Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • Heldag

      Youth Star Cup P14

    • 14:00

      Knatten Cup U14


      00:00
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Youth Star Cup P14

    • Heldag

      Knatten Cup U14

    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:15

      Tranås BoIS (hemma) U14


      14:00
    • 17:00

      Edsbyns IF Bandyförening (borta) J20/P18


      19:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Youth Star Cup P14

    • 00:00

      Knatten Cup U14


      19:00
    • 11:00

      IK Sirius BK (borta) J20/P18


      13:00
    • 15:00

      IK Sirius BK (borta) J20/P18


      17:00
    • 18:00

      Skirö (hemma) P14


      19:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Maskotar U12


      20:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 20:45

      Nässjö IF (hemma) P16


      22:45
  • 10Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
      Sapa Arena Bandybana
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 15:00

      Waggeryds IK (borta) U14


      17:00
  • 11Sön
    • 08:30

      Nässjö IF (borta) U14


      12:00
    • 10:00

      Poolspel U12 f.2007 U14


      14:00
    • 11:00

      IFK Vänersborg (hemma) J20/P18


      13:00
    • 13:30

      Tranås Bois (hemma) P14


      15:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 18:00

      Maskot U12


      20:00
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Målilla/Bore (borta) P14


      22:00
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 14Ons
    • 15:00

      Träning A-truppen


      16:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
  • 17Lör
    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 13:00

      Poolspel Vetlanda U12


      17:00
    • 15:00

      Västerås SK Bandyklubb (borta) J20/P18


      17:00
    • 17:00

      Jönköping Bandy (hemma) U14


      19:00
    • 18:30

      Villa Lidköping BK (borta) P16


      20:30
  • 18Sön
    • 10:00

      Edsbyns IF Bandyförening (hemma) J20/P18


      12:00
    • 12:00

      IFK Rättvik BK (hemma) J20/P18


      14:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 17:15

      Blåsut/Vänersborg BK (hemma) P16


      19:15
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 21Ons
    • 13:00

      Träning A-truppen


      14:00
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:15

      Träning U12


      17:25
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:30
  • 24Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 10:00

      Bandykul (hemma) Bandykul


      14:00
    • 12:00

      Tranås BoIS (borta) U14


      14:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 13:00

      Villa Lidköping BK (borta) J20/P18


      15:00
    • 13:30

      Skirö (borta) P14


      15:30
    • 17:45

      Nässjö IF 2 (hemma) P14


      18:45
  • 25Sön
    • 10:00

      Målilla Bandy (borta) U14


      13:00
    • 11:15

      IFK Kungälv (hemma) P16


      12:15
    • 13:00

      Poolspel U12 f.2007 U14


      17:00
    • 13:30

      Fredriksbergs BK (borta) P14


      14:30
    • 14:00

      Hammarby IF BF (hemma) J20/P18


      16:00
  • 26Mån
    v.9
    • 19:00

      Västerås SK Bandyklubb (borta) J20/P18


      21:00
  • 27Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00