Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerhaninge IF

Följ

Västerhaninge IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Fredagsmys P-08


      20:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-02/03


      20:00
    • 20:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) P-04


      21:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Sverige - tyskland F-10/11

    • 08:45

      Träningsmatch i Sorunda P-08


      12:00
    • 09:00

      Träningshelg A-lag Damer


      00:00
    • 10:00

      Sverige-Tyskland F-06/07


      17:00
    • 13:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 4 (borta) P-06


      15:00
    • 16:00

      Värtans IK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Träningshelg A-lag Damer


      16:30
    • 09:00

      Vänskapscup P-11


      13:30
    • 10:30

      Stureby SK (hemma) A-lag Damer


      12:30
    • 14:40

      Vendelsö IK (borta) F-08


      15:40
    • 15:45

      Boo FF 3 (hemma) P-04


      17:15
    • 16:00

      Lidingö SK 1 (borta) P-02/03


      18:00
    • 16:00

      Hässelby SK FF vit (borta) F-08


      17:00
    • 17:15

      Huddinge IF 5 (hemma) P-06


      19:15
    • 17:20

      Jarlabergs IF (borta) F-08


      18:20
    • 18:40

      Solberga BK (borta) F-08


      19:15
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Ösmo GIF FK Svart (hemma) F-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
  • 13Lör
    • 08:00

      Västerhaninge IF Vårcup F-08


      18:00
    • 09:00

      Stuvsta IF grön (hemma) F-08


      10:00
    • 09:50

      Västerhaninge VårCup P-08


      16:00
    • 10:40

      Älvsjö AIK FF (borta) F-08


      11:40
    • 11:00

      Träning Fotbollsskolan-F12-14


      12:00
    • 12:40

      Tyresö FF 2 (hemma) F-08


      13:40
    • 14:00

      Stuvsta IF 2 (borta) P-04


      16:00
    • 14:20

      Tyresö FF 1 (hemma) F-08


      15:20
  • 14Sön
    • 08:00

      April cupen P-09


      16:00
    • 08:30

      Tränarutbildning C - del 1 Kafé VIF1925


      18:00
    • 08:30

      Tränarutbildning C - del 1 Utbildning


      18:00
    • 12:00

      Vendelsö IK 2 (borta) F-06/07


      13:30
    • 13:00

      Trosa-Vagnhärad SK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:30

      Stureby SK 2 (borta) P-06


      15:30
    • 17:15

      IFK Vaxholm 2 (hemma) P-02/03


      19:15
    • 19:00

      Huddinge IF 1 (hemma) P-04


      21:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/07


      19:00
      Hanvedens IP - Konstgräs HV22
      Anteckning: Vi samlas vid omklädningsrummen kl. 17.45 ombytta och klara. OBS! Kläder efter väder. Meddela förhinder via Gästboken på lagsidan.
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 11:00

      Rågsveds IF (borta) F-06/07


      12:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P-02/03


      14:00
    • 13:15

      Bollvärdar P-08


      16:00
    • 14:00

      Ängby IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:15

      Skogås-Trångsunds FF Röd (borta) F-04/05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Tränarmöte P-07


      19:00
    • 19:30

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Leda små lirare - inför fotbollsskolan Kafé VIF1925


      20:30
    • 18:00

      Leda små lirare - inför fotbollsskolan Utbildning


      20:30
    • 18:00

      Leda små lirare F-04/05


      21:00
    • 18:00

      Leda små lirare P-04


      21:00
    • 18:30

      Träning F-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      21:30
  • 26Fre
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-02/03


      20:00
  • 27Lör
    • 10:00

      Nynäshamns IF FK 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Nynäshamns IF FK 2 (hemma) Domare


      11:30
    • 11:00

      Vendelsö IK 5 (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Tyresö FF K/F Gul (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Vendelsö IK 5 (hemma) P-11


      13:00
    • 11:00

      Tyresö FF K/F Gul (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Sköndals IK FK 3 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Träning Fotbollsskolan-F12-14


      12:00
    • 11:30

      Skogås-Trångsunds FF Lila (borta) P-07


      13:30
    • 11:30

      Hanvikens SK Gul (borta) P-06


      13:30
    • 12:30

      Hammarby IF FF 2 vit (hemma) P-04


      14:30
    • 12:30

      Nynäshamns IF FK 1 (borta) F-10/11


      14:30
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll 1 (hemma) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      Hargs BK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:45

      Rönninge Salem Fotboll 1 (hemma) F-06/07


      17:45
  • 28Sön
    • 10:00

      Värmdö IF 1 (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF 22 grön (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Boo FF 4 (hemma) Domare


      12:30
    • 11:00

      Boo FF 4 (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Hanvikens SK Gul (borta) P-08


      13:30
    • 12:15

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) Domare


      13:45
    • 12:15

      Skogås-Trångsunds FF Röd (hemma) P-09


      14:15
    • 12:45

      Sickla IF 1 (borta) F-09


      14:45
    • 13:00

      Älta IF 5 (borta) P-10


      15:00
    • 14:00

      FoC Farsta FF Blå (hemma) P-06


      16:00
    • 15:45

      Täby FK 1 (hemma) P-02/03


      17:45
    • 19:00

      Sickla IF Blå (borta) F-08


      21:00
    • 19:00

      IFK Lidingö FK (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis