Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vejby IF

Följ

Vejby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-8


      18:45
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      20:00
  • 2Tor
    • 15:00

      Träning P11


      22:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Invigning Eskilscupen P10


      21:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 3Fre
    • 13:00

      Eskilscupen F13


      19:00
    • 13:00

      Eskilscupen P11


      20:00
    • 14:00

      Eskilscupen Fredag P-15


      20:30
    • 14:00

      Eskils cupen P10


      19:20
    • 14:40

      Eskilscupen P-13 (05/06)


      00:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:45
  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P-13 (05/06)

    • Heldag

      Eskils cupen P10

    • 07:00

      Eskilscupen P11


      14:00
    • 07:30

      Eskilscupen Lördag P-15


      13:00
    • 09:00

      Eskilscupen F13


      14:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 13:15

      Matchvärd A-laget P-14


      16:00
    • 14:00

      Kållered SK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Eskilscupen P-13 (05/06)


      18:00
    • Heldag

      Eskilscupen P11

    • Heldag

      Eskils cupen P10

    • 08:20

      Eskilscupen Söndag P-15


      15:00
    • 09:00

      Esilscupen F13


      14:00
    • 17:00

      Väsby FK (borta) Oldboys


      19:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      20:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:30

      Åstorps FF blå (hemma) P-13 (05/06)


      12:30
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF (borta) F-9


      12:00
    • 14:00

      Båstads GIF (borta) P11


      16:00
    • 14:00

      BK Astrio (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Vikens IK blå (9m) (hemma) P-14


      16:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Klippans FF vit (hemma) P-9 (-09)


      12:00
    • 11:00

      Brunnby FF röd (hemma) P-9 (-09)


      13:00
    • 11:00

      Svalövs BK (borta) P-15


      13:00
    • 11:00

      Hittarps IK svart (borta) F13


      13:00
    • 11:30

      Åstorps FF röd (borta) P10


      13:30
    • 17:00

      Allerums GIF (borta) Oldboys


      19:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Höganäs BK (borta) F13


      20:00
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P-9 (-09)


      18:45
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13 (05/06)


      19:00
    • 17:30

      Träning P-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P5


      18:30
    • 18:00

      Träning P-7


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      20:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:30
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 18:30

      Bjuvstorps FF vit (hemma) P10


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:00

      IK Wormo (hemma) F-9


      11:00
    • 11:00

      Fortuna FF vit (hemma) F13


      13:00
    • 11:00

      Förslövs IF röd (borta) P-9 (-09)


      13:00
    • 12:30

      Höganäs BK vit (hemma) P10


      14:30
    • 12:45

      Matchvärdar P-15


      17:00
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Eskilsminne IF 2 (borta) P-14


      16:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) F13


      11:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF 3 (hemma) P11


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) P-13 (05/06)


      13:00
    • 11:00

      Hittarps IK vit (borta) P-9 (-09)


      13:00
    • 11:30

      Ljungbyheds IF (9m) (hemma) P-15


      13:30
    • 17:00

      Skäldervikens IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Föräldramöte P10


      18:45
    • 18:00

      Träning P-15


      19:45
    • 18:00

      Träning P-14


      19:30
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 19:00

      Träning U-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Förslövs IF vit (hemma) P-9 (-09)


      12:00
    • 10:00

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      11:00
    • 10:00

      Helsingborg City FC (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      Hittarps IK vit (hemma) P-14


      13:00
    • 12:30

      Ramlösa Södra IF svart (borta) P11


      14:30
    • 12:30

      Perstorp Bälinge IK (borta) P-13 (05/06)


      14:30
    • 13:00

      Stafsinge IF (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Glumslövs FF vit (borta) P-9 (-09)


      11:00
    • 11:00

      Helsingborgs AIS (borta) P-15


      13:00
    • 11:00

      Jonstorps IF FK (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Hjärnaprs GIF Vit (borta) F-9


      12:00
    • 13:00

      Ängelholms FF blå (borta) F13


      15:00
    • 17:00

      Högaborgs BK (borta) Oldboys


      19:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
    • 17:30

      Gruppträning med Sara Vejby IF


      18:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning F6


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      18:45
    • 18:00

      Träning F-7/8


      19:00
    • 18:15

      Träning F-9


      19:15
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre