Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      Strömsbro IF (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Älvkarleby IK (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Strömsbro IF (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Minisammandrag F-10


      14:00
    • 12:15

      Match Lag Svart P-10


      14:00
    • 13:00

      Strömsbro IF Blå (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Inventering Damlag


      17:00
    • 13:00

      Inventering Herrlag A


      19:00
    • 13:00

      Gefle IF FF 2 (borta) Damlag


      15:00
    • 14:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-06


      16:00
    • 15:15

      Sandvikens AIK FK (borta) P-04


      17:15
    • 16:00

      IK Huge (borta) F-03/04


      18:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Hagaströms SK (hemma) Herrlag A


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 3Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Sandvikens IF (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:30

      Hagaströms SK (hemma) Damlag


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 4Ons
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Sandvikens IF (hemma) P-07


      20:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:15
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:40

      Hille IF Gul (hemma) P-08


      20:40
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (hemma) P-05


      20:00
  • 7Lör
    • 00:00

      Strömsbro IF (hemma) P&F12


      00:00
    • 10:00

      Strömsbro IF Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Löpträning P-06


      12:00
    • 12:00

      Gefle IF FF Grön (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Orange (borta) F-07


      14:00
    • 12:30

      Bollvärdar F-11


      15:00
    • 13:00

      Hille IF gul (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Hille IF 2 (hemma) Damlag


      15:00
    • 16:00

      Strands IF (hemma) P-03


      18:00
    • 16:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herrlag A


      18:00
  • 8Sön
    • Heldag

      Sammandrag i Hille F-11

    • 00:00

      Sammandrag P-11


      00:00
    • 09:00

      Fotbollens dag P-10


      19:00
    • 09:00

      Sandvikens IF Vit (borta) P-08


      11:00
    • 10:20

      Fotbollens dag F-10


      14:40
    • 11:00

      IK Huge Vit (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Kungsgårdens SK/Högbo AIK (hemma) F-03/04


      13:00
    • 12:00

      Final GFF-cupen F-06


      13:30
    • 13:00

      Torsåkers IF (hemma) F-08


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (hemma) P-04


      15:00
    • 15:00

      Hille IF (hemma) Herrlag A


      17:00
    • 16:00

      IK Huge (hemma) F-05


      18:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK (borta) Damlag


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 11Ons
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
      Åbyvallen
    • 17:15

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:30

      Gefle IF FF (borta) F-06


      21:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      20:20
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:15
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:30

      Hofors AIF (borta) P-05


      20:30
    • 20:00

      Anmälan Futsal P-05


      19:00
  • 14Lör
    • 09:00

      Strömsbro IF (borta) F-03/04


      11:00
    • 10:00

      IK Huge Blå (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      IK Huge Blå (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Brynäs IF FK (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-05


      13:00
    • 12:00

      Hofors AIF (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      IK Huge Vit (borta) P-09


      15:00
    • 15:00

      Kungsängens IF (borta) Herrlag A


      17:00
    • 16:00

      Högbo AIK Grön (borta) F-07


      18:00
    • 16:30

      Torsåkers IF (borta) P-03


      18:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Minisammandrag F-10


      13:00
    • 10:30

      serie match lag röd P-10


      14:00
    • 10:30

      Träning P-10


      14:00
    • 13:00

      Sandvikens IF 2 (borta) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Brynäs IF FK (borta) Herrlag A


      17:00
    • 15:00

      IK Huge Röd (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Sandvikens IF Röd (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Åbyggeby FK/Ockelbo (borta) F-06


      18:00
  • 16Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
  • 17Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
  • 18Ons
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Hagaströms SK (hemma) F-07


      19:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-06


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:15

      Träning F-06


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:15
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (hemma) P-04


      20:00
  • 21Lör
    • 10:00

      Stensätra IF/ Årsunda IF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Forsbacka och SIF P-09


      13:30
    • 10:00

      Match F-09


      11:15
    • 12:00

      Bollkallar på dammatch P&F12


      14:00
    • 12:00

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Hille IF (hemma) P-05


      14:00
    • 12:00

      Moheds SK (hemma) Damlag


      14:00
    • 14:00

      Gefle IF FF Svart (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Caféteria P-06


      17:00
    • 15:00

      Hudiksvalls Förenade FF (hemma) Herrlag A


      17:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Sammandrag Kastvallen F-11

    • 00:00

      Sammandrag P-11


      00:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      19:00
    • 09:00

      Strömsbro IF (hemma) P&F12


      16:00
    • 10:00

      Åbyggeby FK / Ockelbo (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Stensätra IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Älvkarleby IK (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Steneberg Ungdoms IF (borta) P-04


      13:00
    • 13:00

      Kilafors IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 14:00

      Gefle IF FF Vit (hemma) P-06


      16:00
    • 16:30

      Strömsbro IF (hemma) F-05


      18:30
  • 23Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Avslutande föräldrarmatch P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:15
    • 18:30

      IK Huge (hemma) Herrlag A


      20:30
  • 24Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:15
    • 19:00

      NorrHam (borta) Damlag


      21:00
  • 25Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      19:15
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Match Mot Sätra F-05


      21:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Föräldramatch F-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Årsunda IF (hemma) P-03


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:15
  • 27Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Endagarscup P-07

    • 10:00

      Träningsmatch mot SAIK P-09


      13:00
    • 11:20

      Strömsbro IF (borta) F-05


      13:20
    • 12:00

      Hagaströms SK (borta) P-05


      14:00
    • 13:00

      Cafeteriatjänst - se schemat F-10


      13:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar Div.2 Valbo FF- Skiljebo SK P-07


      16:00
    • 16:00

      Tallåsens IF (borta) Damlag


      18:00
  • 29Sön
    • 14:00

      Norrsundets IF (borta) Herrlag A


      16:00
    • 15:00

      Hofors AIF (hemma) F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Hille IF (borta) P-06


      18:00
  • 30Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-07


      19:15