Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.13
  • 2Mån
    v.14
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-9


      19:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.15
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-9 (-09)


      19:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-15


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-14


      20:00
    • 19:00

      Målvaktträning P-13 (05/06)


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Träning P-7


      10:00
    • 10:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P-9 (-09)


      12:00
    • 11:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (hemma) F13


      13:00
    • 14:00

      Kållered SK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Eskilsminne (borta) F-9


      15:00
  • 15Sön
    • 10:30

      Hittarps IK vit (borta) F13


      12:30
    • 11:00

      Träning P-13 (05/06)


      12:30
    • 11:00

      Hyllinge GIF (borta) P-9 (-09)


      13:00
    • 14:30

      Hörby FF (borta) P-15


      16:30
    • 16:30

      Match mot Grevie P11


      18:00
  • 16Mån
    v.16
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
      Vejby IP
      Samlingstid: 17:00
      Anteckning: Var på plan senast 17:30, för då börjar träningen.
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 18:00

      Träning F-9


      19:00
    • 19:00

      Träning U-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P-8


      17:00
    • 16:30

      Träning P10


      17:45
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Ödåkra IF (borta) P-14


      20:00
    • 18:30

      Grevie GIK (Bjäre United) (borta) P-13 (05/06)


      20:30
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-7


      10:00
    • 09:30

      Förslövs IF vit (hemma) P-9 (-09)


      11:30
    • 10:30

      Allerums GIF (hemma) P-9 (-09)


      12:30
    • 10:30

      Strövelstorps GIF (borta) F13


      12:30
    • 12:00

      Klädutprovning Intersport P-13 (05/06)


      14:00
    • 12:00

      Klädprovning P-15


      14:00
    • 14:00

      Lerkils IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar A-lagsmatch P-13 (05/06)


      16:15
    • 15:00

      Trollenäs IF (9m) (borta) P-15


      17:00
  • 22Sön
    • 09:30

      Ängelholms FF blå (borta) P10


      11:00
    • 10:30

      Fortuna FF (hemma) F-9


      11:30
    • 11:00

      Träning P-13 (05/06)


      12:30
    • 11:00

      Eskilsminne IF 1 (hemma) F13


      13:00
    • 17:00

      Allerums GIF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 23Mån
    v.17
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Ekets GoIF (borta) P11


      20:30
    • 19:00

      Målvaktträning P-13 (05/06)


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning P-15


      20:00
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:45
    • 17:00

      Träning P-13 (05/06)


      18:30
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
    • 18:00

      Båstads GIF svart (hemma) P10


      20:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P-7


      10:00
    • 10:00

      Råå IF vit (hemma) F-9


      11:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (borta) F13


      12:00
    • 11:00

      Höganäs BK (9m) (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Förslövs IF röd (borta) P-9 (-09)


      13:00
    • 12:45

      Matchvärdar A-laget P-15


      17:00
    • 14:00

      BK Astrio (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Ängelholms FF vit (borta) P11


      16:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Stattena IF (hemma) F13


      12:00
    • 10:00

      Vikens IK svart (borta) P-9 (-09)


      12:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P-13 (05/06)


      13:30
    • 14:30

      Trollenäs IF (borta) U-lag Herrar


      16:30
    • 17:00

      Skäldervikens IF (borta) Oldboys


      19:00
  • 30Mån
    v.18
    • 15:00

      Träning P-15


      17:00
    • 15:00

      Träning P-14


      17:00
    • 17:30

      Målvaktsträning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P6


      18:30