Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vaxholms IBF

Följ

Vaxholms IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 11:00

      Storvreta cup F-07/08


      00:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:15
    • 13:00

      Träning Damlag


      16:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.2
    • 00:00

      Storvreta cup F-07/08


      15:00
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:00
  • 11Lör
    • 08:00

      Träning F-13


      09:45
    • 09:00

      IK Frej Täby IBK (borta) F-09 / F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:15
    • 11:00

      Träning F-12


      12:15
    • 12:00

      Silverdals IF (borta) F-09 / F-10


      14:00
    • 13:30

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-09


      14:30
    • 14:00

      Täby FC (D) (borta) F03,F04,F05


      16:00
    • 14:00

      Ledarträff P-10


      15:00
    • 14:30

      Rotebro IS IBK (hemma) P-07


      15:30
    • 15:30

      Bro IK (hemma) F-07/08


      17:30
    • 16:00

      Töjnan IBK (borta) P-05/06


      18:00
    • 16:30

      Jakobsbergs IBF (hemma) F-06


      18:30
  • 12Sön
    • 09:00

      Cup P-11


      18:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:15
    • 11:00

      Träning P-07


      12:15
    • 11:00

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Lätt-Medel P-08


      12:25
    • 11:45

      Råsunda IS (borta) A-lag Herrar


      13:45
    • 12:00

      Täby FC (A) (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Brunch Damlag


      14:00
    • 12:30

      Väsby IBK (hemma) F03,F04,F05


      14:30
    • 13:45

      Danderyds SK IBF (hemma) P-03/04


      15:45
    • 15:00

      Danderyds SK IBF (borta) P-10


      17:00
    • 15:15

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) Damlag


      17:15
    • 16:00

      Täby FC (B) (borta) Juniorlag Herrar


      18:00
    • 16:45

      Märsta IBS (hemma) B-lag/Utveckling


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag/Utveckling


      22:00
  • 13Mån
    v.3
  • 14Tis
    • 16:45

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Medel-Svår P-08


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:15
    • 18:00

      Träning P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan träningar med A-truppen! Juniorlag Herrar


      18:15
      Anteckning: A-truppen önskar sparring från HJ på träningarna, nu vill vi veta vilka som är intresserade!
      Vi har fått förfrågan om att kunna ställa upp med en HJ-femma på A-lagets träningar. Denna kallelse handlar om att säkerställa vilka som är intresserade av att delta i ett sådant samarbete. Vi ser det som en bra möjlighet för våra spelare att utmana sig själva. Om möjligt vill vi så långt det går hålla ihop våra femmor som vi går med i HJ.
      Nu önskar vi att ni tackar ja eller nej till att bli tillfrågade till extraträningar med A-laget. Om man längre fram känner att man man inte längre vill eller hinner alternativt vill pröva på att vara med är det bara att meddela HJ-ledarna!
    • 18:45

      Träning P-03/04


      20:00
    • 19:45

      Träning A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      Träning Juniorlag Herrar


      22:00
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Målvaktsträning- Special F-09 / F-10


      09:45
    • 09:45

      Träning F-09 / F-10


      11:00
    • 11:00

      Väsby AIK (B) (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Träning F-11


      12:15
    • 11:30

      Högalids IF (borta) P-03/04


      13:30
    • 12:15

      Sitta i sekretariatet- förälder F-09 / F-10


      13:15
    • 12:30

      Skogås/Trångsunds IBK (hemma) F-09 / F-10


      14:30
    • 12:45

      IK Frej Täby IBK (borta) F-06


      14:45
    • 13:00

      Ackerscupen 2019 F-11


      15:00
    • 13:00

      Vaxholm IBF F-12 (hemma) F-12


      15:00
    • 13:30

      Åkersberga IBF (A) (hemma) P-10


      15:30
    • 14:30

      Vallentuna IBK (borta) P-05/06


      16:30
    • 14:30

      Sitta i sekretariatet F-09 / F-10


      15:15
    • 14:30

      Erikslunds KF (hemma) F-09 / F-10


      16:30
    • 14:30

      Sundbybergs IK (borta) P-05/06


      16:30
    • 15:30

      Ledarträff P-10


      19:00
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (hemma) Juniorlag Herrar


      18:30
  • 19Sön
    • 08:00

      Träning P-13


      09:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 10:15

      Sigtuna IF IBK (borta) F-07/08


      12:15
    • 11:00

      Silverdals IF (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Lätt-Medel P-08


      12:25
    • 11:00

      Träning P-07


      12:15
    • 11:30

      Järfälla IBK (hemma) P-08


      13:30
    • 12:30

      Åkersberga IBF (B) (hemma) F-06


      14:30
    • 13:45

      Täby FC (A) (hemma) F03,F04,F05


      15:45
    • 15:00

      Hässelby SK IBK (hemma) P-05/06


      17:00
    • 16:15

      Turebergs IF (borta) Damlag


      18:15
    • 16:15

      Hässelby SK IBK (B) (hemma) P-03/04


      18:15
    • 17:30

      Vallentuna IBK (B) (hemma) Juniorlag Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag/Utveckling


      22:00
  • 20Mån
    v.4
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:00
  • 25Lör
    • 09:30

      Målvaktsträning- Special F-09 / F-10


      09:45
    • 09:45

      Träning F-09 / F-10


      11:00
    • 10:15

      Vallentuna IBK (A) (borta) P-05/06


      12:15
    • 11:00

      Träning F-11


      12:15
    • 11:00

      Träning F-12


      12:15
    • 12:00

      Målvaktsträning Vaxholms IBF


      17:00
    • 13:00

      Träning P-09


      14:30
    • 13:00

      Målvaktsträning 2020-01-25 P-07


      14:30
    • 13:00

      Träning F-07/08


      14:30
    • 13:00

      Träning F-06


      14:30
    • 13:30

      Åkersberga IBF (borta) F-07/08


      15:30
    • 13:30

      Duvbo IK (C) (borta) P-10


      15:30
    • 14:30

      Målvaktsträning P-03/04


      16:00
    • 14:30

      Målvaktsträning F03,F04,F05


      16:00
    • 18:00

      Flyttad match P-05/06


      19:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Träning P-13


      09:00
    • 09:00

      Träning P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:15
    • 11:00

      Träning P-07


      12:15
    • 11:00

      Gemensamma teknikträningar (P07-P09) Blå Lätt-Medel P-08


      12:25
    • 12:15

      Järfälla IBK (borta) F03,F04,F05


      14:15
    • 12:30

      Sigtuna IF IBK (A) (borta) B-lag/Utveckling


      14:30
    • 12:30

      Täby FC (A) (hemma) F-09 / F-10


      14:30
    • 13:00

      Töjnan IBK (borta) Juniorlag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Täby FC (hemma) F-07/08


      15:30
    • 13:45

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-06


      15:45
    • 14:00

      Hässelby SK IBK (A) (borta) P-07


      15:00
    • 14:30

      Täby FC (B) (hemma) P-05/06


      16:30
    • 15:45

      Bro IK (hemma) P-05/06


      17:45
    • 17:00

      Sigtuna IF IBK (hemma) P-05/06


      19:00
    • 18:00

      Sigtuna IF IBK (borta) F03,F04,F05


      20:00
    • 18:15

      Kälvesta FBC (hemma) A-lag Herrar


      20:15
    • 18:15

      Enebybergs IF (borta) P-08


      20:15
    • 19:00

      Träning P-05/06


      20:00
    • 20:00

      Träning B-lag/Utveckling


      22:00
  • 27Mån
    v.5
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05/06


      21:00