Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • Heldag

      Youth Star Cup P14

    • 14:00

      Knatten Cup U12


      00:00
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
  • 3Lör
    • Heldag

      Youth Star Cup P14

    • Heldag

      Knatten Cup U12

    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:15

      Tranås BoIS (hemma) U12


      14:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Youth Star Cup P14

    • 00:00

      Knatten Cup U12


      19:00
    • 18:00

      Skirö (hemma) P14


      19:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning U10


      17:50
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 20:45

      Nässjö IF (hemma) P16


      22:45
  • 10Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 15:00

      Waggeryds IK (borta) U12


      17:00
      Vaggerdyds IP bandyplan
      Serie: U13 småland 11-manna
      Anteckning: Avresa från Sapa Arena kl 12:45
      Resultat och referat
  • 11Sön
    • 08:30

      Nässjö IF (borta) U12


      12:00
    • 10:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      14:00
    • 13:30

      Tranås Bois (hemma) P14


      15:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 18:00

      Maskot U10


      20:00
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Målilla/Bore (borta) P14


      22:00
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 14Ons
    • 15:00

      Träning A-truppen


      16:30
    • 16:30

      Träning U10


      17:50
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 17Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 13:00

      Poolspel Vetlanda U10


      17:00
    • 17:00

      Jönköping Bandy (hemma) U12


      19:00
    • 18:30

      Villa Lidköping BK (borta) P16


      20:30
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
    • 17:00

      Träning P16


      18:00
  • 20Tis
    • 17:15

      Blåsut/Vänersborg BK (hemma) P16


      19:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning U10


      17:50
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:15

      Träning U10


      17:25
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      17:30
  • 24Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 10:00

      Bandykul (hemma) Bandykul


      14:00
    • 12:00

      Tranås BoIS (borta) U12


      14:00
    • 13:30

      Skirö (borta) P14


      15:30
    • 17:45

      Nässjö IF 2 (hemma) P14


      18:45
  • 25Sön
    • 00:00

      Målilla Bandy (borta) U12


      00:00
    • 11:15

      IFK Kungälv (hemma) P16


      12:15
    • 13:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      17:00
    • 13:30

      Fredriksbergs BK (borta) P14


      14:30
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15