Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Upptaktsmöte U17 - 2018


      18:30
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 18:00

      Obligatoriskt föräldramöte P-05


      20:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:30

      Teori U17


      20:00
    • 19:00

      Bowling med laget U16


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 2Fre
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
  • 3Lör
    • 06:00

      SM-kval Futsal! U16


      22:00
    • 09:30

      Träning U17 - 2018


      10:30
    • 11:30

      IK Huge Fotboll (borta) U16


      12:30
    • 12:00

      Träning P16 Skälby


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:00
    • 13:00

      A-lags träningsmatch P-04


      15:00
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      Lagutbildning P-03


      15:30
    • 14:30

      AIK (borta) U17


      16:30
    • 14:50

      Stugsund IK (hemma) U16


      15:50
    • 16:30

      Kubikenborgs IF (borta) U16


      17:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      11:00
    • 12:00

      Träningsmatch - IK Oden P16 Skälby


      13:30
    • 12:00

      IK Oden (hemma) P16 Skälby


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 03-13U (hemma) P-03


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:30

      Enskede IK (hemma) U19


      16:30
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 17:00

      BK Forward (borta) P16 City


      18:30
  • 5Mån
    v.6
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:00
    • 18:00

      Teori U15


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-04


      20:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      M5 U16


      21:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning U17 - 2018


      21:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Skiljebo Futsalcup P-06

    • 06:30

      Träningstrupp SvFF utbildning U16


      15:00
    • 16:00

      Kristinehamns cup P-03


      00:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning U17 - 2018


      19:30
    • 21:00

      Gustavsbergs IF (hemma) P-03


      22:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Skiljebo Futsalcup P-06

    • Heldag

      Kristinehamns cup P-03

    • 08:00

      TUBU Utbildning del 1 Västerås SK FK


      00:00
    • 08:30

      Tränarutbildning TUBU U15


      00:00
    • 10:30

      Karlstad BK (borta) P-03


      11:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:00
    • 12:00

      Västerås IK U16 (hemma) P16 Skälby


      13:00
    • 13:00

      VFF Samling U16


      19:00
    • 13:00

      Bollkallar VSK-Linköping U15


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:30

      Skultorps IF (hemma) P-03


      15:30
    • 16:00

      Karlslunds IF HFK U17 (borta) U17 - 2018


      19:30
    • 18:00

      Tistedalens TIF (borta) P-03


      19:00
  • 11Sön
    • Heldag

      Skiljebo Futsalcup P-06

    • Heldag

      Kristinehamns cup P-03

    • 00:00

      TUBU Utbildning del 1 Västerås SK FK


      18:00
    • 00:00

      Tränarutbildning TUBU U15


      16:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 09:30

      Uppstartsträff P16 Skälby


      15:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      IF Brommapojkarna P03-4U (hemma) P-03


      11:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:30

      Skiljebo SK (borta) P16 City


      15:00
    • 13:30

      M5 Test U15


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna FK (hemma) P-03


      15:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) U17 - 2018


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:45

      Träning P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      17:45
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Arboga Södra IF (borta) U19


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 20:00

      Träning U15


      21:00
  • 15Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      M5 U16


      21:00
    • 20:00

      Träning U17 - 2018


      21:00
  • 16Fre
    • 10:00

      SM Slutspel Futsal U16


      00:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Skiljebo SK (borta) U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
    • 18:40

      Bollstanäs SK (hemma) U16


      19:40
    • 19:00

      Träning U15


      21:30
  • 17Lör
    • Heldag

      SM Slutspel Futsal U16

    • 08:15

      VIK Kick of cup VSK Grön P-10


      16:00
    • 08:40

      Vik Kick Off cup VSK Vit P-10


      16:45
    • 09:25

      Kristianstads FF (borta) U16


      10:25
    • 10:15

      VIK Kick off cup VSK Svart P-10


      16:45
    • 11:30

      IK Brage (U17) (borta) U17 - 2018


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:00
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      IK Sleipner (borta) U16


      15:00
  • 18Sön
    • 00:00

      SM Slutspel Futsal U16


      19:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 09:30

      IFK Uddevalla (Semifinal) (borta) U16


      10:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Eskilstuna City FK P04 (hemma) U15


      13:30
    • 12:00

      Träning U17


      13:30
    • 12:00

      Träning U17 - 2018


      13:30
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Skoftebyns IF (Final) (hemma) U16


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Vasalunds IF (U19) (hemma) U19


      17:00
    • 18:00

      Mat på Choys Garden U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
      Wenströmska IP
      Anteckning: Samling 17:50
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:00
  • 20Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 18:30

      Fira SM-Guldet! U16


      23:15
    • 18:45

      Träning P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      18:00
    • 16:30

      Träning U17 - 2018


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      17:45
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 22Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 18:40

      Träning P-08


      20:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Kristinehamnscupen U15


      00:00
    • 19:30

      Gideonsbergs IF (borta) P-03


      21:00
    • 19:30

      Karlslunds IF HFK (borta) U16


      22:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Kristinehamnscupen U15

    • 10:30

      M5 U16


      12:00
    • 12:00

      Träning U17


      13:00
    • 12:00

      Träning U17 - 2018


      13:00
    • 12:00

      Träning P-03


      13:00
    • 12:30

      IK Huge Fotboll U16 (hemma) P16 Skälby


      13:30
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      Rynninge IK (U19) (borta) U19


      16:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Kristinehamnscupen U15


      19:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      BK Sport (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:30

      Gideonsbergs IF (hemma) P-03


      17:00
    • 17:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U17) (borta) U17 - 2018


      19:00
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 26Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 12:00

      Träning U15


      13:30
    • 13:00

      Träning U17


      14:15
    • 14:15

      Träning U17 - 2018


      15:30
    • 17:00

      Träning U16


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15