Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Västerås SK FK
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Upptaktsmöte U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 18:00

      Obligatoriskt föräldramöte P-05


      20:30
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:30

      Teori U16


      20:00
    • 19:00

      Bowling med laget U15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 2Fre
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
  • 3Lör
    • 06:00

      SM-kval Futsal! U15


      22:00
    • 09:30

      Träning U17


      10:30
    • 11:30

      IK Huge Fotboll (borta) U15


      12:30
    • 12:00

      Träning P16 Skälby


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03:2


      13:00
    • 13:00

      A-lags träningsmatch P-04


      15:00
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      Lagutbildning P-03


      15:30
    • 14:30

      AIK (borta) U16


      16:30
    • 14:50

      Stugsund IK (hemma) U15


      15:50
    • 16:30

      Kubikenborgs IF (borta) U15


      17:30
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      11:00
    • 12:00

      Träningsmatch - IK Oden P16 Skälby


      13:30
    • 12:00

      IK Oden (hemma) P16 Skälby


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 03-13U (hemma) P-03


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:30

      Enskede IK (hemma) U19


      16:30
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 17:00

      BK Forward (borta) P16 City


      18:30
  • 5Mån
    v.6
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:00
    • 18:00

      Teori U14


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-04


      20:30
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:30

      Träning U15


      21:00
    • 19:30

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      M5 U15


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Skiljebo Futsalcup P-06

    • 06:30

      Träningstrupp SvFF utbildning U15


      15:00
    • 16:00

      Kristinehamns cup P-03


      00:00
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning U17


      19:30
    • 21:00

      Gustavsbergs IF (hemma) P-03


      22:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Skiljebo Futsalcup P-06

    • Heldag

      Kristinehamns cup P-03

    • 08:00

      TUBU Utbildning del 1 Västerås SK FK


      00:00
    • 08:30

      Tränarutbildning TUBU U14


      00:00
    • 10:30

      Karlstad BK (borta) P-03


      11:30
    • 12:00

      Träning P-03:2


      13:00
    • 12:00

      Västerås IK U16 (hemma) P16 Skälby


      13:00
    • 13:00

      VFF Samling U15


      19:00
    • 13:00

      Bollkallar VSK-Linköping U14


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:30

      Skultorps IF (hemma) P-03


      15:30
    • 16:00

      Karlslunds IF HFK U17 (borta) U17


      19:30
    • 18:00

      Tistedalens TIF (borta) P-03


      19:00
  • 11Sön
    • Heldag

      Skiljebo Futsalcup P-06

    • Heldag

      Kristinehamns cup P-03

    • 00:00

      TUBU Utbildning del 1 Västerås SK FK


      18:00
    • 00:00

      Tränarutbildning TUBU U14


      16:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 09:00

      Träning F-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 09:30

      Uppstartsträff P16 Skälby


      15:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:30

      IF Brommapojkarna P03-4U (hemma) P-03


      11:30
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 13:30

      Skiljebo SK (borta) P16 City


      15:00
    • 13:30

      M5 Test U14


      14:30
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna FK (hemma) P-03


      15:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) U16


      16:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) U17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
  • 12Mån
    v.7
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:00
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:45

      Träning P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
      Håkantorpsskolan
      Anteckning: Samling 18:45! Ledare: Ahmed & Mohammed
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 14Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      17:45
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Arboga Södra IF (borta) U19


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 20:00

      Träning U14


      21:00
  • 15Tor
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning P-03:2


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:30

      M5 U15


      21:00
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
  • 16Fre
    • 10:00

      SM Slutspel Futsal U15


      00:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Skiljebo SK (borta) U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:30
    • 18:40

      Bollstanäs SK (hemma) U15


      19:40
    • 19:00

      Träning U14


      21:30
  • 17Lör
    • Heldag

      SM Slutspel Futsal U15

    • 08:15

      VIK Kick of cup VSK Grön P-10


      16:00
    • 08:40

      Vik Kick Off cup VSK Vit P-10


      16:45
    • 09:25

      Kristianstads FF (borta) U15


      10:25
    • 10:15

      VIK Kick off cup VSK Svart P-10


      16:45
    • 11:30

      IK Brage (U17) (borta) U17


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03


      13:30
    • 12:00

      Träning P-03:2


      13:00
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      IK Sleipner (borta) U15


      15:00
  • 18Sön
    • 00:00

      SM Slutspel Futsal U15


      19:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 09:30

      IFK Uddevalla (Semifinal) (borta) U15


      10:30
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Eskilstuna City FK P04 (hemma) U14


      13:30
    • 12:00

      Träning U16


      13:30
    • 12:00

      Träning U17


      13:30
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Skoftebyns IF (Final) (hemma) U15


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:00

      Vasalunds IF (U19) (hemma) U19


      17:00
    • 18:00

      Mat på Choys Garden U19


      19:00
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 19Mån
    v.8
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P16 Skälby


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:00
  • 20Tis
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      18:00
    • 18:30

      Fira SM-Guldet! U15


      23:15
    • 18:45

      Träning P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 21Ons
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:30

      Träning U15


      17:45
    • 16:30

      Träning U16


      18:00
    • 16:45

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 21:00

      Träning P16 City


      22:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Kristinehamnscupen U14


      00:00
    • 19:30

      Gideonsbergs IF (borta) P-03


      21:00
    • 19:30

      Karlslunds IF HFK (borta) U15


      22:00
  • 24Lör
    • Heldag

      Kristinehamnscupen U14

    • 10:30

      M5 U15


      12:00
    • 12:00

      Träning U16


      13:00
    • 12:00

      Träning U17


      13:00
    • 12:00

      Träning P-03:2


      13:00
    • 12:30

      IK Huge Fotboll U16 (hemma) P16 Skälby


      13:30
    • 13:30

      Träning P-06


      15:00
    • 13:30

      Träning P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      Rynninge IK (U19) (borta) U19


      16:00
  • 25Sön
    • 00:00

      Kristinehamnscupen U14


      19:00
    • 09:00

      Träning P-04


      10:00
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Träning F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning F-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 12:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      BK Sport (hemma) U16


      14:00
    • 12:00

      Träning F-10


      13:00
    • 13:00

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 15:30

      Gideonsbergs IF (hemma) P-03:2


      17:00
    • 17:00

      Västerås SK FK/Ungdom (U17) (borta) U17


      19:00
    • 19:00

      Träning P16 City


      20:00
    • 19:45

      Träning P-03


      21:00
  • 26Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P16 City


      19:00
  • 27Tis
    • 12:00

      Träning U16


      13:00
    • 13:00

      Träning U17


      14:00
    • 14:00

      Träning P-04


      15:00
    • 19:00

      Träning P16 Skälby


      20:30
    • 20:00

      Träning U17


      21:00
    • 20:00

      Träning U16


      21:00
  • 28Ons
    • 12:00

      Träning U14


      13:30
    • 13:00

      Träning U16


      14:15
    • 14:15

      Träning U17


      15:30
    • 17:00

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15