Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
    • 16:00

      Skirö AIK F15 (borta) P14


      18:00
  • 2Tis
    • 14:00

      Träning J20/P18


      15:30
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 17:15

      Träning A-truppen


      18:30
      Sapa Arena Bandyhall
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 5Fre
    • 12:30

      Träning P16


      14:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Stena Cup Nässjö U12

    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 13:00

      TB Västerås (hemma) J20/P18


      15:00
    • 16:00

      TB Västerås (hemma) J20/P18


      18:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Poolspel Tjust IF U10


      14:00
    • 11:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      15:00
    • 11:45

      Åby/Tjureda (borta) U12


      16:30
    • 15:15

      IFK Kungälv (borta) P16


      17:15
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning U10


      17:50
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
    • 20:00

      Nässjö IF (borta) J20/P18


      22:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 19:00

      Tranås BoIS (borta) U12


      21:00
  • 13Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 15:00

      IFK Kungälv (hemma) J20/P18


      17:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      12:30
    • 11:00

      Åby/Tjureda (hemma) U12


      15:00
    • 16:00

      Villa Lidköping BK (hemma) J20/P18


      18:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning A-truppen


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Maskot U10


      20:00
    • 19:00

      Åby/Tjureda IF 1 (borta) P14


      20:00
  • 20Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 18:00

      Waggeryds IK (hemma) U12


      20:00
    • 18:00

      IFK Kungälv (borta) J20/P18


      20:00
    • 20:15

      IF Stjärnan (hemma) P14


      21:15
  • 21Sön
    • 08:00

      Poolspel Nässjö U10


      13:00
    • 15:15

      Jönköping Bandy IF (hemma) P16


      16:15
    • 16:30

      Derby (borta) P14


      20:30
    • 18:00

      IFK Vänersborg (hemma) J20/P18


      20:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 24Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 10:00

      Borlänge Cup P14


      00:00
    • 12:00

      Poolspel Bandykul


      15:00
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Borlänge Cup P14

    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 15:00

      Jönköping Bandy (borta) U12


      17:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Borlänge Cup P14


      19:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning A-truppen


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:00

      Nässjö IF (borta) P16


      21:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00