Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 08:15

      Futsal, slutspel F-06


      12:00
    • 10:00

      Järbo IF (borta) F-05


      12:00
    • 11:00

      Valbo FF F06 (hemma) F-05


      13:00
    • 12:30

      Träning P-10


      14:00
    • 14:00

      Vänskapsmatch F-11


      15:00
    • 15:00

      IK Huge (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Sandvikens IF (hemma) F-05


      18:00
    • 17:15

      Stensätra IF (hemma) Damlag


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 2Mån
    v.10
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 3Tis
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
  • 7Lör
    • 11:30

      Träning P-10


      13:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Hille IF (hemma) Herrlag A


      12:00
    • 12:30

      Futsal cup P-10


      17:00
    • 15:00

      Falu BS (hemma) F-03/04


      17:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:00
    • 16:30

      Östervåla IF (borta) Damlag


      18:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 9Mån
    v.11
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 11Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:45

      Möte Damlag


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
  • 13Fre
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
  • 14Lör
    • 11:15

      Träningsmatch P-06


      13:00
    • 12:30

      Älta IF (hemma) Damlag


      14:30
    • 17:00

      Älta IF 2 (hemma) Damlag


      19:00
  • 15Sön
    • 15:00

      Träning F-05


      17:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 17:00

      Träningsmatch mot SAIK 03 P-03


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 16Mån
    v.12
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning P-07


      10:30
    • 11:00

      Träningsmatch vs. Stensätra/Högbo F-05


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch F-06


      15:00
    • 14:15

      Träningsmatch mot saik P-06


      16:15
    • 17:00

      Stuvsta IF (hemma) Damlag


      18:00
  • 22Sön
    • 13:00

      Träningsmatch Valbo/Haga-Hille P-05


      15:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch vs. Vaksala F-05


      18:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 23Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Tränings match mot Saik 09 P-10


      18:50
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
      Strömvallen
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Ledarmöte P-09


      21:00
    • 19:30

      Hagaströms SK (hemma) Damlag


      20:30
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-05


      17:00
    • 15:00

      Gefle IF F19 (hemma) Damlag


      16:45
    • 18:00

      Månkarbo IF/Ullfors IK ungdom (borta) P-03


      20:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Träningsmatch vs. Hille F-05


      11:00
    • 10:30

      Träningsmatch F-06


      13:00
    • 17:45

      Träningsmatch P-06


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte inför säsongen P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 30Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 31Tis
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45