Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) P-04


      12:00
    • 14:30

      Hille IF (hemma) P-03


      16:30
    • 15:00

      Bollnäs GIF FF 2 (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Hagaströms SK (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 16:00

      Teambuildning P-05


      19:00
    • 16:00

      Träning F-07


      17:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 18:00

      Domarutbildning P-05


      20:00
    • 18:00

      Domarutbildning F-05


      20:00
    • 18:00

      Domar utbildning P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:30

      Gefle IF FF (hemma) F-05


      12:30
    • 10:30

      Iggesunds IK (borta) P-03


      12:30
    • 10:30

      Hagaströms SK (hemma) F-07


      12:30
    • 11:00

      Gefle IF FF Röd (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Upptaksaktivitet P-04


      19:00
    • 13:30

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-05


      15:30
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Tränings Match 5 manna P-10


      16:00
    • 15:30

      Match mot Brynäs P-07


      17:30
    • 15:30

      Hagaströms SK (hemma) F-06


      17:30
    • 15:30

      Brynäs IF FK (hemma) P-07


      17:30
    • 16:00

      IFK Mora FK (borta) Herrlag A


      18:00
    • 17:30

      Match P-06


      19:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Bollnäs GIF FF F04 (borta) F-03/04


      12:00
    • 13:00

      Stensätra IF (hemma) Herrlag A


      15:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:00

      Uppstartsmöte föreningsdomare P-04


      20:00
    • 18:00

      Domarinformation F-05


      19:30
  • 6Mån
    v.19
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Fotbollsskola F04 F-03/04


      21:00
    • 18:00

      Utbildning Lira Blågult Fotbollsskola P-04


      21:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
  • 8Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Skutskärs IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:30

      Gefle IF FF (borta) F-03/04


      21:30
  • 10Fre
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:30

      Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Ockelbo IF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Ockelbo IF (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Hedesunda IF (borta) F-07


      13:00
    • 11:00

      Kungsgårdens SK (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Järbo IF (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      IK Huge Blå (hemma) F-09


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Svart (borta) P-07


      15:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 16:00

      Hagaströms SK (borta) F-05


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen Valbo FF


      13:00
    • 09:00

      Städdag F-09


      13:00
    • 09:00

      serie match Valbo svart P-10


      11:00
    • 09:00

      Städdag P-03


      13:00
    • 09:00

      Städdag P-04


      13:00
    • 09:00

      Städdag F-03/04


      13:00
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen P-05


      13:00
    • 09:00

      Städdag F-05


      13:00
    • 09:00

      Städdag Åbyvallen P-09


      13:00
    • 09:00

      Städdag P-08


      13:00
    • 09:30

      Minisammandrag F-10


      12:00
    • 10:00

      IK Huge (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Hille IF (borta) F-06


      14:00
    • 12:30

      serie match Valbo röd P-10


      15:30
    • 14:00

      Gefle IF FF (hemma) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Hille IF (borta) P-04


      17:00
    • 15:00

      Hagaströms SK Svart (hemma) P-08


      17:00
    • 17:00

      Skutskärs IF FK (hemma) Damlag


      19:00
    • 18:00

      Gefle IF FF Vit (borta) P-06


      20:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Föräldramöte P-08


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Föräldramöte P-11


      17:45
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:15
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Hofors AIF (hemma) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Åbyggeby FK (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
      Åbyvallen B-plan halvplan
      Anteckning: med P03
    • 17:30

      Föräldramöte P-05


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:50

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:40

      Gävle GIK FK (hemma) P-08


      20:15
    • 19:00

      Steneberg Ungdoms IF (borta) P-03


      21:00
  • 17Fre
    • 18:30

      IK Huge (borta) P-06


      20:30
    • 19:00

      Årsunda IF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 18Lör
    • Heldag

      Sammandrag/Match P-11

    • 10:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Hofors AIF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:30

      IK Huge Vit (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Årsunda IF (borta) P-09


      13:00
    • 11:30

      Hagaströms SK (hemma) P-07


      13:30
    • 12:00

      Österfärnebo IF/Hedesunda IF (hemma) P-05


      14:00
    • 13:00

      IFK Stocksund (borta) Herrlag A


      15:00
    • 13:00

      Hedesunda IF (hemma) P-07


      15:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Hille IF Gul (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-11


      14:00
    • 12:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Vit (borta) F-08


      15:00
    • 13:00

      Hille IF (borta) F-03/04


      15:00
    • 15:00

      Bollnäs GIF FF (borta) Damlag


      17:00
    • 16:00

      Fotbollsskola P-04


      17:00
    • 17:00

      Älvkarleby IK (borta) P-09


      19:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (borta) F-06


      19:00
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      17:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 18:30

      Hofors AIF (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      IK Huge (borta) Damlag


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:45

      Dammatch F-06


      20:45
    • 18:45

      IK Huge (borta) F-05


      20:45
    • 19:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 24Fre
    • 19:30

      Bollkalle F-05


      21:00
    • 19:30

      Gamla Upsala SK (hemma) Herrlag A


      21:30
  • 25Lör
    • 13:00

      Edsbyn IF FF (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle Åbyvallen F-07


      15:00
    • 14:00

      Forsbacka IK (borta) Herrlag A


      16:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Match Lag Röd P-10


      12:00
    • 10:30

      Minisammandrag F-10


      13:00
    • 11:00

      Högbo AIK (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Träning Herrlag A


      12:30
    • 13:00

      Hofors AIF (hemma) F-03/04


      15:00
    • 13:00

      Match Lag Svart P-10


      15:00
    • 14:30

      Fotbollsskola P-04


      17:00
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) P-05


      17:00
    • 16:00

      Sandvikens IF P03 (hemma) P-03


      18:00
    • 16:00

      Norrala IF (borta) P-04


      18:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:45
    • 18:15

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P&F12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:45

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05


      20:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
    • 19:00

      Hagaströms SK (borta) Herrlag A


      21:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-03/04


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 18:30

      Träning P-04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Hagaströms SK (borta) P-06


      21:00
    • 19:30

      Hudiksvalls Förenade FF (borta) Herrlag A


      21:30
  • 30Tor
    • 10:00

      Strömsbro IF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:30

      Älvkarleby IK (borta) F-07


      12:30
    • 12:15

      Bollkallar F-08


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF 2 (hemma) Damlag


      15:00
    • 16:00

      Sandvikens IF (hemma) F-03/04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning F-05


      19:45
    • 18:15

      Träning F-03/04


      19:45
    • 18:30

      Träning F-06


      19:45
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 31Fre