Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
    • 21:00

      Tranås BoIS (hemma) U12


      22:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:10

      Träning U10


      12:00
    • 13:00

      Villa Lidköping BK (hemma) J20/P18


      15:00
    • 16:00

      Villa Lidköping BK (hemma) P16


      17:00
    • 18:30

      Skirö (borta) P14


      20:30
  • 3Sön
    • 10:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      13:00
    • 11:00

      Bollnäs Bandy (hemma) J20/P18


      13:00
    • 14:00

      Skirö AIK (borta) U12


      17:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:00
  • 9Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Tjust Bandy (borta) P14


      11:00
    • 10:45

      Nässjö IF (hemma) P16


      13:00
    • 15:00

      IFK Motala BK (borta) J20/P18


      17:00
    • 15:30

      Waggeryds IK (hemma) U12


      17:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Poolspel Fredriksberg U10


      14:00
    • 12:00

      Tranås Bois (borta) P14


      14:00
    • 13:00

      Villa Lidköping BK (borta) J20/P18


      15:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 13:00

      Träning A-truppen


      14:00
    • 15:30

      Träning J20/P18


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:00

      Målilla/Bore (borta) P14


      19:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 15Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:10

      Träning U10


      12:00
    • 13:00

      TB Västerås (borta) J20/P18


      15:00
    • 17:00

      TB Västerås (borta) J20/P18


      19:00
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
    • 18:15

      Fredriksbergs BK (hemma) P14


      19:15
      Sapa Arena - Vetlanda
      Serie: P14
      Resultat och referat
    • 20:00

      Jönköping Bandy (hemma) U12


      21:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Blåsut/Vänersborg BK (borta) P16


      01:00
    • 09:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      12:30
    • 11:00

      Poolspel Vetlanda U10


      14:30
    • 18:00

      IFK Motala BK (hemma) J20/P18


      21:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:00

      IFK Motala BK (borta) J20/P18


      22:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:00

      Jönköping Bandy IF (borta) P16


      11:00
    • 10:10

      Träning U10


      12:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • Heldag

      Skobes Cup P04 P14

    • 15:30

      Träning J20/P18


      17:00
    • 15:30

      Träning P16


      17:00
  • 27Ons
    • Heldag

      Skobes Cup P04 P14

    • 12:00

      Träning P16


      13:30
    • 13:30

      Träning J20/P18


      15:00
    • 15:00

      Träning A-truppen


      16:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
  • 28Tor
    • Heldag

      Skobes Cup P04 P14

    • 12:00

      Västerås SK Bandyklubb (hemma) J20/P18


      14:00
    • 14:30

      Match Åby 11-manna U12


      16:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
  • 29Fre
    • 13:00

      Träning A-truppen


      14:00
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
  • 30Lör
    • 08:00

      Nyårscupen Nässjö U10


      18:00
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 17:00

      Skirö (hemma) P14


      19:00
  • 31Sön