Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Vetlanda BK
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 16:00

      Träning U14


      17:00
  • 2Fre
    • Heldag

      Mini World Cup P16

    • 09:00

      CCM CUP P05 U14


      00:00
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Mini World Cup P16

    • Heldag

      CCM CUP P05 U14

    • 07:00

      Kakservice Cup U12


      00:00
    • 08:30

      Träning U12


      09:50
    • 08:30

      Träning U10


      10:00
    • 14:30

      Träning U14


      16:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Mini World Cup P16

    • 00:00

      CCM CUP P05 U14


      21:00
    • 00:00

      Kakservice Cup U12


      19:00
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Kiosken U14


      21:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 12:00

      Aros Bygg Bandy Cup U12


      00:00
    • 13:00

      Aros Cup U14


      23:59
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Aros Bygg Bandy Cup U12

    • Heldag

      Aros Cup U14

    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:15

      Träning U10


      12:00
    • 11:00

      Jönköping Bandy (borta) U14


      12:00
    • 17:15

      Villa/Lidköping (hemma) J20/P18


      19:30
  • 11Sön
    • 00:00

      Aros Bygg Bandy Cup U12


      19:00
    • Heldag

      Aros Cup U14

  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 10:15

      Träning U10


      12:00
    • 18:00

      Laik (borta) P16


      17:30
  • 18Sön
    • 09:00

      Poolspel f.2007 U12


      12:30
    • 13:00

      Poolspel F. 2008 U12


      15:00
    • 16:15

      Tjust (hemma) U14


      18:00
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U12


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 17:45

      Bollkallar U14


      21:00
    • 19:10

      Nässjö IF (borta) J20/P18


      19:00
    • 19:30

      Träning J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 18:00

      Kiosken U14


      21:00
  • 24Lör
    • 09:00

      Poolspel U10


      12:30
    • 10:00

      Träning U12


      12:00
    • 12:00

      Träning A-truppen


      13:00
    • 13:15

      IFK Motala (hemma) J20/P18


      15:30
  • 25Sön
    • 11:30

      Tranås (hemma) P16


      13:00
    • 17:00

      Åby/Tjureda IF (borta) U14


      18:00
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
    • 15:30

      Träning A-truppen


      17:00
    • 17:00

      Träning P16


      18:15
    • 18:00

      Träning U14


      19:30
    • 18:15

      Träning U10


      19:30
    • 21:00

      Träning J20/P18


      22:30
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:10

      Nässjö IF (hemma) J20/P18


      21:00
    • 21:15

      Träning P16


      22:30
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 14:30

      Träning A-truppen


      16:00
    • 16:00

      Träning P16


      17:30
    • 16:00

      Träning U14


      17:30
    • 16:30

      Träning U12


      17:50
    • 19:30

      Nässjö (borta) P16


      21:30