Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 10:00

      STU 14-åringar F14


      13:00
    • 10:00

      Båstads GIF (borta) P11


      12:00
    • 17:00

      Väsby FK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F7


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 17:00

      Träning P-14 (05/06)


      18:30
    • 18:00

      Ekets GoIF (borta) F14


      20:00
    • 18:00

      Helsingborgs IF vit (hemma) P11


      20:00
    • 18:30

      Stattena IF vit (9m) (borta) P-15


      20:30
    • 18:30

      Jonstorps IF FK blå (borta) P12


      20:30
    • 19:00

      IFK Rössjöholm (borta) U-16/19+


      20:00
    • 19:00

      IFK Rössjöholm (borta) Seniorlag Herrar


      21:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 10:00

      Träning P5


      11:00
    • 10:30

      Röstånga IS (9m) (hemma) U-16/19+


      12:30
    • 11:00

      Ängelholms FF (borta) F-8/9


      13:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Höganäs BK (hemma) P-9


      12:30
    • 10:00

      Allerums GIF (borta) P10 (-09)


      12:00
    • 12:30

      Strövelstorps GoIF (hemma) P11


      14:30
    • 13:00

      Ängelholms FF blå (borta) P-14 (05/06)


      15:00
    • 14:00

      Ekets GoIF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Högaborgs BK (borta) Oldboys


      19:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F7


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Fortuna FF röd (borta) P11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-8


      19:00
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 18:00

      Träning P-9


      19:00
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 18:45

      Föräldramöte P9 P-9


      19:15
  • 12Tor
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
      Vejby IP
      Samlingstid: 16:55
      Anteckning: Träningen börjar kl 17:15, så kom i tid för ombyte på IP. Vi beräknar träna till 19:15, så sluttiden 19:35 inkluderar dusch efteråt.
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 08:50

      Sammandrag Strövelstorp P-8


      14:00
    • 09:30

      Munka Ljungby IF röd (borta) P-9


      10:30
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 10:00

      Träning P5


      11:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF (borta) U-16/19+


      12:00
    • 10:00

      Höganäs BK gul (hemma) P10 (-09)


      12:00
    • 11:00

      Stattena IF (hemma) P12


      13:00
    • 11:45

      Fortuna FF röd (borta) F10


      13:45
  • 15Sön
    • 10:00

      Glumslövs FF (hemma) F-8/9


      11:00
    • 11:00

      Hittarps IK röd (hemma) P12


      13:00
    • 12:00

      Teckomatorps SK (hemma) P-14 (05/06)


      14:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (borta) P11


      14:00
    • 12:30

      Matchvärdar U-16/19+


      17:00
    • 14:00

      Tågarps AIK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 17:00

      Vikens IK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning F14


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 18:00

      Träning F7


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Landskamp U17 F10


      21:00
    • 18:00

      Skäldervikens IF (hemma) P12


      20:00
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-14 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Målvaktsträning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P6


      18:30
    • 18:00

      Träning P-8


      20:00
    • 18:00

      Träning P-9


      19:00
    • 18:30

      Målvaktsträning P-14 (05/06)


      19:30
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Hittarps IK röd (hemma) P-9


      12:00
    • 10:00

      Träning P5


      11:00
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 10:00

      Fortuna FF (borta) F14


      12:00
    • 11:00

      Vikens IK (borta) P11


      13:00
    • 11:30

      Harrie FF röd (hemma) P12


      13:30
    • 13:00

      Harrie FF (borta) P-14 (05/06)


      15:00
    • 14:00

      Furulunds IK (hemma) U-16/19+


      16:00
    • 14:00

      Kågeröds BoIF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Ekets GoIF (hemma) P10 (-09)


      12:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (borta) F-8/9


      12:00
    • 11:30

      Eskilsminne IF blå (hemma) F10


      13:30
    • 15:00

      Ekets GoIF (borta) P12


      17:00
    • 17:00

      Skäldervikens IF (borta) Oldboys


      19:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F7


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning U-16/19+


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:15

      Träning P12


      19:35
    • 17:30

      Träning P10 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-8/9


      19:00
    • 18:15

      Träning F10


      19:30
    • 18:30

      Högaborgs BK (borta) P-9


      20:30
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Åstorps FF (hemma) F14


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Helsingborg City FC svart (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Träning F6


      11:00
    • 10:00

      Träning P5


      11:00
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Höganäs BK (borta) U-16/19+


      13:00
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (borta) P10 (-09)


      13:00
    • 12:30

      Sammandrag Ängelholm P-8


      16:00
    • 13:00

      Bjuvstorps FF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 16:30

      VIF Oldboys - Lagos Veteranos Oldboys


      18:00
  • 29Sön
    • 10:00

      STU 14-åringar F14


      13:00
    • 10:00

      Jonstorps IF FK vit (borta) F10


      12:00
    • 10:00

      Skäldervikens IF (hemma) F-8/9


      12:00
    • 13:00

      Brunnby FF (hemma) P-15


      15:00
    • 15:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P12


      17:00
  • 30Mån
    v.40