Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:10

      Träning U10


      12:00
    • 16:00

      Villa Lidköping BK (hemma) P16


      17:00
    • 18:30

      Skirö (borta) P14


      20:30
    • 20:30

      Tranås BoIS (hemma) U12


      22:15
  • 3Sön
    • 10:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      13:00
    • 14:00

      Skirö AIK (borta) U12


      17:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 9Lör
    • 08:30

      Träning U12


      10:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Tjust Bandy (borta) P14


      11:00
    • 10:45

      Nässjö IF (hemma) P16


      13:00
    • 15:00

      Waggeryds IK (borta) U12


      17:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Poolspel Fredriksberg U10


      14:00
    • 12:00

      Tranås Bois (borta) P14


      14:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 13Ons
    • 18:00

      Målilla/Bore (borta) P14


      19:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:10

      Träning U10


      12:00
    • 18:00

      Maskotar U10


      20:00
    • 18:15

      Fredriksbergs BK (hemma) P14


      19:15
    • 20:00

      Jönköping Bandy (hemma) U12


      21:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Åby/Tjureda (borta) U12


      00:00
    • 00:00

      Blåsut/Vänersborg BK (borta) P16


      01:00
    • 09:00

      Poolspel U12 f.2007 U12


      12:30
    • 11:00

      Poolspel Vetlanda U10


      15:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Jönköping Bandy IF (borta) P16


      11:00
    • 10:10

      Träning U10


      12:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
    • Heldag

      Skobes Cup P04 P14

    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 27Ons
    • Heldag

      Skobes Cup P04 P14

    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 28Tor
    • Heldag

      Skobes Cup P04 P14

    • 16:00

      Träning P14


      17:00
    • 18:30

      Träning J20/P18


      19:45
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:10

      Träning U10


      12:00
    • 12:15

      Nässjö IF (hemma) P16


      14:00
    • 12:15

      Nässjö IF (hemma) P16


      13:15
    • 17:00

      Skirö (hemma) P14


      19:00
  • 31Sön