Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:00

      Strömsbro IF (hemma) P&F12


      12:00
    • 10:00

      IK Sätra (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrlag A


      11:30
    • 10:00

      Hille IF Gul (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Stensätra IF (borta) F-09


      12:00
    • 10:30

      Grillning åbyvallen F-07


      14:30
    • 11:00

      Kungsgårdens SK (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Hille IF Gul (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Hille IF Svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Hagaströms SK (hemma) P-09


      13:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Sammandrag i Torsåker P-11


      19:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) F-08


      12:00
    • 10:00

      Lagaktivitet med hoj P-05


      14:00
    • 12:00

      F11 (hemma) F-11


      19:00
    • 14:00

      Cafeteriatjänst - se schemat F-10


      17:00
    • 15:00

      Kungsängens IF (hemma) Herrlag A


      17:00
    • 15:00

      Hille IF Svart (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Hagaströms SK (borta) Damlag


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Hille IF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 18:00

      Järbo IF (borta) F-06


      20:00
    • 18:30

      Ockelbo IF (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Hedesunda IF (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 6Tor
    • 08:30

      Träning F-05


      10:00
    • 10:00

      IK Huge (hemma) P-06


      12:00
    • 13:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-04


      15:00
    • 16:00

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:40

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-08


      20:40
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Hille IF Svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (borta) F-05


      13:00
    • 12:30

      Hofors AIF (borta) P-09


      14:30
    • 13:30

      IK Huge Blå (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      FC Gute (borta) Herrlag A


      16:00
    • 15:00

      Högbo AIK (hemma) P-07


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Stensätra IF Svart (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Hille IF (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Match Lag Svart P-10


      12:30
    • 10:00

      serie match P-10


      12:30
    • 10:30

      Högbo AIK (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      IK Huge Blå (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Strands IF (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Högbo AIK (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Kungsgårdens SK/Högbo AIK (hemma) F-03/04


      15:00
    • 13:30

      Minisammandrag F-10


      16:00
    • 14:00

      Hille IF 2 (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      IK Huge Röd (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Fika hemmamatch P-05


      17:00
    • 15:00

      Match Valbo-GIF P-05


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola F-03/04


      17:00
    • 18:00

      Gefle IF FF (borta) P-04


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Strömsbro IF (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 19:00

      Brynäs IF FK (hemma) Herrlag A


      21:00
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 18:00

      Entré & cafeteria 3st P-08


      21:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK (hemma) Damlag


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
      Åbyvallen B-plan halvplan
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:40

      Tränings match inför cupen i gimo P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning F-05


      19:45
    • 19:30

      Gefle IF FF (hemma) P-03


      21:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 14Fre
    • Heldag

      Matcher fredag + söndag P-08

    • Heldag

      Hudik Cup P-06

    • 17:55

      Cup i gimo P-10


      00:00
    • 18:00

      Falu sommarcup F-05


      00:00
    • 19:30

      Kvarnsvedens IK (hemma) Herrlag A


      21:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Matcher fredag + söndag P-08

    • Heldag

      Hudik Cup P-06

    • Heldag

      Cup i gimo P-10

    • Heldag

      Falu sommarcup F-05

    • Heldag

      Falun cup P-08

    • Heldag

      Cup i Falun P-09

    • Heldag

      Sammandrag #3 P-10

    • 00:00

      Sammandrag i Ockelbo P-11


      19:00
    • Heldag

      Sammandrag i Ockelbo F-11

    • 09:00

      Strömsbro IF (hemma) P&F12


      12:00
    • 10:00

      Stensätra IF (borta) F-09


      12:00
    • 11:00

      Hofors AIF (borta) P-07


      13:00
    • 12:15

      Bollkallar - se schemat F-10


      15:00
    • 12:15

      IK Sätra (borta) F-07


      14:15
    • 13:00

      Gefle IF FF blå (borta) F-09


      15:00
    • 13:00

      Torsåkers IF (hemma) P-03


      15:00
    • 13:00

      Sandvikens IF 2 (hemma) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Strömsbro IF (borta) P-05


      17:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Matcher fredag + söndag P-08

    • Heldag

      Hudik Cup P-06

    • 00:00

      Cup i gimo P-10


      14:45
    • 00:00

      Falu sommarcup F-05


      19:00
    • Heldag

      Cup i Falun P-09

    • 14:00

      Ljusdals IF (borta) F-03/04


      16:00
    • 16:00

      Fotbollsskola P-04


      17:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Hagaströms SK (borta) Herrlag A


      21:30
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:45

      Hofors AIF (hemma) F-08


      19:45
    • 18:00

      Cafe damernas DM-final P-08


      21:00
    • 18:00

      Kafeteria Åbyvallen P-05


      21:00
    • 18:35

      Träning F-05


      21:00
    • 18:50

      IK Huge Gul (borta) P-07


      20:50
    • 19:00

      Gefle IF (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      DM-final P-09


      20:45
  • 19Ons
    • 16:30

      IK Huge (borta) P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Strömsbro IF Blå (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 19:00

      Kilafors IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:30

      Sandvikens IF (hemma) F-03/04


      21:30
    • 19:30

      Skiljebo SK (borta) Herrlag A


      21:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Åbyvallen café/entre F-07


      21:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Moheds SK (borta) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Storviks IF (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Stensätra IF/ Årsunda IF (borta) F-05


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Årsunda IF (borta) P-03


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Högbo AIK Vit (hemma) F-07


      21:00
  • 25Tis
    • Heldag

      Sommaravslutning F-10

    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      NorrHam (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 26Ons
    • 15:00

      Bindande anmälan till Forward-cup P-07


      15:05
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Tränings match mot Forsbacka födda 09 för dem som vill P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Match flyttad från söndag P-07


      20:00
    • 18:30

      Årsunda IF (hemma) P-07


      20:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 27Tor
    • Heldag

      Dalecarliacup 27/6-30/6 F-06

    • 09:00

      Delecarlia cup P-05


      00:00
    • 12:40

      Forssa BK (hemma) P-03


      13:40
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:20

      Tynset IF (borta) P-03


      18:20
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Hofors AIF (hemma) F-03/04


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarliacup 27/6-30/6 F-06

    • Heldag

      Delecarlia cup P-05

    • 13:50

      Katrineholms AIK (borta) P-03


      14:50
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Fredagstunering F-07


      18:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarliacup 27/6-30/6 F-06

    • Heldag

      Delecarlia cup P-05

    • 10:00

      Träning P-09


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF vit (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Strömsbro IF (hemma) F-05


      12:00
    • 12:00

      Högbo AIK (hemma) F-09


      14:00
    • 13:50

      Boo FF (hemma) P-03


      14:50
    • 14:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-07


      16:00
    • 14:30

      IK Huge Vit (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Enköpings SK FK (borta) Herrlag A


      18:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Dalecarliacup 27/6-30/6 F-06

    • 00:00

      Delecarlia cup P-05


      15:00
    • 10:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      12:00
    • 13:00

      Norrala IF (borta) F-03/04


      15:00
    • 15:00

      Hofors AIF (hemma) Herrlag A


      17:00