå (hemma) P-04


      15:40
    • 15:00

      Sköllersta if (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:20

      Västerhaninge if blå (hemma) P-04


      16:20
    • 15:20

      Karlstad BK (borta) U16


      17:20
    • 17:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U17) (borta) U17


      19:00
    • 18:30

      Skiljebo SK P16 Gul (borta) P16 Skälby


      20:30
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 5Mån
    v.10
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16 Skälby


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 6Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:45

      Träning U16


      22:00
    • 20:45

      Träning U17


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 7Ons
    • 15:30

      VSK A - Hammarby A U15


      18:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 19:30

      M5 U15


      21:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Tipselit Cup 2018 U14


      00:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Västerås Invitational Trophy U15


      00:00
    • 18:00

      Ersmarks IK (hemma) U15


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Syrianska IF P-05 (hemma) P-04


      20:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Tipselit Cup 2018 U14

    • Heldag

      Västerås Invitational Trophy U15

    • 07:00

      Telenor Wintercup Stockholm 10 Mars P-08


      14:00
    • 08:00

      Träning P-07


      09:00
    • 08:50

      Eskilstuna City FK (borta) U15


      09:50
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Bollkallar för a laget P-04


      14:00
    • 12:00

      Träning P-03:2


      13:00
    • 14:00

      Grupputveckling P-03


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 16:15

      IK Sirius FK (U17) (borta) U17


      18:15
    • 16:30

      Syrianska FC (hemma) U15


      17:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Tipselit Cup 2018 U14


      19:00
    • 00:00

      Västerås Invitational Trophy U15


      19:00
    • 08:00

      Jarlabergs IF (1/8 del) (hemma) U15


      09:00
    • 08:30

      Träning P-04


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Assyriska FF (Kvartsfinal) (borta) U15


      11:30
    • 11:00

      Uppstartsmöte/Föräldramöte P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Essinge IK P-05 (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:50

      Skoftebyns IF (Semifinal) (hemma) U15


      14:50
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 17:15

      Örebro SK (Final) (hemma) U15


      18:15
    • 17:30

      Sundbybergs IK (hemma) P-03


      19:00
    • 18:30

      Huddinge IF (U19) (hemma) U19


      20:30
    • 19:00

      VIK U16 (hemma) P16 City


      21:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:30

      IFK Kumla Dam/Ungdoms FF (hemma) U16


      20:30
    • 20:45

      Träning U17


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
      Solid Park
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      VFF Samling U15


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 15Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 19:30

      M5 U15


      21:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 16Fre
    • 10:00

      AX Invitational Trophy U14


      00:00
    • 10:00

      AX Invitational Trophy P-05


      00:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:30

      BK Forward (borta) U15


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
  • 17Lör
    • Heldag

      AX Invitational Trophy U14

    • Heldag

      AX Invitational Trophy P-05

    • 08:00

      Träning P-07


      09:00
    • 10:00

      Skiljebo Futsal Cup P-08


      17:00
    • 10:30

      Träning U17


      12:15
    • 12:10

      Träning U16


      13:45
    • 13:15

      BK Forward (U19) (borta) U19


      15:15
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 16:15

      Djurgårdens IF FF (borta) U15


      18:15
  • 18Sön
    • 00:00

      AX Invitational Trophy U14


      19:00
    • 00:00

      AX Invitational Trophy P-05


      18:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Enskede P04 (hemma) P-04


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:45

      Kungsörs BK (borta) P16 City


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Kick off cup P-03


      19:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:00

      Degerfors IF (borta) U16


      15:00
    • 13:15

      Spånga IS FK (borta) P-03


      14:15
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:45

      Älta IF (hemma) P-03


      15:45
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:10

      Boo FF (hemma) P-03


      17:10
    • 17:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U17) (borta) U17


      19:00
    • 17:10

      Sollentuna FK (borta) P-03


      18:10
  • 19Mån
    v.12
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning P16 Skälby


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 20Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:45

      Träning U17


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 22Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      M5 U15


      19:30
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 20:30

      Träning P16 Skälby


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 23Fre
    • 16:30

      Idol Football Academy (hemma) U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 19:15

      Syrianska IF Kerburan P05 (borta) P-05


      20:30
  • 24Lör
    • 09:30

      IK Huge U16 (borta) P16 Skälby


      10:30
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:30

      Eskilstuna City FK P04 (borta) U14


      12:00
    • 12:00

      Träning P-03:2


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 13:15

      A-lagsmatch +Teori P-04


      17:30
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:30

      Bollkallar och Funktionärer VSK-Sandviken U16


      16:30
  • 25Sön
    • 08:30

      Träning P-04


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U15


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 26Mån
    v.13
    • 07:00

      Iber Cup Cascais, Portugal U15


      00:00
    • 09:00

      BUSS TILL ARLANDA U15


      11:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16 Skälby


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 27Tis
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U15

    • 12:10

      Borussia Mönchengladbach (GER) (hemma) U15


      13:10
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:30

      Träning U17


      22:00
    • 21:00

      Träning U16


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 28Ons
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U15

    • 12:30

      AD Oeiras (POR) (hemma) U15


      13:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:15
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 29Tor
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U15

    • 08:30

      EF Belenenses (POR) (borta) U15


      09:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      FC Porto 1/8 del (hemma) U15


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
  • 30Fre
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U15

    • 05:00

      Holland U16


      00:00
    • 11:00

      Shoonan Bellmare (JAPAN) (hemma) U15


      12:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
  • 31Lör
    • 00:00

      Iber Cup Cascais, Portugal U15


      19:00
    • Heldag

      Holland U16

    • 08:00

      Träning P-07


      09:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00