Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vaxholms IBF

Följ

Vaxholms IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Vaxholms IBF
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:50

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:00
  • 7Lör
    • 08:30

      Träning F-13


      09:45
    • 09:45

      Träning F-09 / F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:15
    • 11:00

      Träning F-12


      12:15
    • 11:00

      Väsby AIK (borta) P-08


      13:00
    • 11:15

      IBF Offensiv Lidingö (borta) F-09 / F-10


      13:15
    • 12:00

      Ekerö IK (A) (borta) P-07


      13:00
    • 12:15

      Stäkets IF / Jakobsbergs IBF (borta) P-05/06


      14:15
    • 12:30

      Åkersberga IBF (B) (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      Lokomotiv Kista IBF (borta) B-lag/Utveckling


      15:00
    • 13:30

      Danderyds SK IBF (B) (hemma) P-09


      14:30
    • 14:30

      Danderyds SK IBF (A) (hemma) P-09


      15:30
    • 15:30

      IK Frej Täby IBK (hemma) P-03/04


      17:30
    • 16:00

      Åkersberga IBF (borta) F03,F04,F05


      18:00
    • 16:45

      Sundbybergs IK (hemma) F-06


      18:45
    • 17:00

      Täby FC (A) (borta) F-07/08


      19:00
  • 8Sön
    • 08:00

      Träning P-13


      09:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Lätt-Medel P-08


      12:25
    • 11:00

      Träning P-09


      12:15
    • 13:00

      Salems IF (borta) P-03/04


      15:00
    • 13:30

      Vallentuna IBK (hemma) F-06


      15:30
    • 14:45

      Rotebro IS IBK (hemma) P-05/06


      16:45
    • 16:00

      Danderyds SK IBF (hemma) P-05/06


      18:00
    • 17:15

      Åkersberga IBF (B) (hemma) Juniorlag Herrar


      19:15
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag/Utveckling


      22:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:50

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:00
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 08:00

      Träning P-13


      09:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:15
    • 11:00

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Lätt-Medel P-08


      12:25
    • 11:00

      Träning P-09


      12:15
    • 14:30

      Fångarna på Kastellet F-06


      16:30
    • 19:00

      Tränarmöte P-05/06


      21:00
    • 20:00

      Träning B-lag/Utveckling


      22:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
    • 16:45

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Medel-Svår P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03/04


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:50

      Träning P-08


      19:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 11:00

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Lätt-Medel P-08


      12:25
    • 20:00

      Träning B-lag/Utveckling


      22:00
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
    • 16:45

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Medel-Svår P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-05/06


      18:00
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning P-05/06


      18:30
      Kronängsskolans skolgår
      Anteckning: Ta med "ute-klubba" och boll (gärna några st om du har) så ska vi köra lite fys, boll-lek och annat för att hålla innebandy-skills igång.
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:15
  • 27Fre
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:50

      Träning P-08


      19:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 08:00

      Träning P-13


      09:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Lätt-Medel P-08


      12:25
    • 20:00

      Träning B-lag/Utveckling


      22:00
  • 30Mån
    v.14
    • 18:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:15
  • 31Tis
    • 16:45

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Medel-Svår P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-05/06


      18:15
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:30