Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 09:30

      Träning Herrlag A


      11:00
    • 11:00

      Sammandrag 4 P-05


      14:00
    • 12:00

      Sollentuna FK (borta) Damlag


      14:00
  • 2Sön
    • 09:30

      Träning Herrlag A


      11:00
    • 12:00

      Futsal sammandrag 4 F-06


      15:00
    • 13:30

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 15:00

      Träning F-05


      17:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 3Mån
    v.6
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P&F12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:30

      Föräldramöte F-05


      20:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
  • 8Lör
    • 10:00

      Matcher P-10


      12:00
    • 14:00

      Sandvikens AIK FK (borta) P-04


      16:00
    • 16:00

      Årsunda IF (hemma) P-04


      18:00
    • 18:00

      Valbo Cupen Herrlag A


      00:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Valbo Cupen Herrlag A


      19:00
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 11:00

      Hille IF Svart (hemma) F-03/04


      13:00
    • 12:00

      Sandvikens IF Röd (borta) F-03/04


      14:00
    • 14:30

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
  • 10Mån
    v.7
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P&F12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 18:00

      Lagmöte Damlag


      21:00
    • 18:00

      Hockeymatch F-09


      21:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 14Fre
    • Heldag

      Valbocupen Dam 2020 Damlag

    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
      Gavlevallen Gävle
      Anteckning: Utomhus, kom ihåg kläder efter väder!
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Valbocupen Dam 2020 Damlag

    • 09:30

      Enköpings SK (hemma) Damlag


      10:30
    • 10:30

      Träning P-10


      13:00
    • 11:30

      Karlbergs BK (hemma) Damlag


      12:30
    • 13:30

      IFK Västerås (borta) Damlag


      14:30
    • 16:00

      Bele Barkarby FF (hemma) Damlag


      17:00
    • 17:30

      IK Viljan (borta) Damlag


      18:30
    • 20:00

      Films SK (borta) Damlag


      21:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Valbocupen Dam 2020 Damlag

    • 10:00

      Sammandrag - 5, Hagaström P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 10:30

      Sammandrag 5, Gävle IF P-07


      11:30
    • 11:00

      Hille IF Gul (borta) F-03/04


      13:00
    • 14:00

      Futsal F-09


      18:00
    • 15:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-03/04


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 17Mån
    v.8
    • 18:00

      Träning P&F12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Ledarmöte Valbo FF


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
  • 23Sön
    • Heldag

      Inomhuscup P-11

    • 08:00

      Distriklagsträning P-05


      09:30
    • 09:00

      Träning P&F12


      18:30
    • 09:00

      Barn hjälper barn F-09


      17:00
    • 09:00

      Barn hjälper barn cup F-09


      18:30
    • 12:00

      Säsongen 2020 P-10


      12:00
    • 15:00

      Barn hjälper barn cupen P-10


      18:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 15:00

      Träning F-05


      17:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
  • 24Mån
    v.9
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 20:00

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 09:50

      Lag aktivitet på Alborgen F-05


      13:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
  • 27Tor
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 10:00

      Träning P-07


      12:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-04


      20:45
  • 28Fre
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
  • 29Lör
    • 17:00

      Träningsmatch P-03


      19:00
    • 21:00

      Seriespel 2020 P-09


      22:00