Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Maskot U12


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Kosa Mini World Cup P16

    • 07:00

      CCM Cup P16


      00:00
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Kosa Mini World Cup P16

    • Heldag

      CCM Cup P16

    • 08:30

      Träning U14


      10:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Kosa Mini World Cup P16

    • 00:00

      CCM Cup P16


      21:00
    • 13:45

      IFK Vänersborg (hemma) J20/P18


      15:45
    • 17:00

      IFK Vänersborg (borta) J20/P18


      19:00
    • 18:15

      Träning P16


      19:15
    • 18:15

      Träning A-truppen


      19:15
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Maskotar U12


      21:00
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 8Ons
    • 15:00

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 9Tor
  • 10Fre
    • Heldag

      Aros Cup Västerås U14

    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 18:00

      Aros bygg cup P16


      00:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Aros Cup Västerås U14

    • Heldag

      Aros bygg cup P16

    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Träning U14


      12:00
      Sapa Arena Bandybana
      Anteckning: -07 omkl 4
    • 10:10

      Träning U12


      12:00
    • 15:00

      Västerås SK Bandyklubb (hemma) J20/P18


      17:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Aros Cup Västerås U14

    • 00:00

      Aros bygg cup P16


      18:00
    • 17:30

      Träning A-truppen


      18:30
    • 18:30

      Målilla/Bore (hemma) P16


      20:30
    • 20:00

      Nässjö IF (hemma) J20/P18


      22:00
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Maskotar U12


      20:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Tommys Cup U14


      00:00
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:10

      Träning U12


      12:00
    • 11:00

      Sandvikens AIK BK (borta) J20/P18


      13:00
    • 15:00

      Grupp F (hemma) U14


      17:00
    • 17:00

      Sandvikens AIK BK (borta) J20/P18


      19:00
    • 19:15

      Nässjö IF 1 (hemma) P16


      20:15
  • 19Sön
    • 00:00

      Tommys Cup U14


      19:00
    • 09:00

      Grupp F (hemma) U14


      12:00
    • 14:00

      Åtvidaberg (borta) P16


      18:30
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Maskotar U12


      20:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U14


      18:00
    • 20:00

      Nässjö IF (hemma) J20/P18


      22:00
  • 25Lör
    • 09:30

      Jönköping Bandy (borta) U14


      10:45
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:00
    • 10:00

      Träning U14


      12:00
    • 11:00

      Poolspel Tranås U12


      15:00
    • 13:00

      Nässjö IF 2 (borta) P16


      14:00
    • 15:00

      Jönköping Bandy IF (borta) P16


      16:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Falu BS BK (hemma) J20/P18


      13:00
    • 13:00

      Derby (hemma) P16


      15:00
    • 19:15

      Jönköping Bandy (hemma) P16


      20:15
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:15

      Träning P16


      19:30
    • 18:15

      Träning U14


      19:30
    • 20:30

      Träning J20/P18


      22:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning U12


      18:00
    • 18:00

      Maskotar U12


      20:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 20:00

      Nässjö IF (borta) J20/P18


      22:00
    • 21:00

      Träning P16


      22:15
  • 30Tor