Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 00:00

      Valbo FF P&F12 (hemma) P&F12


      00:00
    • 10:00

      Hille IF Gul (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Stensätra IF (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Träning Herrlag A


      11:30
    • 10:00

      IK Sätra (hemma) F-05


      12:00
    • 10:30

      Grillning åbyvallen F-07


      14:30
    • 11:00

      Kungsgårdens SK (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Hille IF Gul (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Hille IF Svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Hagaströms SK (hemma) P-09


      13:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Sammandrag i Torsåker P-11


      19:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 10:00

      Lagaktivitet med hoj P-05


      14:00
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      F11 (hemma) F-11


      19:00
    • 14:00

      Cafeteriatjänst - se schemat F-10


      17:00
    • 15:00

      Kungsängens IF (hemma) Herrlag A


      17:00
    • 15:00

      Hille IF Svart (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Hagaströms SK (borta) Damlag


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Hille IF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 18:00

      Järbo IF (borta) F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Ockelbo IF (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Cafetjänst Div.3 damer Valbo FF- Hedesunda IF P-07


      21:00
    • 19:00

      Entrékassa Valbo FF- Hedesunda IFdiv.3 damer P-07


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Hedesunda IF (hemma) Damlag


      21:00
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (borta) F-03/04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 6Tor
    • 08:30

      Träning F-05


      10:00
    • 10:00

      IK Huge (hemma) P-06


      12:00
    • 13:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-04


      15:00
    • 16:00

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:40

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-08


      20:40
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Hille IF Svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (borta) F-05


      13:00
    • 12:30

      Hofors AIF (borta) P-09


      14:30
    • 13:30

      IK Huge Blå (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      FC Gute (borta) Herrlag A


      16:00
    • 15:00

      Högbo AIK (hemma) P-07


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Hille IF (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Stensätra IF Svart (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Match Lag Svart P-10


      12:30
    • 10:00

      serie match P-10


      12:30
    • 10:30

      Högbo AIK (borta) P-08


      12:30
    • 11:00

      IK Huge Blå (borta) P-09


      13:00
    • 11:00

      Strands IF (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Högbo AIK (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Kungsgårdens SK/Högbo AIK (hemma) F-03/04


      15:00
    • 13:30

      Minisammandrag F-10


      16:00
    • 14:00

      Hille IF 2 (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      IK Huge Röd (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Fika hemmamatch P-05


      17:00
    • 15:00

      Match Valbo-GIF P-05


      17:00
    • 15:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola P-04


      17:00
    • 18:00

      Gefle IF FF (borta) P-04


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Strömsbro IF (borta) F-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Brynäs IF FK (hemma) Herrlag A


      21:00
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Entré & cafeteria 3st P-08


      21:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK (hemma) Damlag


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:40

      Tränings match inför cupen i gimo P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning F-05


      19:45
    • 19:30

      Gefle IF FF (hemma) P-03


      21:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-06


      21:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Matcher fredag + söndag P-08

    • Heldag

      Hudik Cup P-06

    • 17:55

      Cup i gimo P-10


      00:00
    • 18:00

      Falu sommarcup F-05


      00:00
    • 19:30

      Kvarnsvedens IK (hemma) Herrlag A


      21:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Matcher fredag + söndag P-08

    • Heldag

      Hudik Cup P-06

    • Heldag

      Cup i gimo P-10

    • Heldag

      Falu sommarcup F-05

    • Heldag

      Falun cup P-08

    • 00:00

      Sammandrag i Ockelbo P-11


      19:00
    • Heldag

      Sammandrag #3 P-10

    • Heldag

      Cup i Falun P-09

    • 00:00

      Valbo FF P&F12 (hemma) P&F12


      00:00
    • Heldag

      Sammandrag i Ockelbo F-11

    • 10:00

      Stensätra IF (borta) F-09


      12:00
    • 11:00

      Hofors AIF (borta) P-07


      13:00
    • 12:15

      IK Sätra (borta) F-07


      14:15
    • 12:15

      Bollkallar - se schemat F-10


      15:00
    • 13:00

      Torsåkers IF (hemma) P-03


      15:00
    • 13:00

      Sandvikens IF 2 (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF blå (borta) F-09


      15:00
    • 15:00

      Strömsbro IF (borta) P-05


      17:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Matcher fredag + söndag P-08

    • Heldag

      Hudik Cup P-06

    • 00:00

      Cup i gimo P-10


      14:45
    • 00:00

      Falu sommarcup F-05


      19:00
    • Heldag

      Cup i Falun P-09

    • 14:00

      Ljusdals IF (borta) F-03/04


      16:00
    • 16:00

      Fotbollsskola P-04


      17:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:30

      Hagaströms SK (borta) Herrlag A


      21:30
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:45

      Hofors AIF (hemma) F-08


      19:45
    • 18:00

      Cafe damernas DM-final P-08


      21:00
    • 18:00

      Kafeteria Åbyvallen P-05


      21:00
    • 18:35

      Träning F-05


      21:00
    • 18:50

      IK Huge Gul (borta) P-07


      20:50
    • 19:00

      DM-final P-09


      20:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Gefle IF (hemma) Damlag


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      IK Huge (borta) P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Strömsbro IF Blå (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 19:00

      Kilafors IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:30

      Bollnäs GIF FF (borta) P-03


      21:30
    • 19:30

      Skiljebo SK (borta) Herrlag A


      21:30
    • 19:30

      Sandvikens IF (hemma) F-03/04


      21:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Åbyvallen café/entre F-07


      21:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Norrsundets IF (hemma) Herrlag A


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (borta) F-08


      12:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Träning Damlag


      12:30
    • 14:00

      Steneberg Ungdoms IF (hemma) P-04


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (borta) F-06


      17:00
    • 16:00

      Moheds SK (borta) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Storviks IF (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Stensätra IF/ Årsunda IF (borta) F-05


      19:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:45
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Årsunda IF (borta) P-03


      20:30
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      IK Huge (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Högbo AIK Vit (hemma) F-07


      21:00
  • 25Tis
    • Heldag

      Sommaravslutning F-10

    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      NorrHam (hemma) Damlag


      21:00
  • 26Ons
    • 15:00

      Bindande anmälan till Forward-cup P-07


      15:05
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning match mot Forsbacka P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 27Tor
    • 00:00

      Dalecarliacup 27/6-30/6 F-06


      00:00
    • 09:00

      Delecarlia cup P-05


      00:00
    • 09:00

      Valbo FF 02/03 (hemma) P-03


      10:00
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Hofors AIF (hemma) F-03/04


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Delecarlia cup P-05

    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:00

      Fredagstunering F-07


      18:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Delecarlia cup P-05

    • 10:00

      Gefle IF FF vit (hemma) F-09


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Strömsbro IF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Strömsbro IF (hemma) F-05


      12:00
    • 12:00

      Högbo AIK (hemma) F-09


      14:00
    • 14:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-07


      16:00
    • 14:30

      IK Huge Vit (borta) P-09


      16:30
    • 16:00

      Enköpings SK FK (borta) Herrlag A


      18:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Delecarlia cup P-05


      15:00
    • 10:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      12:00
    • 12:00

      Årsunda IF (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Norrala IF (borta) F-03/04


      15:00
    • 15:00

      Hofors AIF (hemma) Herrlag A


      17:00