Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • Heldag

      Planering inför 2018 P-04

    • 10:00

      M5 U16


      11:30
    • 12:00

      Träning U15


      13:30
    • 13:00

      Träning U17


      14:15
    • 14:15

      Träning U17 - 2018


      15:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Information om matchfixning U19


      19:00
    • 18:00

      Information - Matchfixning U17 - 2018


      19:30
    • 18:00

      Information - Matchfixning U17


      19:30
    • 18:00

      Inför säsong 2018. P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
  • 2Fre
    • 11:00

      Träning P-04


      12:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
  • 3Lör
    • 11:30

      Träning U16


      13:00
    • 12:00

      Träning P-03


      13:00
    • 12:20

      FC Ungdomscup 2018 P-03


      23:59
    • 12:20

      Sollentuna FK (borta) P-03


      12:35
    • 13:00

      Indoor cup-Uppsala P-07


      17:00
    • 13:20

      Boo FF (hemma) P-03


      13:35
    • 14:00

      FC Järfälla (hemma) P-03


      14:15
    • 14:00

      Träning P16 Skälby


      15:00
    • 15:00

      Ursviks IK (borta) P-03


      15:15
    • 16:30

      Hässelby SK FF (hemma) P-03


      17:30
    • 17:00

      Sköllersta IF (borta) P-03


      18:00
    • 17:30

      Afrimente (borta) P-03


      18:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Surahammar P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-06


      13:30
    • 12:00

      Träning P-05


      13:30
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:20

      FC Ungdomscup P-04


      20:00
    • 13:20

      Fc Järfälla röd (hemma) P-04


      14:20
    • 13:40

      Fc Järfälla grön (hemma) P-04


      14:20
    • 14:00

      Fc Järfälla gul (hemma) P-04


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:15

      Athletic FC Eskilstuna (U19) (borta) U19


      16:15
    • 14:40

      Råsunda is blå (hemma) P-04


      15:40
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Sköllersta if (hemma) P-04


      16:00
    • 15:20

      Karlstad BK (borta) U17


      17:20
    • 15:20

      Västerhaninge if blå (hemma) P-04


      16:20
    • 17:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U17) (borta) U17 - 2018


      19:00
    • 18:30

      Skiljebo SK P16 Gul (borta) P16 Skälby


      20:30
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 5Mån
    v.10
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:30

      Träning P16 Skälby


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 6Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:45

      Träning U17


      22:00
    • 20:45

      Träning U17 - 2018


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 7Ons
    • 15:30

      VSK A - Hammarby A U16


      18:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:30

      M5 U16


      21:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 9Fre
    • 16:00

      Tipselit Cup 2018 U15


      00:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Västerås Invitational Trophy U16


      00:00
    • 18:00

      Ersmarks IK (hemma) U16


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
    • 19:00

      Syrianska IF P-05 (hemma) P-04


      20:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Tipselit Cup 2018 U15

    • Heldag

      Västerås Invitational Trophy U16

    • 07:00

      Telenor Wintercup Stockholm 10 Mars P-08


      14:00
    • 08:00

      Träning P-07


      09:00
    • 08:50

      Eskilstuna City FK (borta) U16


      09:50
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Bollkallar för a laget P-04


      14:00
    • 12:00

      Träning P-03


      13:00
    • 14:00

      Grupputveckling P-03


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 16:15

      IK Sirius FK (U17) (borta) U17 - 2018


      18:15
    • 16:30

      Syrianska FC (hemma) U16


      17:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Tipselit Cup 2018 U15


      19:00
    • 00:00

      Västerås Invitational Trophy U16


      19:00
    • 08:00

      Jarlabergs IF (1/8 del) (hemma) U16


      09:00
    • 08:30

      Träning P-04


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      Assyriska FF (Kvartsfinal) (borta) U16


      11:30
    • 11:00

      Uppstartsmöte/Föräldramöte P-07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:50

      Skoftebyns IF (Semifinal) (hemma) U16


      14:50
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 17:15

      Örebro SK (Final) (hemma) U16


      18:15
    • 17:30

      Sundbybergs IK (hemma) P-03


      19:00
    • 18:30

      Huddinge IF (U19) (hemma) U19


      20:30
    • 19:00

      VIK U16 (hemma) P16 City


      21:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:30

      IFK Kumla Dam/Ungdoms FF (hemma) U17


      20:30
    • 20:45

      Träning U17 - 2018


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
      Solid Park
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      VFF Samling U16


      19:00
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 15Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:30

      M5 U16


      21:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 16Fre
    • 10:00

      AX Invitational Trophy U15


      00:00
    • 10:00

      AX Invitational Trophy P-05


      00:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:30

      BK Forward (borta) U16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
  • 17Lör
    • Heldag

      AX Invitational Trophy U15

    • Heldag

      AX Invitational Trophy P-05

    • 08:00

      Träning P-07


      09:00
    • 10:00

      Skiljebo Futsal Cup P-08


      17:00
    • 10:30

      Träning U17 - 2018


      12:15
    • 12:10

      Träning U17


      13:45
    • 13:15

      BK Forward (U19) (borta) U19


      15:15
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 16:15

      Djurgårdens IF FF (borta) U16


      18:15
  • 18Sön
    • 00:00

      AX Invitational Trophy U15


      19:00
    • 00:00

      AX Invitational Trophy P-05


      18:30
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Enskede P04 (hemma) P-04


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:45

      Kungsörs BK (borta) P16 City


      12:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Kick off cup P-03


      19:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:00

      Degerfors IF (borta) U17


      15:00
    • 13:15

      Spånga IS FK (borta) P-03


      14:15
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:45

      Älta IF (hemma) P-03


      15:45
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:10

      Boo FF (hemma) P-03


      17:10
    • 17:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U17) (borta) U17 - 2018


      19:00
    • 17:10

      Sollentuna FK (borta) P-03


      18:10
  • 19Mån
    v.12
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:30

      Träning P16 Skälby


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 20Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:45

      Träning U17 - 2018


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 22Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      M5 U16


      19:30
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
    • 20:30

      Träning P16 Skälby


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 23Fre
    • 16:30

      Idol Football Academy (hemma) U19


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
  • 24Lör
    • 09:30

      IK Huge U16 (borta) P16 Skälby


      10:30
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:30

      Eskilstuna City FK P04 (borta) U15


      12:00
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 13:15

      A-lagsmatch +Teori P-04


      17:30
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:30

      Bollkallar och Funktionärer VSK-Sandviken U17


      16:30
  • 25Sön
    • 08:30

      Träning P-04


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U16


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 26Mån
    v.13
    • 07:00

      Iber Cup Cascais, Portugal U16


      00:00
    • 09:00

      BUSS TILL ARLANDA U16


      11:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16 Skälby


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
  • 27Tis
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U16

    • 12:10

      Borussia Mönchengladbach (GER) (hemma) U16


      13:10
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:30

      Träning U17 - 2018


      22:00
    • 21:00

      Träning U17


      22:00
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 28Ons
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U16

    • 12:30

      AD Oeiras (POR) (hemma) U16


      13:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:15
    • 19:15

      Träning P-03


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 29Tor
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U16

    • 08:30

      EF Belenenses (POR) (borta) U16


      09:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:30

      FC Porto 1/8 del (hemma) U16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
  • 30Fre
    • Heldag

      Iber Cup Cascais, Portugal U16

    • 05:00

      Holland U17


      00:00
    • 11:00

      Shoonan Bellmare (JAPAN) (hemma) U16


      12:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
  • 31Lör
    • 00:00

      Iber Cup Cascais, Portugal U16


      19:00
    • Heldag

      Holland U17

    • 08:00

      Träning P-07


      09:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00