Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
    • 19:00

      Sandvikens AIK BK (borta) J20/P18


      21:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Broman Cup U12

    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 18:00

      Broman Cup U14


      00:00
    • 19:00

      Nässjö IF 1 (borta) P16


      20:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Broman Cup U12

    • Heldag

      Broman Cup U14

    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 13:00

      Västerås SK Bandyklubb (hemma) J20/P18


      15:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Broman Cup U12

    • 00:00

      Broman Cup U14


      19:00
    • 18:00

      Målilla/Bore (hemma) P16


      20:00
  • 5Mån
    v.10
    • 19:00

      Sandvikens AIK BK (hemma) J20/P18


      21:00
  • 6Tis
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 7Ons
    • 17:00

      Sandvikens AIK BK (borta) J20/P18


      19:00
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
  • 8Tor
    • 19:00

      Edsbyns IF Bandyförening (borta) J20/P18


      21:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Vårcupen GT76 U14

    • 16:00

      Träning P16


      17:30
  • 10Lör
    • Heldag

      Vårcupen GT76 U14

    • Heldag

      Cup P16

    • 08:00

      Beyron Cup U12


      20:00
      SAPA Arena
      Anteckning: Deltagande lag: Höjden Bandy, Jönköping Bandy, Mölndal Bandy, Nässjö IF, Tranås BOIS, Waggeryd IK & Åby/Tjureda IF.
      Speltid: 1x20 min
      Vi kommer att spela 6 matcher
      Vi ställer upp med ett st lag!
      Spelschema ligger under Dokument
    • 17:00

      Edsbyns IF Bandyförening (hemma) J20/P18


      19:00
  • 11Sön
    • 17:00

      Sandvikens AIK BK (hemma) J20/P18


      19:00
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 18:30

      Åby/Tjureda IF 1 (hemma) P16


      19:30
  • 16Fre
    • 11:00

      Edsbyns IF Bandyförening (borta) J20/P18


      13:00
    • 19:00

      IFK Vänersborg (borta) J20/P18


      21:00
  • 17Lör
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör