Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 14:00

      Träning J20/P18


      15:30
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning P16


      17:00
      SAPA Arena
    • 17:15

      Träning A-truppen


      18:30
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 18:00

      Maskotar U12


      20:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Stena Cup Nässjö U14

    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 13:00

      TB Västerås (hemma) J20/P18


      15:00
    • 16:00

      TB Västerås (hemma) J20/P18


      18:00
  • 7Sön
    • 10:00

      Poolspel Tjust IF U12


      14:00
    • 11:00

      Poolspel U12 f.2007 U14


      15:00
    • 11:45

      Åby/Tjureda (borta) U14


      16:30
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Maskotar U12


      20:00
    • 20:00

      Nässjö IF (borta) J20/P18


      22:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 19:00

      Tranås BoIS (borta) U14


      21:00
  • 13Lör
    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 15:00

      IFK Kungälv (hemma) J20/P18


      17:00
  • 14Sön
    • 09:00

      Poolspel U12 f.2007 U14


      12:30
    • 11:00

      Åby/Tjureda (hemma) U14


      15:00
    • 16:00

      Villa Lidköping BK (hemma) J20/P18


      18:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 18:00

      Maskot U12


      20:00
  • 20Lör
    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 18:00

      IFK Kungälv (borta) J20/P18


      20:00
    • 18:00

      Waggeryds IK (hemma) U14


      20:00
  • 21Sön
    • 08:00

      Poolspel Nässjö U12


      13:00
    • 18:00

      IFK Vänersborg (hemma) J20/P18


      20:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 24Ons
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 10:00

      Borlänge Cup P16


      00:00
    • 12:00

      Poolspel Bandykul


      15:00
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Borlänge Cup P16

    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 09:00

      Träning Bandykul


      10:00
    • 15:00

      Jönköping Bandy (borta) U14


      17:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Borlänge Cup P16


      19:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 31Ons