Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 2Fre
  • 3Lör
    • Heldag

      Cup F-09

    • 10:00

      Cup Sandviken P-08


      17:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Iggesunds IK (hemma) P-03


      15:00
    • 16:00

      Cafeteria- och entrétjänst - se schemat F-10


      19:00
    • 17:00

      Stensätra IF (hemma) Damlag


      19:00
    • 18:00

      Cafeteria F-11


      19:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Träning F-06


      18:00
    • 11:00

      Träning Herrlag A


      12:30
    • 13:00

      Hagaströms SK (borta) P-04


      15:00
    • 17:00

      Träning match mot forsbacka 09 P-10


      18:30
  • 5Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Sandvikens IF P04 (borta) P-03


      20:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 20:00

      Ockelbo IF (hemma) Herrlag A


      22:00
    • 20:00

      Möte inför Forwardscupen F-05


      20:30
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Stensätra IF (hemma) Herrlag A


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Föräldrar till Örebro P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-06


      20:00
  • 9Fre
    • Heldag

      Forwardcupen P-07

    • Heldag

      Forwardcupen F-05

    • 09:00

      IK Östria Lambohov (hemma) F-05


      10:00
    • 09:00

      Rallarbollen 2019 Födda 2009 P-10


      16:00
    • 13:00

      Rynninge IK (borta) F-05


      14:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:30

      Skutskärs IF FK / Älvkarleby IK (hemma) F-03/04


      20:30
  • 10Lör
    • Heldag

      Forwardcupen F-05

    • 10:00

      Gefle IF FF blå (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Torsåkers IF (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Värmdö IF (hemma) F-05


      12:00
    • 12:00

      IK Sätra (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (hemma) P-05


      15:00
    • 13:00

      Hille IF (borta) F-07


      15:00
    • 14:00

      Täby FK (borta) Herrlag A


      16:00
  • 11Sön
    • Heldag

      Forwardcupen F-05

    • 10:00

      IK Sätra (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 11:20

      Strömsbro IF (borta) F-03/04


      13:20
    • 14:00

      Åbyggeby FK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 15:00

      IK Huge Vit (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola F-03/04


      17:00
    • 17:00

      Skutskärs IF FK (borta) Damlag


      19:00
  • 12Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 13Tis
    • 17:15

      Kungsgårdens SK (borta) P-07


      19:15
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:30

      Match F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      IK Huge (borta) Herrlag A


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
      A plan
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 18:30

      Sandvikens IF (borta) F-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Ockelbo IF (borta) P-07


      20:30
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-08


      18:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Caféteria och inträde P-06


      21:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      IK Huge (hemma) Damlag


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      19:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Kvällstid F-05


      22:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) F-09


      12:00
    • 10:30

      Sandvikens AIK FK (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Sandvikens AIK FK (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Trönö IK/Rengsjö SK (hemma) F-03/04


      14:00
    • 12:00

      Gefle IF FF vit (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      IFK Mora FK (hemma) Herrlag A


      15:00
    • 14:45

      Hofors AIF (borta) F-05


      16:45
    • 15:00

      Cafe och entre Dam P-08


      18:00
    • 15:30

      Bollkallar damer P-08


      18:00
    • 16:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) Damlag


      18:00
  • 18Sön
    • 09:15

      serie match lag röd P-10


      13:00
    • 10:00

      Minisammandrag F-10


      13:00
    • 10:00

      Sandvikens IF 07/08 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-03


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-08


      12:00
    • 10:15

      serie match lag svart P-10


      14:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-06


      13:00
    • 13:00

      Träning P-09


      15:00
    • 14:00

      Torsåkers IF (hemma) P-07


      16:00
    • 14:00

      Hagaströms SK (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Norrsundets IF (hemma) Herrlag A


      18:00
    • 16:00

      Fotbollsskola P-04


      17:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Hofors AIF (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 18:00

      Cafeteria Div.4 Valbo FF- Årsunda IF P-07


      21:00
    • 18:00

      Sandvikens IF (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Entrékassa Valbo FF- Årsunda IF div.4 P-07


      21:00
    • 18:30

      Sandvikens IF (borta) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Årsunda IF (hemma) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:05

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      GFF-Cup F-06


      21:00
    • 19:30

      Kvarnsvedens IK (borta) P-03


      21:30
  • 22Tor
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Kostföreläsning F-06


      19:00
    • 17:30

      Kost- och näringsföreläsning P-06


      19:00
    • 17:30

      Kostföreläsning P-05


      19:00
    • 17:30

      Kostföreläsning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Obligatorisk kostföreläsning del 1 F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Ljusne AIK FF (borta) Damlag


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:40

      Hagaströms SK Gul (hemma) P-08


      20:40
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
  • 24Lör
    • Heldag

      Sammandrag Kungsgården F-11

    • 00:00

      Sammandrag i Kungsgården P-11


      00:00
    • 10:00

      Stensätra IF Gul (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Hille IF gul (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Storviks IF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      IK Huge (hemma) F-05


      12:00
    • 10:45

      Länsfinal Boule P-05


      14:00
    • 12:00

      Edsbyn IF FF (borta) Damlag


      14:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Blå (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Blå (borta) F-07


      14:00
    • 14:00

      Sandvikens IF P04 (hemma) P-03


      16:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) Herrlag A


      16:00
    • 14:30

      IK Huge Vit (borta) P-07


      16:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Strömsbro IF (hemma) P&F12


      00:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      19:00
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-08


      12:00
    • 10:30

      Högbo AIK (borta) P-06


      12:30
    • 11:00

      Storviks IF (7:7) (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Norrala IF (hemma) P-04


      13:00
    • 13:30

      Sammandrag F-10


      16:45
    • 15:00

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-08


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola P-04


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola F-03/04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Forsbacka IK (hemma) Herrlag A


      19:45
  • 26Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 27Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:30

      Kostföreläsning F-06


      19:00
    • 17:30

      Kost- och näringsföreläsning P-06


      19:00
    • 17:30

      Obligatorisk kostföreläsning del 2 F-05


      19:00
    • 17:30

      Kostföreläsning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:00

      Ockelbo IF (hemma) P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Hedesunda IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Tränings match mot Forsbacka 7 manna P-10


      19:00
    • 18:00

      Hagaströms SK (hemma) F-05


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      20:30
    • 18:30

      Hille IF (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:40
    • 18:40

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-08


      20:40
    • 19:00

      Sandvikens IF (borta) F-03/04


      21:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
  • 31Lör
    • 10:00

      Strömsbro IF Orange (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      IK Sätra (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:30

      Skutskärs IF FK (borta) P-09


      12:30
    • 12:00

      Hofors AIF (hemma) F-09


      14:00
    • 12:30

      serie match P-10


      15:00
    • 13:00

      Bollkallar P-10


      15:00
    • 14:00

      Hagaströms SK (hemma) F-09


      16:00
    • 14:00

      Steneberg Ungdoms IF (borta) P-03


      16:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:00

      Fotbollsskola P-04


      15:00
    • 18:00

      Anmälan futsal 2019-2020 P-04


      18:05