Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) P-04


      12:00
    • 14:30

      Hille IF (hemma) P-03


      16:30
    • 15:00

      Hagaströms SK (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 15:00

      Bollnäs GIF FF 2 (borta) Damlag


      17:00
    • 16:00

      Teambuildning P-05


      19:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 18:00

      Domar utbildning P-04


      20:00
    • 18:00

      Domarutbildning P-05


      20:00
    • 18:00

      Domarutbildning F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:30

      Gefle IF FF (hemma) F-05


      12:30
    • 10:30

      Iggesunds IK (borta) P-03


      12:30
    • 10:30

      Hagaströms SK (hemma) F-07


      12:30
    • 11:00

      Gefle IF FF Röd (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Upptaksaktivitet P-04


      19:00
    • 13:30

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-05


      15:30
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Tränings Match 5 manna P-10


      16:00
    • 15:30

      Hagaströms SK (hemma) F-06


      17:30
    • 15:30

      Match mot Brynäs P-07


      17:30
    • 15:30

      Brynäs IF FK (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      IFK Mora FK (borta) Herrlag A


      18:00
    • 17:30

      Match P-06


      19:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Bollnäs GIF FF F04 (borta) F-03/04


      12:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:00

      Uppstartsmöte föreningsdomare P-04


      20:00
    • 18:00

      Domarinformation F-05


      19:30
  • 6Mån
    v.19
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Fotbollsskola F04 F-03/04


      21:00
    • 18:00

      Utbildning Lira Blågult Fotbollsskola P-04


      21:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
  • 8Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Skutskärs IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:30

      Gefle IF FF (borta) F-03/04


      21:30
  • 10Fre
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:30

      Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Ockelbo IF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Ockelbo IF (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Kungsgårdens SK (borta) F-09


      13:00
    • 11:30

      Järbo IF (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Gefle IF FF Svart (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      IK Huge Blå (hemma) F-09


      15:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 16:00

      Hagaströms SK (borta) F-05


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Städdag F-05


      13:00
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen P-05


      13:00
    • 09:00

      Städdag F-03/04


      13:00
    • 09:00

      Städdag P-03


      13:00
    • 09:00

      Städdag P-04


      13:00
    • 09:00

      Städdag P-08


      13:00
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen Valbo FF


      13:00
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen P-09


      13:00
    • 09:00

      Städdag F-09


      13:00
    • 09:00

      serie match Valbo svart P-10


      11:00
    • 09:30

      Minisammandrag F-10


      12:00
    • 10:00

      IK Huge (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Hille IF (borta) F-06


      14:00
    • 12:30

      serie match Valbo röd P-10


      15:30
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Hille IF (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Hagaströms SK Svart (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Skutskärs IF FK (hemma) Damlag


      19:00
    • 18:00

      Gefle IF FF Vit (borta) P-06


      20:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Föräldramöte P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Föräldramöte P-11


      18:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:15
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Hofors AIF (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Åbyggeby FK (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte P-05


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:50

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:40

      Gävle GIK FK (hemma) P-08


      20:15
    • 19:00

      Steneberg Ungdoms IF (borta) P-03


      21:00
  • 17Fre
    • 18:30

      IK Huge (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Årsunda IF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Sammandrag/Match P-11

    • 10:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:30

      IK Huge Vit (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Årsunda IF (borta) P-09


      13:00
    • 11:30

      Hagaströms SK (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Österfärnebo IF/Hedesunda IF (hemma) P-05


      14:00
    • 13:00

      IFK Stocksund (borta) Herrlag A


      15:00
    • 13:00

      Hedesunda IF (hemma) P-07


      15:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Hille IF Gul (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-11


      14:00
    • 12:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Vit (borta) F-08


      15:00
    • 13:00

      Hille IF (borta) F-03/04


      15:00
    • 15:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Damlag


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola P-04


      17:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      Älvkarleby IK (borta) P-09


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Hofors AIF (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      IK Huge (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
      Åbyvallen B-plan halvplan
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:45

      IK Huge (borta) F-05


      20:45
    • 18:45

      Dammatch F-06


      20:45
    • 19:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 24Fre
    • 19:30

      Bollkalle F-05


      21:00
    • 19:30

      Gamla Upsala SK (hemma) Herrlag A


      21:30
  • 25Lör
    • 13:00

      Edsbyn IF FF (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle Åbyvallen F-07


      15:00
    • 14:00

      Forsbacka IK (borta) Herrlag A


      16:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Match Lag Röd P-10


      12:00
    • 10:30

      Minisammandrag F-10


      13:00
    • 11:00

      Träning Herrlag A


      12:30
    • 11:00

      Högbo AIK (hemma) F-06


      13:00
    • 13:00

      Match Lag Svart P-10


      15:00
    • 14:30

      Fotbollsskola P-04


      17:00
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola F-03/04


      17:00
    • 16:00

      Norrala IF (borta) P-04


      18:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:45

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05


      20:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 19:00

      Hagaströms SK (borta) P-06


      21:00
    • 19:30

      Hudiksvalls Förenade FF (borta) Herrlag A


      21:30
  • 30Tor
    • 10:30

      Älvkarleby IK (borta) F-07


      12:30
    • 12:15

      Bollkallar F-08


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF 2 (hemma) Damlag


      15:00
    • 16:00

      Sandvikens IF (hemma) F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      INGEN TRÄNING F-11


      19:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 31Fre
    • 21:00

      Fotbollskonfirmation P-05


      22:00