Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
  • 3Fre
    • Heldag

      Bilma cup 2020 Damlag

    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 15:55

      Hagaström (borta) Damlag


      16:55
    • 17:40

      Sandviken (borta) Damlag


      18:40
    • 20:35

      Hedesunda (hemma) Damlag


      21:35
  • 4Lör
    • Heldag

      Bilma cup 2020 Damlag

    • 09:00

      Träning P-07


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:10

      Hofors (borta) Damlag


      10:10
    • 10:20

      IK Sätra (hemma) Damlag


      11:20
    • 15:00

      Stensätra (borta) Damlag


      16:00
    • 18:30

      Norrham (hemma) Damlag


      19:30
  • 5Sön
    • Heldag

      Bilma cup 2020 Damlag

    • 09:15

      Lite match spel mot Saik,sif,forsbacka P-10


      13:00
    • 10:00

      2 st träningsmatcher P-09


      12:00
  • 6Mån
    v.2
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:45

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Cup Sandviken Herrlag A

    • Heldag

      Futsal F-06

    • 12:30

      Träning Damlag


      14:00
    • 14:00

      IK Huge (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Högbo AIK Vit (hemma) F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Högbo AIK Grön (borta) F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Sandvikens IF (borta) F-05


      19:00
    • 18:00

      Järbo IF (hemma) F-05


      20:00
  • 12Sön
    • Heldag

      Cup Sandviken Herrlag A

    • 15:00

      Träning F-05


      17:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 13Mån
    v.3
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:45

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 14Tis
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
      Gavlevallen
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch F-06


      20:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Träning F-05


      09:30
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-04


      12:00
    • 10:00

      Matcher futsal P-03


      12:00
    • 11:00

      IK Huge (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Träning F-05


      12:30
  • 19Sön
    • 09:30

      Träning Herrlag A


      11:00
    • 10:00

      Futsal serie P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning P-03


      12:30
    • 12:00

      Sammandrag 4 - Hagaström P-07


      13:00
    • 12:15

      Futsal F-09


      16:00
    • 13:00

      Sammandrag 4 - Skutskär P-07


      14:00
    • 13:15

      Träning Damlag


      15:00
    • 15:00

      Träning F-05


      17:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 20Mån
    v.4
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:45

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 21Tis
    • 16:30

      Tränings match mot Forsbacka 09 P-10


      18:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45
  • 22Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
  • 24Fre
    • 00:00

      Göransson Cup 2020 F-06


      00:00
    • Heldag

      Göransson Cup P-07

    • Heldag

      Göransson cup P-09

    • Heldag

      Göransson Cup F-05

    • 16:00

      Göransson cup F-09


      00:00
    • 16:00

      Göransson cup P-10


      00:00
    • 16:50

      Göransson Cup Lag 1 Match 1 P-07


      17:50
    • 17:15

      Göransson cup Lag 2 Match 1 P-07


      18:15
    • 21:50

      Skiljebo SK F17 (hemma) F-03/04


      22:50
    • 22:15

      Ersmark IK (borta) F-03/04


      23:15
  • 25Lör
    • Heldag

      Göransson Cup P-07

    • Heldag

      Göransson cup P-09

    • Heldag

      Göransson Cup F-05

    • 00:00

      Göransson cup F-09


      20:00
    • Heldag

      Göransson cup P-10

    • 09:30

      Träning Herrlag A


      11:00
    • 10:00

      Göransson Cup Lag 1 Match 2 P-07


      11:00
    • 10:30

      Göransson cup Lag 2 match nr 2 P-07


      11:30
    • 12:15

      Träning Damlag


      14:00
    • 16:40

      Stuvsta IF (borta) F-03/04


      17:40
    • 18:20

      Gideonsbergs IF (borta) F-03/04


      19:20
    • 20:50

      Göransson Cup Lag 1 Match 3 P-07


      21:50
    • 21:40

      Göransson cup Lag 2 Match 3 P-07


      22:40
  • 26Sön
    • Heldag

      Göransson Cup P-07

    • Heldag

      Göransson Cup F-05

    • 00:00

      Göransson cup P-10


      14:00
    • 00:35

      Uppsala IF (borta) F-03/04


      01:35
    • 01:00

      Ingarö IF (hemma) F-03/04


      02:00
    • 09:30

      Träning Herrlag A


      11:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 27Mån
    v.5
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P&F12


      19:00
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03/04


      21:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning Herrlag A


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 30Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag A


      20:45
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
  • 31Fre
    • 17:00

      Inventering Damlag


      22:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30